This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Mountain Views and Modern Comforts
У Мар'яни і Назара, located in Yaremche, offers a perfect blend of nature and luxury. Each room is equipped with modern amenities like a flat-screen TV, free WiFi, and cozy bedding, ensuring a comfortable stay. Guests can also enjoy stunning mountain views, adding a touch of serenity to their experience.
Delicious Dining and Relaxing Bar
The hotel features a restaurant serving delectable dishes, allowing guests to indulge in mouthwatering meals without leaving the property. Additionally, there is a bar where visitors can unwind with a refreshing drink after a day of exploring the beautiful surroundings.
Convenient Location and Hassle-Free Parking
Conveniently situated just 50 km from Hoverla Mountain, У Мар'яни і Назара offers easy access to nearby attractions. With free private parking available on-site, guests can have a stress-free arrival and departure experience.
Experience the perfect combination of nature's beauty and modern comforts at У Мар'яни і Назара. Book your stay now for an unforgettable getaway.
A deposit may be required at the property.
Free private parking is possible on site (reservation is not needed).
Children of any age are allowed.
Children up to and including 5 years old stay for free when using an existing bed.
You haven't added any cots.
You haven't added any extra beds.
WiFi is available in all areas and is free of charge.
Pets are not allowed.
When booking more than 10 rooms, different policies and additional supplements may apply.
не можу знайти...
матраси з пружинами,які втикаються в ребра. води в душе набирається вище щіколок і не стікає ще 10 хв. одну ніч норм, але більше точно не. номер з роздільними кроватями на другому поверсі
Місцерозташування
Неприємний запах в номері від килимів, не зовсім чисто.
Спочатку бронювали номер в основному корпусі, але перед заселенням адміністратор звернулась з проханням змінити номер на інший, що був розташований в котеджі. Нам взагалі було не принципово тому тут жодних проблем не виникло.
Адміністратор, дівчина офіціантка дуже приємні. Номер був чистий та комфортний для такої ціни. Кухня смачна, як приготовлено мамою.
Власник також був дуже гостинний, пригостив вином власного виробництва.
Супер варіант в 10 хвилинах від залізничного вокзалу.
Нічого , готель жахливий!
Наймерзенвше місце ! Замовили номер для 3 дорослих і 1 дитина нас з валізами на 5 поверх поселили без ліфту , тільки після претензій переселили на третій, ми в номері чули всіх сусідів , дитина не могла заснути , ще один рулон туалетного паперу на 4 дали на декілька днів
Ми оплатили номер зі сніданком, сніданок з 8 по 11 !
У нас екскурсія на 9 годину , прийшли о 8:40 і нам сказали приходьте пізніше , у них група зараз буде! Або чекайте 35 хв і беріть тарілки чашки і несіть на третій поверх, з маленькою дитиною
Підійшли до адміністратора яка сказала « ну я що знаю коли вони прийдуть «
Хоча списки поселення були з вечора , нас ні про який час не попередили.
Поки не сказали , що у мене цукровий діабет і зараз будуть лікарів викликати тільки після цього поснідали , сніданки не смачні , позицій мало , кашу для дитини варили більше 30 хв
На наступний день попросили забрати сніданок з собою замовили омлет з ковбасками , поклали просто омлет і не до жарений
Ціна не відповідає якості
Короче не рекомендую НІ КОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ
Чудове місце розташування.
Привітний персонал,гарно йшли на контакт і допомогали за потреби.
Вид з вікна просто пречудовий(перебували в котеджі на 3 поверсі).
Дуже круто що все з натурального дерева.
Банька також була дуууже крута!)
Однозначно рекомендую!!!!!
Дуже б хотілося щоб в кімнаті були тапочки.
І також не вистачає холодильника,
бо не в кожного є можливість харчуватися в ресторанах....
привітний персонал, смачна їжа в ресторані за дуже приємними цінами, номер затишний, є балкон з гарним видом, в ванній чудовий напор гарячої води, що наразі не часто можна зустріти) також можна було залишити речі після виселення
на одному з рушників знайшла чуже волосся, і не одну волосину а досить багато, не дуже приємна знахідка…. також в ванній багато елементів потребують оновлення/ремонту, в душі дверцята ледь тримаються, в умивальнику погано стікає вода, не працює фен взагалі
1) расположение
2) очень чисто в номерах
3) хорошая баня за демократичную цену
4)рядом есть отличный CityBefet где можно завтракать, обедать и ужинать
На первом этаже может быть шумно.
В номере не работал фен, также был неисправный слив канализации умывальника
Персонал привітний, сніданок за таку ціну досить непоганий.
Скрипучі номери, все рипить, кожен крок ваш і всіх хто живе чути . Ванна кімната не в найкращому стані
Дуже сподобався сніданок, номер був досить просторий
Душова вже в поганому стані, не дуже приємно було там знаходитись
Your guide to the flawless travel experience