This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Luxurious Accommodation with Scenic Surroundings
Located in Midsland, `t Wapen van Terschelling offers a tranquil escape with a garden, shared lounge, and a terrace. The hotel's restaurant serves delectable meals, while the bar provides a perfect setting to unwind.
Comfortable Rooms and Delicious Breakfast
The hotel boasts cozy rooms equipped with a TV, free WiFi, and some with a balcony offering picturesque views. Guests can indulge in a buffet, vegetarian, or vegan breakfast each morning. Bed linen and towels are provided for a hassle-free stay.
Exciting Activities and Nearby Attractions
Explore the charming town of Midsland with activities like fishing and cycling. Visit nearby landmarks such as the Brandaris Lighthouse and 't Behouden Huys Museum. Book your stay at `t Wapen van Terschelling for a memorable experience.
A deposit may be required at the property.
was uitstekend helemaal tevreden. een echte aanrader
Een eigen terras
Het was schoon, het personeel was vriendelijk
De locatie is echt perfect, midden in MIdsland aan de hoofdstraat midden in het feestgedruis ! Uiteindelijk hebben we daar ook gedineerd en dat was een prima avondje uit. Erg leuke bediening ! het ontbijt was zeer uitgebreidt en er was voldoende van alles voorhanden
Als je midden in de hoofdstraat een kamer hebt boven het terras is het natuurlijk niet de hele nacht muis stil, dat hoort erbij en is ook een deel van de charme. De accomodatie is basic, maar wel omschreven op de website,
Een net hotel met keurige kamers en een goed ontbijt. En een mooi en gezellig sfeervol restaurant met erg goed en lekker eten en erg vriendelijk personeel op een centrale plek in Midsland.
De waterdruk en temperatuur van de douche. Waterdruk zakt en stijgt continu en de temperatuur schommelt daarbij ook behoorlijk.
De locatie in het centrum
De vloer was niet schoon (snoepjes onder de kasten)
Ontbijt goed
Lekker bed.
Kleine kamer, gehorig
Fietsenslalling niet overdekt
ontbijt was prima. en een goed bed
het is erg gehorig er was een man erg luid aan het praten s morgens om half 7
De ligging en het fijne bed
Geen eigen toilet
De locatie
Tot 12 uur pm veel last van mensen op terras; mijn kamer lag aan straatzijde; geen terras buiten tenzij je bij het restaurant ging zitten. Douche met klein straaltje en personeel ( of eigenaren?) die erg stuurs waren; voelde me niet welkom en dat voor erg hoge prijs
We kregen een upgrade en dat is natuurlijk altijd heel fijn. We hadden eigenlijk gedeelde badkamer maar kregen een kamer met eigen badkamer en hadden een balkon. Het ontbijt was ook erg goed verzorgd met warme croissants en verse jus de orange.
Eigenlijk alles top alleen zijn de kamers wat gehorig.
Het ontbijt en de bedden waren uitstekend. Tegenover een geweldige ijssalon. Leuk winkelstraatje.
Er was veel herrie omdat mijn slaapkamer boven het terras was. Ook was er veel geluid binnen het hotel. De kamer is heel slecht tegen geluid geïsoleerd. Iedereen die op de gang liep of op zolder, was te horen.
Heerlijk ontbijt met ruime keuze. Personeel was heel vriendelijk. Een veilige fietsenberging zou een goede aanwinst zijn.
Fietsen berging was niet aanwezig
Your guide to the flawless travel experience