This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Modern Accommodations & Business Facilities
Discover comfort and functionality at Postillion Hotel Dordrecht, offering 98 elegant guest rooms and 9 versatile business rooms with modern amenities.
Gastronomic Delights & Relaxation
Indulge in a delicious breakfast buffet, lunch, and dinner at our restaurant with a terrace, or unwind with a drink at the bar after a long day. Don't forget to make use of our fitness centre for a rejuvenating experience.
Sustainability & Accessibility
Proud recipients of a golden Green Key certificate, we are committed to sustainable practices. Conveniently located on the A16 motorway, our hotel provides easy access to Dordrecht, Rotterdam, Breda, and the picturesque De Biesbosch National Park.
Book your stay now at Postillion Hotel Dordrecht for a seamless blend of modernity and comfort.
A deposit may be required at the property.
Free public parking is possible on site (reservation is not needed).
WiFi is available in all areas and is free of charge.
Pets are allowed. Charges may be applicable.
When booking more than 9 rooms, different policies and additional supplements may apply.
Children of any age are allowed.
Children up to and including 2 years old stay for € 7.50 per person per night when using an available cot.
Children up to and including 0 years old stay for free when using an existing bed.
Children up to and including 12 years old stay for € 15 per person per night when using an available extra bed.
Any type of extra bed or child's cot/crib is upon request and needs to be confirmed by management.
Supplements are not calculated automatically in the total costs and will have to be paid for separately during your stay.
De prijs van het ontbijt vind ik buitenproportioneel.
Personeel bij aankomst super vriendelijk!
De deur van de de douche cabine miste.
Het ontbijt, de keuze was niet heel groot. De salades die er lagen zat een een hard verkleurd laagje overheen.
Lag mooi op de route en goede prijs verhouding
Was niet goed schoongemaakt en werden snachts wakker van grote sprinkhaan die op ons sprong.
Personeel correct, beleefd en gewoon goed
De waterdruk van de douche in de badkamer is erg laag, de straal die er uit komt is echt erbarmelijk. Ook mogen er wel wat haakjes aangebracht worden, zodat je spullen kunt ophangen
Good
Nice
Was een erg warme dag, maar de klimaatbeheersing was prima.
Ik kreeg de indruk dat er wat kamers aan aanstaande nieuwe Nederlanders waren verhuurd. Prima. Maar mag wel even gezegd worden. Nu ontstond de situatie dat een jongen - blijkbaar geïnstrueerd om niet met 'gewone' gasten in de lift te stappen - niet met me in de lift wilde stappen. Netjes, maar hij kon gewoon mee wat mij betreft.
Was heel erg stoffig in de hele kamer.
Op de kop van de regendouche lagen plukken stof die er tijdens het douchen afvielen.
Vonden we niet fijn.
Het enige positieve was het avondeten. Vriendelijke bediening en het eten was erg lekker.
Het hotel oogt gedateerd en vertoont achterstallig onderhoud. In de gang was een deel van het plafond verwijderd, en de kozijnen op het terras waren zichtbaar verrot. De algemene uitstraling was smoezelig.
Ik had een kamer geboekt van 24M2 maar de kamer was maar 19M2, beschikte niet over een koelkastje. Tot mijn verbazing stapte een medewerker zonder kloppen mijn kamer binnen, vermoedelijk omdat zij zich in de verkeerde kamer vergiste. Op het terras werd geen bediening aangeboden, na 25 minuten wachten ben ik bij de buren gaan zitten.
Ook de badkamer is ook gedateerd. De schuifdeur van de douche was ontwricht, waardoor er na het douchen heel veel water op de vloer lag. Kamers zijn erg gehorig maar dat kwam ook door blaffende honden in het hotel. Tot twee keer toe werkte mijn kamersleutel niet, waardoor ik geen toegang meer had tot mijn kamer.
Ik zal dit hotel niet opnieuw boeken en kan ik het verblijf niet aanbevelen.
Prima ontbijt
Bij hele warme dagen de airco voor de gasten arriveren aanzetten
De airco werkte niet naar behoren,daarom hebben we moeten besluiten om na 1 nacht al uit te checken.
De kamer was erg warm en benauwd,daarom was het zeker voor mijn man die ziek is niet verstandig om langer te blijven
De bedden waren aan de zachte kant
De airco op de kamer was bij 28 buiten een zegen.
Een zeer slecht ontbijt en echt geen €20.= waard. Slecht brood . Geen gebakken ontbijtspek maar i.p. iets ondefinieerbaars wat vet was en nergens naar smaakte. Uit gedroogde kaas van de vorige dag of ouder. weinig vers fruit alleen bananen en niet rijpe appels. Een yochertsmuri uit een automaat. De gekookte eieren waren nog rauw van binnen. Alleen de koffie scoorde een voldoende.
Locatie/ligging was voor ons belangrijk (we zijn hier vaker geweest), dat is echt ideaal, parkeren is gratis (zou altijd zo moeten zijn) en veilig
Vier sterren? kom op! (en nee, wij zijn niet verwend of veeleisend, beslist niet). Maar, de buitenkant is groezelig, de zijkant van het gebouw is aan vervanging toe, overal gras tussen de tegels (ze waren met Round-Up aan het spuiten). Buiten zitten? (het was 25 graden ´s ochtends) alles zit onder de vogel/eenden poep. Buiten stond soms nog vaat van de avond ervoor. Veel peuken op de grond daar... Kamers gehorig (niet van buiten overigens), zeer kleine doucheruimte met wisselende temperatuur (water) en smoezelige douche, geen ruimte voor een toilettas. Geen kluis, geen koelkast, bed naar onze mening te smal (80 cm) en te zacht. Ontbijt: geen normaal (bruin) brood? (wat?) alleen wat Kaiserbolletjes en croissants, geen mogelijkheid om iets te roosteren, jam-pompen waren leeg, de kwarkautomaat die het niet deed, koffiemachine haperde telkens, geen melk? (voor cereals), zeer beperkte keuze aan assortiment beleg. Fruit (voor in de muesli) was eigenlijk altijd op. Tafels werden niet (tijdig) afgeruimd. Alles werd gerund door een handvol jonge mensen, in een zeer groot hotel. Heel sneu vooral voor ze, ze deden hun best, maar zijn gewoon met VEEEEL te weinig... Er is geen floormanager/senioriteit, niemand werd leuk welkom geheten bij het ontbijt. Mismanagement/Overrated/Verpaupering/ we betalen liever 30 euro meer per nacht. (we waren er overigens een lang weekend, dit was ons derde en laatste bezoek hier). Met de juiste investering en leuk personeel (en de helft van de ruimte) zou je er nog wat van kunnen maken (de andere helft lijkt een mini COA? (de jeugd rende door het hotel of zaten in de (erbarmelijk) liften...) Drie sterren max.
Ontbijt was ok, maar 1 koffiemachine zorgt voor veel files... Zeer vriendelijke dame aan receptie bij ons vertrek,
ze maakte ons ook attent op de uitchecktijd die 11 uur is.
Men is duidelijk bezig met werken in het hotel en vernieuwingen, dit moet gebeuren en is ok.
Bij de balie lagen folders over het Biesbosch en een melding dat je info kon vragen bij de Balie. De receptioniste die toen van dienst was, was hier niet mee opgezet en gaf aan dat we alles op internet konden vinden.... Ze was bovendien ook niet hartelijk of vriendelijk.... Met drie schermen voor haar, had ze misschien ook even voor ons kunnen kijken op het net...
Jammer
De locatie en de kamer
Het ontbijt en de receptie was een aantal keer onbemand moest soms wel een half uur wachten.
Your guide to the flawless travel experience