This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Luxurious Garden Oasis
Garden Terrace & Gourmet Dining: Enjoy the serene garden and terrace while indulging in delectable dishes at our on-site restaurant and bar.
Elegant Rooms & Relaxation: Unwind in our stylish guest rooms featuring a cozy seating area, flat-screen TV, and luxurious bathroom amenities. Each room comes with plush bed linens and fluffy towels.
Ultimate Comfort & Convenience: Pamper yourself with a rejuvenating soak in our hot tub. With free WiFi, free parking, and proximity to Varna Airport, Carpe Diem ensures a seamless stay.
Book now for a tranquil retreat at Carpe Diem!
A deposit may be required at the property.
Перфектно място за отдих. Прекрасно обслужване.
Няма нещо дето не ми е харесало.
За първи път посещаваме Carpe Diem и сме повече от очаровани. От възможността за ранно настаняване, приятелският и постоянно усмихнат персонал, милите и учтиви собственици ... през много вкусната храна с месни и натурални продукти, удобствата, релакс зоната ... до тишината, спокойствието, прекрасните гледки и уещането за спряло време. Отидохме на гости, чувствахме се като у дома си. :)
Благодарим Ви за всичко!
Красива природа, много чисто и подредено, уютно място, предразполагащо за абсолютен релакс!
Няма такова нещо!
Everything
...
Friendly staff, delicious food, good facilities
Харесахме сауната и гледката (с изключение на изгледа с парниците, които са в близост до къщата и скриват пейзажа на изток). Персоналът в хотелската част и ресторанта, в лицето на едничкия служител-"момче за всичко", Тошко - рецепционист, сервитьор, огняр, салонен управител, спа мениджър , а сигурно има и други функции, за които не знам - се опитваше по всякакъв начин да "огрее навсякъде" и да обслужи всички гости винаги с приветлива усмивка. В ресторанта опитахме домашно маринован сафрид, пълнени камби туршия и бахур, които бяха наистина вкусни. Супите бяха в обилно количество, горещи и богати на съставки, но малко по-мазни за нашия вкус. Има сезонни ястия извън менюто, които си заслужават. Кафето и закуската са добри във вкусово и в количествено отношение, но изборът на билкови чайове беше ограничен.
Въпреки че резервирах месец предварително, бяхме настанени в стая, съседна на кухнята и с врата точно срещу вратата на ресторанта. Миризмата е ясна... Рецепция няма. Насоки къде е входът няма. След лутане из паркинга, двора и предверието влизате в ресторанта и чакате някой да ви забележи или издирвате собствениците, които викат Тошко от кухнята, за да ви регистрира някъде в кухнята...Парната баня и душовете миришеха на мухъл. Банята в стаята също. Няма нито една закачалка ни в стаята, ни в банята. Леглото е разположено с таблата към прозореца и конвекцията стелеше студен въздух директно върху главите ни. Няма хладилник, мини бар или вода в стаята. Ресторантът е твърде малко помещение, за да е възможно изобщо да се постигне някакво уединение. Работи докато има кой да поръчва. Шумна компания ядоха, пиха и се веселиха докато не ми писна около 1 часа след полунощ и не станах от леглото, за да ги помоля да спрат да вдигат шум. Служителите/собствениците не се грижат за спокойствието на гостите си. А след трудното заспиване последва ранно събуждане с разговори и тракане от кухнята и ресторанта. В 07:30 вече бяхме стегнали багажа и бяхме готови да пием кафе в двора, за да си спестим шума. Градинарят засурка косачката по алеята... Закусихме и нямахме търпение да си тръгнем. Платихме на крак пред вратата на кухнята. Тошко каза "довиждане и следващия път кажете, че искате стая на горния етаж". Следващ път няма да има, благодаря много! Планирахме приятен уикенд, надявайки се да се връщаме често, но получихме главоболие, недоспиване и горчив вкус от "луксозното" посрещане и "5-звездна" обстановка. Съвет към собствениците - стая номер 7 е за сервизно помещение, не я давайте на гости. Оставяте впечатление, че изобщо не ви е грижа и губите клиенти!
Хората са топли и усмихнати. Мястото е чудесно.
Everything is at top level! Spotless, delicious, exceptional service!
Мястото е прекрасно - много чисто и уютно. Предразполага за пълноценна почивка. Няма да преувелича, ако кажа, че за първи път срещам толкова сърдечно и добронамерено отношение, определено гостът се чувства специален. Храната също беше на много високо ниво.
Всичко ми хареса.
Перфектно място за откъсване от ежедневието. Безупречно обслужване, хигиена и отношение. Прекрасна храна. Отлично спа изживяване!
Нямаше такова.
It was a very pleasant stay with amazing service and facilities. Will visit again.
Your guide to the flawless travel experience