This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Charming Accommodation in Krosno
Convenient Amenities: Hotel Lord Krosno, located just 6.5 km from BWA Art Gallery, offers a range of convenient amenities including free private parking, a garden, and a terrace. Guests can also enjoy the on-site restaurant and bar during their stay.
Modern Comforts: This 3-star hotel provides free WiFi, room service, and a 24-hour front desk for guests' convenience. Whether you're visiting for leisure or business, Hotel Lord Krosno ensures a comfortable and hassle-free stay.
Explore Nearby Attractions: Situated 48 km from Skansen Sanok and 16 km from the Museum of Oil and Gas Industry Foundation, the hotel provides easy access to popular attractions. Book your stay now and experience the charm of Krosno at Hotel Lord Krosno.
When staying at the property with children, note that the property is legally obliged to apply standards for the protection of minors to determine the identity of the minors and their relationship with the adult they’re staying with.
A deposit may be required at the property.
Lokalizacja, czystość i obsługa
Trochę głośno od ulicy
Ļoti simpatisks hotelis. Labas brokastis. Noteikti iesaku citiem tūristiem.
Pat nezinu ko teikt
Porządek w pokoju pozostawiał trochę do życzenia. Wykładziny słabo odkurzone, szczególnie w rogach zalegający kurz, świadczący o tym, że podłoga odkurzana "na środku". Przez dwa dni nie były opróżniane kosze w pokoju przy upalnej pogodzie. Do tego w pokoju tylko jeden niewielki kosz, w toalecie. Brak ręcznika do położenia na podłodze po wyjściu z prysznica. Nie było mydła w płynie przy zlewozmywaku-choć po zwróceniu na to uwagi pani sprzątająca szybko je uzupełniła. Poniżej krytyki i niespotykane dla mnie, a w wielu hotelach 3-gwiazdkowych bywałem, była sytuacja ze śniadania 3 dnia pobytu. Była to sobota. I tak jak śniadanie we czwartek i piątek było w miarę urozmaicone, tak w sobotę było kilka kawałków kiełbasy przesmażonej z cebulą, zimne leczo z poprzedniego dnia najprawdopodobniej i sałatka z jajkiem i jajko z majonezem (a ja mam uczulenie na jajko). To tego kilka plastrów wędliny. Brak mleka przy ekspresie do kawy. I młoda pani z recepcji, z którą nie szło się porozumieć. Pani była pierwszy dzień w pracy i okazało się, że to ona przygotowywała śniadanie. Nic nie zjedliśmy tego dnia. Właściciel w rozmowie telefonicznej, po złożeniu reklamacji, obiecał zwrot 10% kosztu pobytu. Nie zwrócił. I nie chodzi o pieniądze, niech nie zostaną zwrócone. Chodzi tylko o sposób potraktowania klienta. Nie polecam. A nawet odradzam korzystanie z tego miejsca.
Czysty duży pokój, przestronna łazienka, pyszne jedzenie.
Klimatyzacja mało wydajna
Ogólnie wszystko było super miałam nocleg bo w restauracji była impreza na której byłam
przemiła obsługa, pokój czyściutki i duży, łazienka ogromna i bardzo czysta, śniadanko pyszne, bardzo cicho
nie było takiej rzeczy która wymagałaby poprawy :-)
Your guide to the flawless travel experience