This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Tranquil Woodland Retreat
Hotel and Chaletpark Fauwater offers a serene escape in the woods near Kasterlee. Enjoy free parking, a bistro, and a bar with games. Relax on the terrace.
Comfortable Accommodation
All rooms feature a TV, free WiFi, and a private bathroom with a shower for your convenience.
Entertainment and Exploration
Indulge in snacks at the bistro, play games at the bar, and explore the surrounding area with walks and cycling. Bobbejaanland Theme Park and motorway exits are a short distance away.
Ready to experience a peaceful getaway at Hotel and Chaletpark Fauwater? Book now and start your adventure!
If you wish to be picked up from the station, please inform the hotel via email or phone.
If you as guest are a wheelchair user, please inform the hotel via email or phone.
A deposit may be required at the property.
Even though some people say that the interiors dated, I like the old-fashioned charm to the rooms. And the location among the forest is nice. There is everything you need (even a mini kitchenette in the room) and the staff are very friendly / helpful.
Het hotel ligt direct aan een doorgaande weg, we kwamen laat aan, maar de receptioniste ontving ons met alle egards. Het hotel is groter dan ik verwachte! De kamer daarentegen viel wat tegen, sterk verouderd, geen hoteldekbedden, het bed lag overigens goed. De kamer / het hele hotel heeft een serieuze upgrade nodig. Dikke pluim voor de dame die ons ontving, zij is service ten top! Ruime parkeerplaats, dat was handig want ik reed met een grote aanhanger!
De kamer is krap en sterk verouderd. Oubollig zelfs. Met een metalen kast net voor de wc uitgang? Maar alles was schoon en het werkte,... Maar een upgrade is nodig.
vriendelijk onthaal en hulpzaam
niets
Ruime kamer met een kitchenette. Voor een nachtje op doorreis op fietsvakantie is het prima
Mooie locatie.
Helaas een zeer teleurstellend verblijf.
Bij binnenkomst leek de gastheer nogal gehaast en kregen we niet bepaald een warme of rustige ontvangst. Al snel vielen ook de vele vlekken op de muren op. De lakens waren niet goed schoon gewassen en de wastafel lag vol met haren van het scheren. Niet bepaald de hygiënische indruk die je verwacht bij aankomst.
’s Nachts begon er ineens een vervelend getik. Al snel bleek dat het dak lekte. Rond 03.00 uur druppelde het water naast ons bed naar beneden. Er ontstond een behoorlijke plas water en aan het plafond was duidelijk te zien dat dit waarschijnlijk niet de eerste keer was dat hier sprake was van lekkage.
We hebben handdoeken en pedaalemmers neergezet om het water op te vangen. Daardoor konden we deze handdoeken niet meer gebruiken om ons na het douchen af te drogen. We zijn vervolgens naar de receptie gegaan, maar die was ’s nachts gesloten. Ook het noodnummer werd niet opgenomen. Als verklaring werd achteraf aangegeven dat er sprake was van slecht mobiel internet.
Bij het uitchecken kregen we excuses aangeboden, maar daarmee was de overlast natuurlijk niet opgelost. We hadden juist onze tent verkocht om één nachtje droog en comfortabel te kunnen slapen. Dat is helaas maar gedeeltelijk gelukt.
Het resultaat: met flinke wallen opgestaan na een zeer slechte nachtrust.
Soms heb je pech… Misschien net de verkeerde kamer om de verkeerde dag.
Locatie ontbijt vriendelijk personeel
Hygiëne
Alles gut
El parking gratuito, la atención del personal y la ubicación
El baño olía muy mal, la comodidad de la habitación dejaba que desear. Y las almohadas no eran nada cómodas
Vriendelijke eigenaar
Hygiëne en gehorig
Geen moderne push pasj maar gewoon een sleutel op de deur.
Kamer was heel comlleet met waterboiler pannen magnetron borden en bestek enzovoorts
Meer dan ik verwacht had.
De toilet douche rook wat naar chloor.
Maar was wel brandschoon
Goede bedden, vriendelijk personeel en lekker ontbijt.
Voor een overnachting op doorreis prima.
Vriendelijke ontvangst en kamer was al uur eerder klaar dan inchecktijd. Gelegen in bosrijke omgeving. Mogelijkheid om zelf gratis koffie of thee te pakken.Voldoende gratis parkeergelegenheid. Koelkast,magnetron en waterkoker op kamer.Raam kan open. Schone kamer,prima bed.
Erg verouderd en echt toe aan renovatie.(vnl. de kamers en gangen) Hadden het gevoel in een jeugdherberg uit de jaren ‘70 te verblijven. Douchekop bleef niet in houder zitten, dus niet mogelijk om “gewoon” te douchen. Alleen rolluik voor raam, gordijn of vitrage afwezig.( hing wel een gordijnroede) Wandstopcontact doos zat los in de muur. Erg veel werklui die in het hotel en de chalets (langdurig) verblijven. Wifi verbinding erg slecht tot niet aanwezig. Afstandsbediening tv werkte niet. Alleen verwarming in badkamer,niet in (slaap)kamer. Geen lift. Buitengedeelte erg rommelig, geen gezellig terras oid. Voor 1 nacht alleen slapen prima,voor langer zou ik een ander verblijf kiezen.
Locatie!
Geen airco en kleine kamer
The lady manager was great! Very welcoming and fab customer service.
Hotel is a bit dated now. It’s clean and has all you need but some areas maybe needed modernising!
Vraag om vroeger te kunnen ontbijten ,seffens ingewilligd .
Had 2 kamers geresserveert , slechts 1 beschikbaar . Door holtelier opgelost ,toch in 1 kamer . Was maar voor 1 nacht .
Mooi gelegen in een bosrijke omgeving. Heel vriendelijk en behulpzaam personeel. Prima adres om een nacht door te brengen.
Your guide to the flawless travel experience