This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Historic Charm in a 17th-Century Setting
Elegant Accommodations with Modern Amenities
Step into a room equipped with a minibar, satellite TV, and telephone, offering spacious layouts and comfortable seating areas for a relaxing stay.
Culinary Delights and Convenience
Indulge in traditional and international cuisine, along with national beers, at the on-site restaurant. Enjoy the convenience of a 24-hour reception and airport transfers for a seamless experience.
Experience the beauty of the Beskydy Mountains ski region just a short 25-minute drive away.
Book your stay at this historic gem, Hotel & Caffe Silesia, for a memorable and convenient experience.
When booking for 6 or more people, different policies and additional supplements may apply.
A deposit may be required at the property.
WiFi is available in all areas and is free of charge.
Public parking is possible at a location nearby (reservation is not possible) and costs CZK 5 per day.
Children of any age are allowed.
Children up to and including 3 years old stay for free when using an available cot.
Children up to and including 5 years old stay for free when using an existing bed.
You haven't added any extra beds.
Any type of extra bed or child's cot/crib is upon request and needs to be confirmed by management.
Pets are not allowed.
Měla jsem pokoj ve třetím patře, s kufrem do schodů trochu dobrodružná cesta. Postel již trochu vrzala, ale spí se zde opravdu krásně, v noci je klid, ač je hotel na náměstí. Pokoj čistý, uklízejí každý den. Personál je moc milý, ochotný, usměvavý. A snídaně? Excelentní. Moc doporučuji!
Mohla by být zdarma voda na pokoji, obzvlášť v letních měsících. V jiných hotelech voda a káva na pokoji zdarma bývá již samozřejmostí.
Pokój bardzo wygodny, duży i klimatyczny, obsługa super, śniadania pycha, bardzo polecamy
Luxusní za super cenu a vynikající kuchyně
Byl jsem velmi spokojen. Ubytování na 2 noci na pracovní cestě za super cenu. Měl jsem malý podkrovní pokojík se střešním oknem. Nebylo to sice ideální místo na práci večer na notebooku, chyběl pracovní stů, ale to vůbec při krátkém pobytu nevadilo. Snídaně na principu objednání z menu (několik jídel- např. míchaná vajíčke nebo párky), k tomu domácí jogurt, pečivo a marmeládou, džus, káva nebo čaj. Personál po první noci pokoj krásně uklidil. Večer jsme bylo po několikáté s kolegy v restauraci v přízemí hotelu a skvělý gastronomický zážitek a velké porce. Ideální lokalita- přímo na náměstí ve Frýdku. Velmi vstřícný personál restaurace i na recepci. Lednice na pokoji- tu jsem nevyužil.
všechno ok,
Lokalizacja obsługa parking
Nie ma
Ako štamgast a rodák sa vraciam často do Frýdku-Místku. Vyberám si tento hotel, alebo susedný hotel, ktoré oba sú umiestnené centrálne na frýdeckom námestí v blízkosti zámku. Ide o historický objekt bez výťahu, čo je pre nás stále mobilných hostí v poriadku. Veľkosť kúpeľne, izby a vybavenie zodpovedá kritériám 3* hotela. Raňajky sú vždy výborné a zahŕňajú výber z bohatej á la Carte ponuky a sladkej varianty. V peknom počasí si dáte ranný nápoj či obed s blízkymi na vonkajšej zahrádke s pozornou obsluhou. Jedlo je tu typické, moravské, účet si viete preniesť na hotelový účet.
Mám tento moment, ktorý len pripomeniem vedeniu hotela, nie že by sa mi niečo nepáčilo. Ide o vankúš (polštář), ktorý by bolo vhodné doplniť výplňou, už je veľmi unavený a neplní účel alebo zakúpiť nové.
Jsem maximálně spokojená, pokoj krásný, klid, uklizeno, personál milý a ochotný, výborná snídaně. Před několika lety jsem zde byla ubytovaná a stále si drží hotel vysoký standard. Určitě se ráda vrátím.
nemám čo vytknúť, izba fajn, raňajky perfektné, personál milý, určite sa tam ešte vrátim
Meget hyggelig og sjarmerende hotel med parkering rett utenfor.
Mye trapper og ingen heis. Pass på å ikke å få rom på toppen - der er det kun takvindu og ingen utsikt.
Veľká priestranná izba s manželskou posteľou, super matrac. Veľká kúpeľňa a wc oddelene od kúpeľne. Na izbe minibar a rýchlovarná kanvica, žehličku na vyžiadanie priniesli. Výhľad na námestičko, kde bol v sobotu zraz veteránov, tak bolo na čo pozerať. Skvelý a ochotný personál. Raňajky super, veľa druhov teplých raňajok, veľké porcie. Ak bude možnosť, určite sa tam ubytujeme znovu.
X
Your guide to the flawless travel experience