Boutique Hotel AEST Terschelling

Hotels
8.8 (217 reviews)
Dorpsstraat 35 , Hoorn , NL

Free

Facilities

WiFi available
Free WiFi
Parking
Free Parking
Non-smoking rooms
Air conditioning
Restaurant
Heating
Terrace
Garden
See all facilities

Review Highlights

Pros:
Stylish decor
Great hospitality
Good location
Cons:
Cleanliness issues
Lack of breakfast options

Categories

Cleanliness
6.79
Some reviews mention issues with cleanliness, particularly not all areas being clean during the stay.
Service
10
Numerous reviews highlight exceptional service and hospitality from the owners.
Location
9.26
The location is described positively, being suitable for cycling and close to amenities.
Room Quality
8.8
Rooms are generally well-reviewed, but there are mentions of functional issues.
Amenities
8.75
Amenities are noted as generally good, but some conveniences were lacking.
Value for Money
8.78
Value perception is mixed due to issues encountered during the stay.
Food and Beverage
8.74
Food quality is positively noted, but limited options at breakfast were mentioned.
Overall Experience
9.29
Generally positive experience noted, with high satisfaction in service and atmosphere.
* This sentiment is summarized by AI based on user reviews.
Updated at: 2026-01-09 14:02

Property Description

Cozy Accommodations
Hotel Eethuis De Koegelwieck offers a private cottage and a warmly decorated suite, both equipped with a seating area and a TV. Each accommodation has a private bathroom with a shower, ensuring a comfortable stay for guests.

Irish Dining Experience
Indulge in traditional Irish dishes and beers at the hotel's restaurant. Whether you're a food enthusiast or a beer connoisseur, our dining options will surely delight your taste buds and leave you satisfied.

Relaxation and Entertainment
Unwind with a refreshing Irish beer in the garden or enjoy the lively atmosphere of the bar with traditional Irish music. For a day of sun and sand, the beautiful Terschelling’s beach is just a short 10-minute drive away.

Book your stay at Hotel Eethuis De Koegelwieck now for a memorable and enjoyable experience!

Important information:

Please note that the restaurant is closed every Sunday and Monday after breakfast hours.Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation.
A deposit may be required at the property.

Check-in and check-out hours:
Check-out: 11:00 AM

Location

Guest Reviews

8.8
Based on 217 reviews
Cleanliness: 6.79
Service: 10
Location: 9.26
Room Quality: 8.8
Amenities: 8.75
Value for Money: 8.78
Food and Beverage: 8.74
Overall Experience: 9.29
M
Marije • couple • nl
10
Een warm en uniek verblijf vol gastvrijheid, stijl en smaak, waar ieder detail klopt en je wordt verrast met een ware sm
Pros:

Allereerst werden we warm ontvangen door Sander & Michel. Met een bakje koffie, cappuccino en zelfs een rondleiding werd ons vol trots gegeven. Erg bijzonder om te zien wat ze hebben opgebouwd en hoe het is veranderd.

De zaak is écht eigen. En dan bedoelen we ook echt: overal is tot in de kleinste details over nagedacht. Dat vonden wij ontzettend mooi om te zien en het maakt een verblijf bij Hotel AEST extra bijzonder.

Het restaurant is warm en sfeervol ingericht en is voorzien van prachtig servies dat ze zelf hebben ontworpen. Alles vormt één geheel en overal zit een verhaal en gedachte achter.

De kamers zijn comfortabel, sfeervol en van alle gemakken voorzien. Onze kamer had bovendien airconditioning, wat tijdens warme dagen erg prettig zal zijn. Alles was altijd netjes en schoon en werd dagelijks aangevuld door de schoonmaakster.

Ook het ontbijt was iedere ochtend weer een feestje. Van een vers sapje en een heerlijke cappuccino tot warme, vers gemaakte broodjes en een ruime keuze aan vleeswaren en kaas. Alles werd persoonlijk aan tafel geserveerd en iedere ochtend was het opnieuw genieten.

Bij het hotel is daarnaast zowel aan de voor- als achterkant een gezellig terras te vinden. Hier hebben we heerlijk in de zon genoten van een lekker bubbeltje. 🥂☀️

Bij Hotel AEST weten ze écht wat ze doen en waar ze voor staan. Van het moment dat je binnenkomt tot het einde van je verblijf word je warm en persoonlijk ontvangen.

Bedankt Sander & Michel voor de fijne gastvrijheid! We komen heel graag nog eens terug! ❤️

2026-09-01 • via Nuitee
H
Henk • couple • nl
10
2026-08-29 • via Nuitee
F
Frank • couple • nl
10
2026-08-24 • via Nuitee
E
Elly • extended_group • nl
9
Heerlijk
Pros:

Gastvrije ontvangst, mooie kamers en heerlijk eten!

Cons:

In het dorp is niet zo heel veel te beleven, maar Terschelling is ook niet zo groot

2026-08-23 • via Nuitee
G
Gerald • solo_traveller • nl
9
2026-08-22 • via Nuitee
R
Renata • couple • nl
10
Geweldig!!!
Pros:

Alles! We logeerden in het tuinhuis en hadden een huisje voor onszelf. Echt prachtig! Zeer smaakvol ingericht, lekkere bedden en een heerlijk terras voor onszelf. De eigenaren zijn zeer gastvrij, het ontbijt is precies goed. Kortom we komen graag een keer terug in het tuinhuis!

Cons:

Alles was goed behalve de spiegel die te hoog hing….daardoor moest ik bijna op mijn tenen voor de make-up terwijl ik vrij lang ben.

2026-08-20 • via Nuitee
D
Daniela Fritze • solo_traveller • de
9
Pros:

Fantastic breakfast, perfect hosts, airco in the room, very cute interior

Cons:

A bathroom door or division would be great

2026-08-15 • via Nuitee
E
Elsbeth • couple • nl
10
Geweldig!
Pros:

De accommodatie zit dicht bij het strand. Na een strand dag hebben we echt enorm genoten van de regendouche, het bad en de heerlijke bedden. Alles is tot in de details goed geregeld en vriendelijke eigenaren!

2026-08-14 • via Nuitee
O
Olivier • solo_traveller • nl
9
Fijne kamer met uitstekende faciliteiten en een aanrader van een restaurant, centraal op het eiland gelegen als ideale u
Pros:

Heerlijke kamer met uitstekende faciliteiten. Het restaurant is echt een aanrader en door de ligging midden op het eiland heb je een ideale uitvalsbasis.

Cons:

De luxe

2026-08-13 • via Nuitee
F
Fischersfritz62 • couple • de
9
Pros:

Atmosphäre war super. Persönliche Betreuung vom Eigentümer.

Cons:

Fehlende Tür im Bad.😃

2026-08-07 • via Nuitee
V
Van Eeghem • couple • be
10
Fantastisch
Pros:

Alles was top, de vriendelijke ontvangst, de kamer, het ontbijt, het diner.

2026-08-07 • via Nuitee
A
Aben • solo_traveller • nl
8
2026-08-06 • via Nuitee
P
Peter • couple • nl
9
Top
Pros:

Zeer aardig personeel en heerlijk eten. Zeer gastvrij ontvangen.

2026-07-25 • via Nuitee
C
Constance • couple • nl
9
Pareltje in Hoorn
Pros:

Het hele pakket: fijne kamer met heerlijke douche en airco, heerlijk ontbijt aan tafel geserveerd, en uitmuntend diner met heel lekkere wijntjes. We voelden ons helemaal verwend door Michel en Sander. Het hotel ligt ook in een leuk, rustig dorpje, waar ook nog wat andere restaurantjes zijn.

Cons:

Eigenlijk niks. Kleinigheid: de spiegel op de badkamer hangt wel erg hoog voor de wat kleinere medemens en het (overigens heerlijke) bed op onze kamer was wat moeilijk in en uitkomen, via de achterkant.

2026-07-15 • via Nuitee
H
Heike • couple • de
7
2026-07-14 • via Nuitee
S
Simone • couple • nl
10
Geweldig! Zou dit hotel iedereen aanraden.
Pros:

Vriendelijke ontvangst, mooie kamer, prima ontbijt en lekkere koffie! Wij hebben genoten.

2026-07-13 • via Nuitee
M
Miranda • couple • nl
9
Heerlijk ontspannen verblijf gehad
Pros:

Fantastisch bed, heerlijk ontbijt, super gastvrij

Cons:

Wij misten een deur voor de badkamer/het toilet

2026-07-12 • via Nuitee
W
Willemijn • couple • nl
10
2026-07-09 • via Nuitee
T
Theodorus • couple • nl
9
Wij hebben een fantastisch verblijf gehad
Pros:

Het diner was in één woord, Fantastisch
Wat een super enthousiaste en aardige gasten zijn Michel en Sander

2026-06-30 • via Nuitee
F
Frank • solo_traveller • nl
9
Pros:

Bijzondere aparte accomodatie

Cons:

Late ontbijt. Van 09.00 tot 10.00

2026-06-30 • via Nuitee