This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Charming Spanish-Inspired Hotel in the Heart of Valkenburg
Comfortable Accommodation: Unwind in fully equipped, comfortable rooms and enjoy the excellent location along the lively main street.
Prime Location for Exploration: Immerse yourself in the bustling city life, with easy access to shops, restaurants, bars, and cultural sights like the Castle of Valkenburg and the Municipal Caves.
Culinary Delights: Indulge in Spanish and Italian specialties at the hotel's restaurant, enhancing the Mediterranean charm of the interior.
Experience the allure of Spain in the heart of Valkenburg. Book now for an unforgettable stay!
Children of any age are allowed.
Children up to and including 5 years old stay for free when using an existing bed.
You haven't added any cots.
You haven't added any extra beds.
WiFi is available in all areas and is free of charge.
No parking available.
Pets are not allowed.
Kamer ziet er anders uit.
Douche klopt wel maar is een afgesloten ruimte.
Ondanks douche stoel spekglad en ben ik toch gevallen
Douche glad
Voor mensen die iets beperkt zijn en thuis loop ik gewoon trappen is dit hotel niet goed te doen
Ontbijt onvoldoende
Mooie kamer
Niets
Mooie kamer, vriendelijk personeel en een bedankje om terug te komen
Personeel was heel vriendelijk en behulpzaam. Locatie was goed gelegen in het centrum en makkelijk te bereiken. Hygiëne was zeer goed en we kregen elke dag verse handdoeken. Het eten en drinken was daar ook zeer lekker!
Er waren werken in straat en het vervoeren van drank sochtends vroeg hoorde je heel luid op de kamer, ook met de ramen dicht. Savonds laat hoor je de mensen die op terras zitten ook redelijk luid op de kamer, maar voor de rest viel het verblijf heel goed mee!
Fijne ruime kamer!
Locatie centraal
Niets
De ligging in het centrum
Geluid restaurant hoor je in je kamer. Douchecabine in de kamer en niet in een afsluitbare ruimte.
De locatie was fantastisch. Het hotel La Casa zit boven het restaurant La Casa en bevindt zich middenin het bruisende centrum van Valkenburg. Het personeel was allemaal erg vriendelijk en behulpzaam. Wij stelden het erg op prijs dat wij op dag van aankomst en vertrek onze tassen nog even achter konden laten. Normaalgesproken eten wij eigenlijk nooit in het hotel waar wij verblijven als we daar maar één nacht blijven, maar restaurant La Casa is echt fantastisch. Het ziet er prachtig uit, er hangt een gezellige sfeer en niet geheel onbelangrijk; het eten is er fantastisch!
Wij verbleven in kamer 7 en als ik dan toch iets moet noemen wat beter zou kunnen dan zijn dat de volgende punten: 1. de gordijnen zijn absoluut niet verduisterend, dus met het eerste daglicht zal een lichte slaper hier gelijk wakker worden. 2. De douchecabine is heerlijk ruim, maar heel glad. Het zou denk ik ontzettend helpen als hier antislip strips in worden geplakt. Dit is geen dure investering, maar waarborgt wel de veiligheid van de gasten.
De kamer het ontbijt
De herrie s avonds
As the room faced the busy street including a local pub with loud music and windows open until late, the detail of leaving earplugs on the bed at our arrival was definitely something we loved also the windows are already quite thick and isolates a lot, but we were so tired that we even didn't use them and didn't notice the noise outside.
Everything was good! Pity we didn't have time for breakfast or food at the restaurant because it looks great!
Perfecte kamer voor een vriendinnen weekend
De locatie. En het kopje cappucino s'morgens op bed .😍😂
Dat er personeel buitenlands praat
Ruime kamer, bed lag prima. Prijs kwaliteit is prima.
Het restaurant heeft een vrolijke uitstraling en het eten is goed.
De trap die je op moet met je spullen om bij de kamer te komen. De kamer is gehorig met geluiden van een koeling of generator vlakbij. Er liggen wel oordopjes klaar op bed, waarschijnlijk hiervoor.
Ontbijt is door de week pas om half 9, hierdoor heb ik niet kunnen ontbijten voor ik weg moest.
De locatie was helemaal top! Midden in het centrum, vanaf het treinstation ongeveer 7 minuutjes lopen. Ruime douche. De hotelkamer is boven restaurant La Casa, wij hebben hier gegeten en het eten was echt heerlijk! Het restaurant is echt prachtig van binnen. Super vriendelijk personeel ook. In en uit checken ging heel soepel. De grotten, het kasteel, het centrum en de restaurants... Alles is in de directe omgeving.
Your guide to the flawless travel experience