This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Luxurious Accommodation
Park Hotel in Nizhyn provides a perfect blend of comfort and style. With a bar, restaurant, room service, and a 24-hour front desk, your every need is catered to. Enjoy free WiFi, an ATM, and business facilities like a fax machine and photocopier.
Family-Friendly Amenities
Families love our hotel for the children's playground. Keep the little ones entertained while you relax and unwind during your stay.
Convenient Location
Situated just 150 km from Boryspil International Airport, Park Hotel offers easy access for travelers. Book now for a memorable experience.
A deposit may be required at the property.
Дуже добре, чисто і затишно, рекомендую на 100%🩷
Чисто, комфортно, смачний сніданок
Вікно в стелі неможливо завісити, тому вже в 6 ранку світло! Треба було брати із собою беруші (птахи, тривоги, сусіди) - трохи гучно (ще й витяжка працює постійно)
Готель високого рівня. Ввічливий персонал, оххайний інтерєр. Повністю відповідає очікуванням. Готель розташований в ТРЦ - поруч кінотеатр, магазин майже цілодобовий. Центр міста - все необхідне в пішій доступності.
Єдине прохання - в душову кабінку варто би було додати якусь поличку ;) Решта без зауважень
гудит общая вытяжка в санузле.
чудовий готель: затишний, спокійний, надзвичайно охайний і чистий.
Snídaně která dalece předčila očekávání, velmi vstřícný a usměvavý personál který kdykoliv uměl poradit a pomoci s výběrem ať už taxi nebo lokalitou k návštěvě. Hotel se nachází velmi blízko krásného parku s památníkem Nikolaje Gogola. Doporučuji také návštěvu Nižhinského bazaru kde najdete naprosto všechno. Ještě jednou děkuji personálu hotelu za příjemně prožité 4 dny.
Чудовий готель, привітний і добрий персонал. Все сподобалось.
Дуже маленька подушка,хотілося б або 1 більшу,або 2,
Нічого.
Жахливо. Кімнати маленькі, наче будки. Там де немає вікон, взагалі катастрофа. Не думаю що це законно розміщувати так людей. Ти чомусь по телефону маєш відповісти, з ким ти будеш (пара або ні). Коли ти вже заселився, тобі приносять комплект для іншої людини, перший раз таке зустрічаю. Гель і шампунь в маленький баночках, вже ніде такого немає. В кімнаті немає води, жлобство найвищого рівня. Вночі немає чим дихати, то холодного то спекотно. В душі немає де ставити засоби гігієни. Ліжко з гострими кутами, об які ти постійно бʼєшся через розмір кімнати. Шумоізоляція відсутня, чутно навіть коли сусіди легенько стукають в двері. Якщо заїхав пізно, сніданок може бути в сусідньому ресторані тільки з 11 години. Цього ніде не вказано. Скрізь відчувається, що помешкання робилося аби як, точно не думаючи про комфорт та безпеку людей, які будуть там проживати.
Жахливо. Нікому не рекомендую.
Your guide to the flawless travel experience