This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Charming Belgian Farmhouse Experience:
Hotel The Lodge Heverlee offers a unique stay in a traditional Belgian farmhouse, just steps away from Arenberg Castle.
Cozy Rooms and Delicious Dining:
Enjoy spacious rooms with rustic decor, free WiFi, and a cozy seating area. Indulge in a delicious breakfast with regional products and savor traditional Belgian cuisine at the on-site restaurant with a fireplace.
Convenient Location and Modern Comfort:
Explore Leuven's historical center just a short drive away, while enjoying modern amenities like a bar, garden terrace, and easy access to Brussels and the airport.
Experience the perfect blend of history and comfort at Hotel The Lodge Heverlee.
Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation.
Guests are required to show a photo ID and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply.
A deposit may be required at the property.
When booking more than 3 rooms, different policies and additional supplements may apply.
WiFi is available in all areas and is free of charge.
Private parking is possible on site (reservation is needed) and costs EUR 10 per day.
Children of any age are allowed.
You haven't added any cots.
You haven't added any extra beds.
Pets are not allowed.
Vriendelijk personeel, goede service, goed ontbijt
Redelijk hard bed, veel spinnen in de kamer
De ligging, lekker restaurant , heerlijk diner & ontbijt!
gratis parkeren in de straat
Over het algemeen niet proper, wat verwaarloosd, tot vorig jaar kwam ik met een wow factor, dit jaar ontgoochelde het geheel mij, groot terras & tuin lagen er verwaarloosd bij.(andere jaren voelde ik mee op vakantie in het Zuiden)
De kamer van de nieuwe units waren niet proper schoongemaakt, roken muf, op de stoelen van terrasje konden we niet zitten(vol met vogelpoep), de gangen naar de units hadden een slordige indruk(mochten zeker eens geveegd worden)
Prijs te hoog / kwaliteit (vooral de hygiene)
Sehr gutes Frühstücksbuffet
Leider fehlt ein Kasten im Zimmer
Prima ligging net buiten Leuven. Blue Bike op loopafstand te huren zodat je op fiets de Abdijenroute kunt doen of naar de stad kunt fietsen. Bushalte voor de deur.
Het ontbijt was prima evenals de parkeermogelijkheden. €10 overdekt of gratis aan de straat parkeren.
Wij hadden een kamer buiten het oude gebouw. Hier waren een aantal prima units neergezet maar deze waren niet heel erg goed schoongemaakt.
Het ontbijt was lekker, de kamer was proper en goed uitgerust, maar de het bed was zeer oncomfortabel. Dat kan natuurlijk persoonlijke voorkeur zijn.
De hygiëne. En de locatie.
Er waren verschillende suites maar we hadden de minst mooie. Voor die prijs had ik ook wel koffie verwacht op de kamer en een frigo. Er stonden 2 flesjes water en met dat warm weer stond het lauw.
We hebben snel moeten ontbijten omdat we een afspraak in het uz hadden maar het zag er goed verzorgd uitee
Een hor voor het raam
Lekker ontbijt! Lekker eten in het hotel! Vriendelijke bediening!
Leuke, mooie locatie
De kamer was niet proper. Plukken vies haar dwarrelende rond, de vloer was precies nog nooit deftig gedweild.... ook in de ontbijtruimte en het restaurant mocht gerust eens het stof en de dode vliegen weggenomen worden.
Prachtig hotel, met vriendelijk personeel
Bar
Gebrek aan eigen / nabije parking
Al een paar keer daar verbleven. Fantastische kamer, alles was top.
Het ontbijt was voortreffelijk. De badkamer was ruim en goed ingericht. De locatie was prima. Het was de dagen dat wij er waren ontzettend warm, maar we hadden een goed regelbare airco.
Geen minpunten
Emplacement dans un cadre très chouette !
Idéal pour visiter Louvain à pied.
Super petit déjeuner.
C'est pour ces raisons que nous y sommes revenus une seconde fois.
Grote kamer. Goed ontbijt. Mooi gelegen
Iwts
L’emplacement et le style du bâtiment
L’agencement de la chambre salle de bain petite et elle aurait pu être mieux pensée
De omgeving, het hotel op zich, en de vriendelijkheid van het personeel.
In het restaurant koos ik voor gamba's a la plancha. Maar het waren er op een bord. Maar wel lekker
Your guide to the flawless travel experience