This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Luxurious Wellness Facilities
Indulge in relaxation at Hotel Terme's health and beauty centre, complete with indoor and outdoor pools, sauna zone, and spa services.
Exquisite Dining Experience
Savor culinary delights at the fine dining restaurant, offering a diverse menu to tantalize your taste buds.
Entertainment and Leisure Options
From tennis to mini golf, Hotel Terme provides a range of activities for guests to enjoy within the Čatež Thermal Spa complex.
Experience luxury and comfort at Hotel Terme. Book now to enjoy a rejuvenating stay amidst stunning surroundings.
A deposit may be required at the property.
We liked the option that we could use different accesses to swimming pools (Hotel, summer and winter riviera). It served our purpose very well.
The 6th floor was very hot despite of turned on clima. The room had a lot of flying bugs hidden in the curtains.
Die Therme ist in 5 Minuten zu Fuß erreichbar, und kostenlos für die Hotelgäste.
Eigene Pool Anlage sehr sauber.
La struttura con le piscine termali sia all'interno che all'esterno e la possibilità di accedere ai parchi acquatici sia esterni che al coperto
La moquette in camera e la pulizia della stanza. Il cibo non tutto sembrava fresco.
AC in the room is slow, temperature can’t go under 25 c
Lep objekt, brez gneče. Vse korektno gost pa tudi ne sme bit malenkosten.
Nimam pripomb
Nažalost, naš boravak u Termama Čatež ostavio je puno lošiji dojam nego što smo očekivale, posebno s obzirom na to da je riječ o hotelu s 4 zvjezdice i destinaciji koja se prvenstveno predstavlja kao obiteljska.
Krenut ću od same hotelske sobe jer je upravo ona bila najveće razočaranje.
Već prve večeri u kupaonici nismo imali šampon – u držaču je bila samo prazna bočica. Na WC-u jedna tipka nije radila, dok je druga bila u funkciji. Sam toalet je imao problem s povlačenjem papira. Unutar same školjke vidjele su se gljivice i tragovi vlage. U sobi nas je bilo troje, a dobili smo samo dva ručnika za tuširanje, dva ručnika za ruke, dvije čaše za ispiranje usta i dvije čaše za vodu. Lampa pokraj kreveta bila je slomljena.
Najveći problem bila su balkonska vrata. Nakon otvaranja ih nismo mogli zatvoriti. Majstor je dolazio čak tri puta. Prve večeri nam je sam rekao da se to događa i da vrata navečer ne otvaramo jer njega tada nema. Dakle, prvu smo noć morali spavati s otvorenim balkonskim vratima.
Nakon nekoliko pokušaja popravka, na recepciji sam zatražila drugu sobu jer nisam željela riskirati da vrata padnu na dijete. Drugu sobu nismo dobili, već je majstor ponovno dolazio popravljati vrata. U jednom trenutku nam je čak rečeno da je majstor navodno bio u krivoj sobi, što nije bilo točno – kada smo izlazili iz sobe, vrata su bila otvorena, a kada smo se vratile, bila su zatvorena. Nakon posljednjeg dolaska majstora vrata su napokon bila u redu.
Tijekom večeri izvan hotela se osjećao vrlo neugodan miris gnojiva, dok se iz odvoda u kupaonici širio neugodan miris kanalizacije.
Kupaonica je općenito ostavila vrlo loš dojam. Fen je bio toliko star, požutio, ispucan i prljav da ga nisam željela ni dirati rukama. Oko umivaonika je sve bilo ispucano i hrđavo. Pogled prema stropu također nije bio ništa bolji – bio je prljav od buba ili nečega sličnog.
Navedeni kauč na razvlačenje u opisu sobe zapravo izgleda više kao fotelja. Nije bilo dodatne posteljine.
Što se tiče samih Termi i sadržaja:
Dostupan je boravak dva puta dnevno na Zimskoj odnosno Ljetnoj Termalnoj Rivijeri, što je svakako velika prednost i ima dosta sadržaja za djecu.
Na unutarnjim bazenima, međutim, dio koji je djeci bio najzanimljiviji bio je zatvoren.
Na vanjskim bazenima situacija je ljeti problematična. Ako ne želite ležati na spaljenoj travi i prašini koju nakon toga praktički ne možete istresti iz ručnika, morate dodatno platiti ležaljku i suncobran – 5 € po komadu.
Posebno neugodno iskustvo bile su metalne stepenice kojima se djeca penju prema toboganima. Na temperaturama oko 40 °C metal se toliko zagrije da je gotovo nemoguće sigurno ih koristiti. Nisu zaštićene niti prekrivene bilo kakvim materijalom koji bi spriječio zagrijavanje. Djeca su nam doslovno spalila noge penjući se prema toboganima jer gore ne mogu ići u šlapama. Na kraju je moje dijete plakalo i više uopće nije htjelo tamo ići.
S druge strane, bazeni su bili uredni i čisti i zaista postoji dovoljno sadržaja da djeca mogu provesti cijeli dan. Navečer je na trgu organiziran program za djecu i to je bilo jako zabavno. Slastičarna je odlična – veliki sladoledi i sasvim prihvatljive cijene. Veliki lunapark navečer je također lijep za prošetati, iako su cijene vožnji 5 €.
Trgovine u okolici su, međutim, dosta skupe, a ponuda igračaka, odjeće i suvenira djeluje prilično zastarjelo. Primjerice, običan tanki drveni magnet koji smo kupile iz šale platili smo 5 €. Na nekim štandovima magneti su bili bez ikakvog naziva (Slovenija/Terme Catez).
Također, s obzirom na to da se cijele Terme predstavljaju kao destinacija za obitelji s djecom, prisutnost casina i casino aparata po hotelima ostavlja dojam da mjesto nije u potpunosti prilagođeno djeci koliko bi se očekivalo.
Zaključak
Terme Čatež imaju potencijal i definitivno imaju sadržaja za djecu, posebno bazene, tobogane i večernje programe. Međutim, naš dojam o hotelu s četiri zvjezdice bio je izrazito loš.
Your guide to the flawless travel experience