This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Luxurious Accommodation with Top-Notch Amenities Hotel de Werelt is a charming property in Lunteren, offering a fitness centre, free private parking, a garden, and a terrace. Indulge in delicious meals at the on-site restaurant, unwind at the bar, or take a refreshing dip in the indoor pool.
Comfortable Rooms with Modern Facilities Each room at Hotel de Werelt features a desk, flat-screen TV, private bathroom, and complimentary WiFi. Relax in the cozy ambiance with soft bed linens and fluffy towels provided.
Convenient Location with Nearby Attractions Located just 24 km from Burgers' Zoo, this hotel is an ideal choice for travelers interested in exploring the area. With a multilingual staff at the 24-hour front desk, guests can expect exceptional service throughout their stay.
Experience luxury and comfort at Hotel de Werelt - book your stay now for an unforgettable getaway!
Loved the location and breakfast. Loved the ambience.
Ontbijt voortreffelijk hotel ligt op perfecte plek. Jammer dat de kamers vrij klein zijn en we hadden 2 kamers bij elkaar gevraagd
Dat is niet gelukt.
Kleine kamers en verstopping douche en wc
En geen kamers naast elkaar
Prachtige accommodatie en keurig personeel!
Alles!
Het is een goede locatie als je een weekendje de natuur in wil (fietsen, wandelen).
We waren bijzonder teleurgesteld dat de hotelbar op zaterdagavond om 23.00 uur al dicht gaat. Na het zien van de musical 40-45 bewust daar niet gebleven voor een wijntje, om juist nog even te relaxen in het hotel. Helaas was de gezelligheid daar niet te vinden en gingen we dan maar met een (gratis) kop thee richting bed.
Reichhaltiges Frühstücksbuffet, ansprechendes Ambiente, sehr reizvolle Lage inmitten der Natur
Beautiful location, nice rooms, amazing facilities.
Nothing
Prachtige locatie in de bossen. Vanuit het hotel mooie wandelingen kunnen maken.
Kamer was zeer mooi met uitzicht op de bossen.
Jammer dat de bar om 23 uur ging sluiten.
Omgeving
Sfeer was er niet.
Via Booking com geboekt, dus was niet als klant op de hoogte gebracht om een tafel te reserveren voor diner. Moesten op pad om ergens nog een hapje te kunnen eten. Aan de ene kant moest het zo zijn, want een leuke ruimte om te borrelen , was er niet .
Zo,n ongezellige ruimte heb ik nog niet meegemaakt.
De locatie, het interieur/aankleding van het hote.l
Eigenlijk niets
De mooie ligging in de bossen en dat het zo gezellig ingericht was. Faciliteiten als atelier en bioscoop erg leuk
De afmeting van het zwembadje was niet de moeite waard om badpak aan te trekken..
De wifi was waardeloos. Ook buiten op het terras geen bereik.. overal was je offline, dat was heel irritant!
Ik had erg weinig ruimte langs het bed aan de raamkant.
Prachtig hotel, mooie locatie. Fijne kamers, goede bedden.
Wij zijn naar 40-45 musical geweest avondvoorstelling. Dan kan je niet voor 23:00 uur bij het hotel zijn. De bar sluit om 23:00 uur. Dat was erg jammere. Het had prettig geweest om de avond met een drankje af te sluiten.
De locatie en het ontbijt. Toevoeging van nog meer lokale producten zou helemaal super zijn!
Het aanbod van koffie/thee en prikwater/water is top! Mooi stille omgeving!
De kamer was best warm. We hebben gedurende de
twee dagen en nachten het raam open gehad maar het bleef warm in de kamer. De houtkachellucht van het buurhuis was zeer aanwezig. De badkamer is wat krap en alles wordt nat met douchen. ‘s Nachts naar t toilet gaan zorgt ervoor dat je de ander wakker maakt doordat de afzuiging en het licht gelijk aangaat op sensor. De deuren knallen hard dicht als je ze niet tegenhoudt.
Your guide to the flawless travel experience