This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Escape to an enchanting retreat at Villa le Premier Maestro, where luxury meets relaxation in the heart of Odesa.
Indulgent Spa Experience
Pamper yourself at our serene spa, offering rejuvenating massages and wellness treatments designed to melt away stress and restore balance.
Exclusive Beach and Leisure Amenities
Soak up the sun on our private beach or take a refreshing dip in the outdoor pool. Relish the comforting warmth of the sauna after a fun-filled day exploring the nearby attractions.
Savor Culinary Delights
Dine at our acclaimed restaurant, De le Mar, featuring Modern European cuisine, or unwind with a cocktail at the poolside bar. Enjoy our complimentary buffet breakfast to start your day on a delicious note.
Discover the perfect blend of comfort and convenience at Villa le Premier Maestro. Your unforgettable getaway awaits!
Pets not allowed
Service animals not allowed
Professional property host/manager
Недалеко від моря, сам простір готелю - дуже гарний, як на фотках. Якщо бажаєте наробити фоток для інстаграму - саме то. Персонал старається допомогти, якщо щось потрібно. В номерах чисто
Вроді як готель позиціонує себе, як «премʼєр», але все якось сильно не дотягує до «премʼєр» (окрім самої вілли, як будівлі і подвірʼя )… якщо ти не прийшов на сніданок о 8 ранку - то страви, які мають бути теплими - вже давно холодні, вибору майже немає, сосиски до яєчні будуть одні з найдешевших в найближчому супермаркеті… Про основні страви в ресторані не знаю - бо в перші дні він взагалі не працював, а коли ми побачили що він відкрився і вирішили повечеряти - виявилось що він працює до 7 і в 6:30 нам сказали що вже ми нічого поїсти не зможемо… От тут місце розташування перетворюється з плюсу на мінус бо в пішій доступності немає нічого де можна смачно пообідати чи повечеряти і треба десь їхати, що далеко не завжди хочеться. Персонал вроді ок, але десь відсотків 70 персоналу навіть не пробували спілкуватись зі мною українською, хоч я україномовний «і так паймйот».. А ну і звісно одне з головних розчарувань - басейн без підігріву, відповідно якщо погода не дуже - теж можна на нього не розраховувати.
Завжди залишаюсь у відрядженні в даному готелі.
Останній раз заселялась у комендантську годину , адміністрація запаркувала, заселила , все було на рівні.
Готель спокійний , сніданки смачні.
))) все сподобалось.
Everything was good. Hospitality and facilities were great
Нічого не сподобалося бо вони шахраї, а саме нам в телефонній розмові сказали що в них є 5 зірок, потім при заселенні адміністратор підтвердив що у готелі є 5 зірок. Але в самому готелі, крім номерів і ресторану на 5 зірок немає ніяких додаткових послуг і сервіс відповідає максимум 3 зіркам. Мало того ми з подружкою є Учасниками бойових дій і вони відмовилися робити нам знижку. На нашу вимогу надати якийсь документ підтверджуючий наявність 5 зірок відмовилися.
Нічого не сподобалося бо вони шахраї, а саме нам в телефонній розмові сказали що в них є 5 зірок, потім при заселенні адміністратор підтвердив що у готелі є 5 зірок. Але в самому готелі, крім номерів і ресторану на 5 зірок немає ніяких додаткових послуг і сервіс відповідає максимум 3 зіркам. Мало того ми з подружкою є Учасниками бойових дій і вони відмовилися робити нам знижку. На нашу вимогу надати якийсь документ підтверджуючий наявність 5 зірок відмовилися.
Персонал хороший все молодцы ! Катя темненькая и лысый тигр - топ !
Официанты и бармены тоже молодцы в ресторане
Сподобалось все)чудове розташування,просторі,чисті і затишні кімнати. Смачні сніданки,що включені у вартість.
Привітний в компетентний персонал! Що важливо-є укриття! Обовʼязково повернемось ще
Персонал уважний. Чисто, красиво, смачні сніданки, парковка є. Рекомендую!
Your guide to the flawless travel experience