This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Scenic Views and Relaxing Atmosphere
Hotell Jeløy Radio offers a picturesque setting overlooking the Oslofjord, with 2 km of shoreline and a spacious garden for guests to unwind in.
Modern Comforts and Convenient Amenities
Each room is well-equipped with a flat-screen TV, free Wi-Fi, work desk, and a private bathroom. Guests can also benefit from free on-site parking and complimentary charging for electric cars.
Leisure and Dining Options
Guests have access to a gym and sauna, perfect for relaxation. The on-site restaurant offers a delicious set menu for dinner with stunning views of the landscape and Oslo Fjord from both the dining area and terrace.
Book now to experience a tranquil stay with stunning views and top-notch amenities at Hotell Jeløy Radio.
Lunch and dinner must be booked at least 1 day in advance.
The restaurant serves a tasty set menu for dinner. Advance booking is required.
In case you order half-board, a delicious set 3-course menu is included in your price.
Please note that this is a cash free hotel.
A deposit may be required at the property.
Free private parking is possible on site (reservation is not needed).
WiFi is available in all areas and is free of charge.
Pets are not allowed.
Children of any age are allowed.
Children up to and including 1 year old stay for free when using an existing bed.
You haven't added any cots.
Any type of extra bed or child's cot/crib is upon request and needs to be confirmed by management.
Beliggenheten
Lite handikappvennlig
Beliggenheten.
Bare 1 rett i restauranten
Nydelig plass 😀
Fantastisk beliggenhet, med hester gressende på engen rett utenfor, og tett ut mot havet, rolig og harmonisk. Nydelig mat. Veldig hyggelig personale.
Savnet kaffekoker på rommet.
Ingen mulighet for mat utenom frokost og middag.
Alt var veldig bra, spesielt personalet og beliggenheten. Og gøy med telegrafmuseum midt i sovefløyen.
Er bevegelseshemmet og hadde ønsket meg heis og automatisk dør et sted i "låven".
Super beliggenhet. God frokost.
Vi kom til frokost klokken 10 søndag og det var litt tomt og lite innbydende. Svett ost og yoghurt. Ikke påfyll av appelsinjuice eller rundstykker. Tørr bacon.
Jeg likte ikke at barna i rommet ved siden av holdt det gående fra 6-8 om morgenen. Det er ikke noe hotellet kan noe for men det påvirket jo naturligvis vårt opphold. Og lite mat igjen ved frokost, og de ryddet ut mens vi satt der fra 10:30 når frokost varer til 11.
Fantastisk beliggenhet. Kyststier som er lett tilgjengelig i naturskjønne omgivelser.
Små rom, og smal seng.
Wunderbare Lage, tolles Ambiente
Nydelig beliggenhet. Gode senger. God, men ordinær frokost
Små rom, liten dobbeltseng, lite bad uten heldekkende dusjvegg så hele badet ble vått under dusjing, kjipt dopapir, rom i eget bygg et stykke fra frokostsal
Beliggenheten var prima.
Maten var nydelig.
God service.
Strykebrettet og mini-fridge på rommet. Eventuelt ismaskin for gjestene.
Fint sted med avslappende omgivelser. Det var god mat både til middag og frokost. Damen i resepsjonen var hyggelig.
Hele oppholdet vårt var preget av at det var to andre selskaper der den helgen. Min gravide svigerinne fikk ikke alkoholfri eplecider i baren pga. en av betjeningen hos dere ville ikke gi fra seg et glass fra flasken fordi det var et annet selskap i lokalet som hun måtte ha flasken til. Dette synes jeg er meget spesielt når en gravid kvinne spør om dere har noe alkoholfri drikke. Vi er også kunder av dere, ikke bare det andre selskapet.
Under middagen ble vi rett og slett litt glemt pga. to selskaper inne denne dagen, og det var jo synd da vi var der for å feire foreldrene mine. Det var også svært trangt mellom bordene selv om det ikke var i nærheten av å være fullt av gjester. Vi hadde også med en liten baby på 5 mnd. men det var ikke noe spørsmål fra dere om noe tilrettelegging for å få barnevogn i skyggen (det var veldig varmt denne dagen), eller for å få plass til å ha vogn ved bordet ved frokosten. Det var heller ikke et barnevogn-vennlig sted med masse trapper for å komme seg inn i bygget. Dette kunne det vært gitt informasjon om på forhånd.
Så alt i alt et hotell med fine omgivelser, men jeg er litt skuffet over oppholdet, det nådde ikke opp til forventningene.
מיקום נפלא. מקום חמוד להפליא.
היה רצוי להשאיר את הקפה והמים החמים כל הערב, או לשים קומקום בחדרים.
Your guide to the flawless travel experience