This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Tranquil Oasis in Brändö
Garden Retreat: Immerse yourself in nature at Hotell Gullvivan's serene garden, perfect for a relaxing stroll or enjoying a quiet moment.
Family-Friendly Fun: Let the little ones run wild at the children's playground while you unwind in the shared lounge, creating memories that will last a lifetime.
Adventure Awaits: With bike hire available, embark on a thrilling journey to explore the picturesque surroundings through hiking and cycling trails.
Experience the beauty of Brändö at Hotell Gullvivan. Book your stay now for an unforgettable getaway!
A deposit may be required at the property.
Die Lage war sehr schön.
WLAN schwach und instabil. Das Restaurant war geschlossen (Winterhalbjahr...).
Utsikten
Att dansen började så sent
Kaunis paikka, hyvä sauna.
Majoitus toimistosta muutetussa huoneistossa, ei kovin viihtyisä. Ei TV:tä huoneessa, loungessa olisi ollut. Ravintola, baari ja lounge suljettiin klo 15, ei muuta ruokailupaikkaa saatavilla koko saarella - onneksi pieni kauppa avoinna 18 asti. Aamiainen tuotu huoneeseen edellispäivänä. Odotuksemme hotellista eivät täyttyneet, kallis hinta (145,-) ilman luvattuja palveluita ja mukavuuksia.
Underbar vy från hotellrummet, havsviken syntes rakt från sängen!
Sehr hübsche gelegen- rund um Wasser! Und supernette Menschen! Danke!
Kaunis, siisti majoitus sopivasti pyöräulyreittimme varrella. Henkilökunta oli mukavaa, aamupala hyvä ja aurinkokin paistoi!
Aamupala oli runsas ja maukas
Ainakin se osa hotellista, jossa me olimme, oli uudentuntuinen, ilmeisesti rakennettu tai kunnostettu hiljattain eli huoneet ja yleiset tilat olivat erittäin siistit. Aamiainen oli erittäin hyvä, kuten myös illallinen ravintolassa. Hotelli oli hienolla paikalla veden äärellä ja huoneesta oli näkymä suoraan merelle. Paikka oli myös oikein rauhallinen ja sopi minulle ja pojalleni erinomaisesti. Henkilökunta oli erittäin ystävällistä ja palvelualtista. Suomenkielellä ja englannillakin pärjäsi hyvin.
Sänky oli minun makuuni liian pehmeä, mutta sehän on vain tottumiskysymys, joku toinen olisi pitänyt sitä sopivana tai erittäin hyvänä.
Sijainti, hyvä rantasauna ja uimaranta. Näköala merelle. Loistava aamiaisterassi. Oli hiljaista, vaikka yöpyjiä oli paljon. Sympaattinen henkilökunta.
Sänky ei ollut kovin hyvä. Yleisessä käytössä ollut miestenhuone oli huonossa kunnossa: lamppu reistaili, roskis täynnä ja lattia lavuaarin ympäriltä osin märkä.
Kaunis sisustus huoneissa. Kiva maisema ja rauhallinen hotelli. Ystävällinen henkilökunta. Hyvä että ravintola oli vielä illalla avoinna.
-
Sijainti merenrannalla oli loistava. Paikka oli kaunis. Hotellihuone oli hyväkuntoinen ja siisti. Rauhallinen hotelli. Saunassa sai mukavat löylyt. Aamiainen monipuolinen.
Spacious clean room. Restaurant/Breakfast room had great terasse with sea view.
Room did not have aircon but we opened the window for the evening to get the room cool.
Your guide to the flawless travel experience