This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Luxurious Accommodation
Botanic Sanctuary Antwerp boasts a 15th-century monastery complex housing 108 rooms with modern amenities, including air conditioning, flat-screen TVs, and private bathrooms. The property's historical charm is complemented by four Michelin-starred restaurants, offering a gastronomic experience like no other.
Relaxation and Wellness
Guests can unwind at the hotel's spa facilities, which include a spa center, hot tub, and sauna. The indoor pool and hammam provide additional opportunities for relaxation, ensuring a rejuvenating stay for all visitors.
Prime Location and Activities
Situated near popular attractions like Rubenshuis and Meir, Botanic Sanctuary Antwerp offers easy access to the best of the city. Guests can also explore the area through activities like cycling, making it the perfect destination for both leisure and adventure seekers.
Book your stay at Botanic Sanctuary Antwerp for a memorable and indulgent experience in the heart of Antwerp.
Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation.
Guests are required to show a photo ID and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply.
A deposit may be required at the property.
Ontbijt en wellness
L'emplacement, cet établissement patrimonial et la gentillesse et le professionnalisme des collaborateurs.
La taille de la chambre et les toilettes dans la sdb dans un 5 ☆.. L'éclairage automatique de la lumière, agressive, dans le vouloir et qui réveille tout le monde lors de l'usage des toilettes
Uitermate vriendelijk personeel
De locatie van het hotel is super centraal, alles op loopafstand. Iedereen die hier werkzaam is, neemt de tijd voor je, mega vriendelijk. De spa faciliteiten zijn ook geweldig, het is een heerlijk hotel om bij te komen en ook wat van de stad te kunnen zien.
Wij vonden zelf het bed wat aan de zachte kant, verder nergens iets op aan te merken!
Alles! Van begin tot eind helemaal fantastisch! Het personeel is bijzonder gastvrij en attent.
Dat we moesten uitchecken ;)
Alles!
/
De locatie van het hotel is geweldig. Wij hebben gebruikgemaakt van de valet parking en waren daar ontzettend tevreden over. Alles werd heel soepel en goed geregeld!
Het hotel zelf is prachtig en de service is echt uitmuntend. We werden bij aankomst heel vriendelijk ontvangen met een glas alcoholvrije champagne, en werden toen naar onze kamer begeleid.
Wij hadden de Junior Suite geboekt en die was prachtig. Lekker ruim, luxe, comfortabel en met een heerlijk bad. Ook de roomservice was erg lekker en de spa was echt 100/10!
We hebben in ieder geval enorm genoten van ons verblijf en komen hier zeker vaker terug!
Ik heb coeliakie en kan dus geen gluten eten. Ik heb dit voorafgaand aan mijn verblijf bij het hotel aangegeven in verband met het ontbijt. Ook heb ik dit iedere ochtend opnieuw bij het personeel tijdens het ontbijt benoemd.
Ik vond het jammer dat hier tijdens het ontbijt weinig extra aandacht voor was. Een kort moment om samen het menu of buffet door te nemen, of wat advies over welke producten veilig voor mij waren, had voor mij al een groot verschil gemaakt.
Hierdoor was mijn ontbijtervaring helaas anders dan die van mijn partner en voelde ik me genoodzaakt om me te beperken tot de producten waarvan ik zelf zeker wist dat ik ze veilig kon eten.
Misschien is het een mooie aandachtspunt om gasten met allergieën of intoleranties hierin wat extra begeleiding te bieden, zodat ook zij dezelfde bijzondere en zorgeloze ervaring kunnen hebben.
Verder wil ik zeker benoemen dat het personeel ontzettend vriendelijk was en de service gedurende ons verblijf uitstekend was.
Het ontvangst, De rust, de vriendelijkheid, behulpzaam en heerlijk in de watten gelegd.
Fijne restaurants op het terrein
Super mooie kamers en spa. Locatie is top. Personeel is vriendelijk en de service is over het algemeen erg goed.
Wat ons verblijf een stuk minder prettig heeft gemaakt is dat we niet echt van de spa hebben kunnen genieten omdat er kleine kinderen (onder 10 jaar) naar de spa mogen tussen 9u en 11u en ook tussen 16u en 18u en ons geval erg druk in het bubbelbad aan het spelen waren. Dit verpest de ervaring voor volwassenen (meer dan 95% van de klanten, zou ik zeggen). Ik snap het niet omdat er bijna geen families met kleine kinderen in het hotel zijn en het geen zwembad is gemaakt voor kinderen. Dit zijn overigens tijdstippen wanneer je juist rustig gebruik wilt maken van de spa. Het zou beter zijn als het alleen tussen 12u en 2u zou mogen, aangezien de meeste volwassenen dan gaan lunchen. Of ze gewoon geen toegang geven.
Daarnaast is de beveiliging minimaal. Wij kwamen rond middernacht terug van een diner en er stond geen portier voor de ingang. Iemand zou in principe makkelijk naar je kamer kunnen lopen (er is bijvoorbeeld geen pas nodig om de lift te nemen), verder heb ik ook weinig camera’s gezien.
Tot slot kun je bij het ontbijt alleen koffie bestellen die uit een automaat komt. Voor een 5 sterren hotel zou ik op z’n minst verse gemalen koffie verwachten.
Heerlijk hotel, geweldige locatie, luxe kamer en supergoede bedden. Het personeel is erg vriendelijk en de restaurants zijn ook uitstekend. Echt een aanrader!
Your guide to the flawless travel experience