This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Luxurious Amenities and Relaxation
Hotel Vécsecity superior offers a serene escape with a sauna, indoor and outdoor pools, and a spa for ultimate relaxation. Guests can unwind in modern, air-conditioned rooms with garden views and enjoy traditional Hungarian cuisine at the on-site restaurant.
Family-Friendly Activities
Families can enjoy quality time together with various entertainment options including a play area for children and the chance to interact with horses and other animals on the property. Babysitting services are also available for parents' convenience.
Additional Services for a Premium Experience
For a truly indulgent stay, guests can take advantage of extras like tennis courts, billiards, massages, and beauty treatments at an extra cost. With free WiFi, complimentary parking, and special diet menus, Hotel Vécsecity superior caters to every guest's need. Book now for an unforgettable stay.
A deposit may be required at the property.
Free private parking is possible on site (reservation is not needed).
Pets are allowed on request. Charges may be applicable.
WiFi is available in all areas and is free of charge.
Children of any age are allowed.
Children up to and including 2 years old stay for free when using an available cot.
Children up to and including 5 years old stay for free when using an available extra bed.
Any type of extra bed or child's cot/crib is upon request and needs to be confirmed by management.
Minden!
Nem volt ilyen
City
Az egész hotel mesés gyönyörű tiszta és hatalmas nagy sétáló kert..
Igazából egy kicsit zavaró volt hogy az étteremben szinte senki nem beszélt angolul a férjem angol és mem beszél magyarul kényelmetlennek érezte egyedül menni az étterembe..Volt egy kis konfliktusa is emiatt az eggyik pincér szólt neki hogy reggelizni nem az étteremben hanem a kinti részen foglaljon hellyet persze nem értette és szépen hellyet foglalt az étteremben..Persze nem volt nagy probréma a pincér mosolygott és 10 perc után amikor én meg érkeztem közölte velem hogy a férjem ott ül egyedül az étteremben😄😄😂😂
Nagyon szép a kastély berendezése, gyönyörű udvar, sokszínű szolgáltatás (pingpong, tenisz, csocsó, rex asztal, kerti pihenők, állatsimogató, belső tó.....)
A wellness részleg volt hogy zsúfolt volt, de aki rugalmasan áll hozzá, lehetett találni nyugodt csendes pillanatokat is, pedig mi Pünkösd hétvégéjén voltunk
A reggeli bőséges, a vacsora kicsit egyszerű, de ár érték arányban, a szolgáltatásokat, kényelmet tekintve nagyon elégedettek voltunk
Biztos visszatérünk még!
3 fő esetén a nagyobb szobaméretet javaslom 🙂 (mi a vörös toronyban voltunk, de legközelebb nagyobb szobát választunk, mert pótággyal picit szűkös)
De ez sem negatív jelzés, mert a szoba teljesen rendben volt, csak foglalási javaslat
Pazar , változatos. A kisgyerekek részére minden szükséges felszerelés meg volt. Kellemes wellness, elegáns környezet, gyönyörű park. Ötletesen felújított ízléses épületkomplexum, segítőkész személyzet.
Sajnos az első meleg napokon érkeztünk így a Vörös torony légtechnikája még nem volt kielégítően működő. Kaptunk ventillátort ami javított a helyzeten, de sajnos az ablakok csak bukó típusúak, így ez meglehetősen kevés volt.
Nagyon szép szálloda, a kastély hangulata egyedi, különleges építészeti megoldásokkal. A szoba és fürdőszoba kényelmes, tágas és tiszta volt. Reggeli kifogástalan, vacsora közepes. Ár érték aránya kiváló. A szálloda és a falu között brutális a kontraszt, de a kastély nem most épült...
A vacsora elég ízetlen fogásokból állt, kissé hasonlított egy kifőzde ízvilágához. Jó pár szállodában megfordultunk már, de itt a szakácsnak nem volt jó napja... Vagy éppen szabadságon volt.
Hatalmas, gyönyörű park állatokkal, kis tóval, rengeteg fával, sportolási lehetőségek. A reggeli bőséges, a szállásról számos szlovák túrázási helyszín könnyen elérhető.
Szűk a wellnessrészleg, ha teltház van a szállodában, a melegvizes medencébe alig pár ember fér.
Csodás család-, és gyermekbarát szálloda. A közelben rengeteg látnivaló. Finom, változatos ételek, a bográcsban főtt paprikás krumpli levett a lábamról.
Your guide to the flawless travel experience