This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Luxurious Modern Rooms:
Experience comfort and style in our modern rooms at Ungweiser. With under-floor heating, air-conditioning, and flat-screen TVs, relax in luxury during your stay. The natural wood furniture adds a touch of elegance to the room, creating a cozy atmosphere for you to unwind.
Brewery Restaurant and Pub:
Indulge in a unique dining experience at our brewery restaurant, offering 4 copyright beers and a menu of European and Trans Carpathian cuisine. Enjoy a 10% discount on beer with every meal. For a lively evening, visit the nearby pub for some disco fun, adding excitement to your stay.
Convenient Location:
Explore the vibrant city of Uzhgorod with ease as Ungweiser is just a 5-minute walk from the city center and linden alley with synagogues. Don't miss out on visiting Uzhhorod Castle and Cathedral, both within a 10-15 minute walk. With the railway and bus stations nearby, your travel convenience is assured. Book now for an unforgettable experience at Ungweiser.
Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation.
A deposit may be required at the property.
Free public parking is possible at a location nearby (reservation is not needed).
Pets are not allowed.
WiFi is available in the hotel rooms and is free of charge.
Children of any age are allowed.
Children up to and including 1 year old stay for free when using an available cot.
Children up to and including 5 years old stay for free when using an existing bed.
People no matter the age stay for UAH 150 per person per night when using an available extra bed.
Any type of extra bed or child's cot/crib is upon request and needs to be confirmed by management.
Supplements are not calculated automatically in the total costs and will have to be paid for separately during your stay.
Місцезнаходження, привітний персонал
Я була по справах в місті , їхала здалеку . Єдине про, що я мріяла це відпочити , але на матрасах які є в кімнатах неможливо спати . Пружини впираються в тіло . Я намагалась знайти клаптик без пружин але це було марно. Вранці в мене боліла спина, я не виспалась , день був зіпсований. Мені запропонували інший номер , ситуація була трохи кращою , але пружини також випирали, але трохи менше . Я взяла зі свого старого номеру ковдру, яку зложила вдвоє і це мені допомогло наступної ночі виспатись.
Кімната маленька, але на декілька ночей норм. Було б добре якби в кімнаті була хочаб одна склянка для води .
Ввічливий персонал, в номері чисто, а розташування дуже зручне
Все відповідає пропозиції
Гарний невеличкий номер. Розташування зручне, 5хв. до центру, 10-15хв. до жд та авто вокзалів.
Не вистачає маленького холодильника
Місце розташування
Був пісок у кімнаті
Зупинялися в готелі під час робочої поїздки. Сподобалися привітний та уважний персонал, наявність ресторану, кондиціонера в номері та зручного душу. Працівники завжди були готові допомогти та швидко реагували на звернення.
Разом з тим є моменти, які потребують покращення. Номер виявився дуже маленьким для двох осіб, довелося спати на одному ліжку. Матрац вже потребує заміни, оскільки був незручним для відпочинку. Вікно розташоване в стелі, через що виникало відчуття замкненого простору. У номері бракувало місця для зберігання та розвішування одягу, а також сушарки для рушників, через що вони не встигали висихати.
Окремо хотілося б звернути увагу на музичний супровід у ресторані. Постійно гучна рок-музика створювала дискомфорт і не сприяла спокійному відпочинку чи спілкуванню.
Все - норм. Як було в описі і на фото - все збігається.
Свіженький ремонт. Прибрано. Персонал - ввічливий. Пиво - смачне. 😀
Не сподобалось, це занадто. Краще сказати, що - можна було б покращити.
1. Вентиляція. Було б добре зробити в ванній кімнаті примусову витяжну вентиляцію. Вона б витягувала вологе напарене повітря з ванної, щоб воно не йшло в кімнату і в самому номері був би кращій обмін повітря. Кондиціонер робе прохолоду, але не додає свіжого повітря. А вікно - зависоко і кожен раз бігати по стремянку не дуже зручно.
2. Дуже мало місця, для речей. Як що заїхати на 1-2 ночі, то мабуть - норм, а коли на довший термін, то все таки не завадила б якась невеличка шафа.
3. Комунікація з персоналом : булоб не погано, як би була рецепсія, де завжди, в любий час, можна засати персонал, для вирішиння якихось питань.
Розташування
Лише одне вікно на стелі і багато комарів.
Гарне розташування, привітний персонал.
-
Расстояние от центра
В душі був забитий стік, вода погано сходила.
Your guide to the flawless travel experience