This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Luxurious Spa Services
Indulge in massages, body treatments, and facials at the onsite spa for the ultimate relaxation experience.
Recreational Amenities
Enjoy a swim in the indoor pool, unwind in the spa tub, or rejuvenate in the sauna during your stay at Atmosphere Hotel.
Dining and Entertainment
Treat yourself to a delicious meal at Cosmos restaurant and sip on refreshing drinks at the stylish bars/lounges. Don't miss the complimentary buffet breakfast served daily.
Service animals are exempt from fees/restrictions
Pet max weight (per pet) in lb is 11
Pets cannot be left unattended
Pet max weight (per pet) in kg is 5
No elevators
Service animals are exempt from fees/restrictions
Pet max weight (per pet) in lb is 11
Pets cannot be left unattended
Pet max weight (per pet) in kg is 5
No elevators
Pets allowed
Professional property host/manager
Service animals are allowed
Локацията е чудесна, има хубава гледка, достатъчно зеленина и пространство, както и голям паркинг.
Храната и хигиената са отлични.
Персоналът е компетентен и отзивчив.
Басейните са достатъчно големи и водата е с прекрасна температура. Нямаме търпение да посетим и външната част детската пързалка.
Няма такова.
ארוחות מגוונות וטעימות.
ספא מפנק.
The food for breakfast and dinner was excellent! The hotel is beautiful! Really well done! Modern, spacious and clean. The pools are massive and there are 5 different saunas/ steam room ect. to choose from. I would definitely return!
The pillows were a bit flat but that’s an easy fix. Everything else was excellent and I wouldn’t go anywhere else in Pavel Banya!
Няма нещо което да ни хареса 😊🥰
Хотел Атмосфера надмина очакванията ни. За нас организацията ,персонала,стаите ,всичко беше на ниво. Храната беше разнообразна и много добре приготвена.
Много ни хареса това ,че когато пристигнеш ти предлагат да си избереш маса в ресторанта,като през целият ти престой е резервирана за теб. Не се налага когато отидеш на вечеря да обикаляш,търсиш къде е свободно.
Ще го посетим отново!
Хареса ми разположеното ,чистотата и комплиментите от страна на хотела ,ще го посетя пак ,гарантирам !
Няма нещо ,което да не ми хареса ,единственото човека с когото бях не хареса явно мен достатъчно и сме от страна на хотела всичко беше прекрасно !
אהבנו את החדר המרווח, הניקיון, הספא ואדיבות הצוות
היה בלאגן בחדר האוכל בארוחת הערב. בקושי מצאנו מקום ישיבה. רצינו מים אולם המלצרית לא הבינה אנגלית ולא שלחה מישהו אחר. האוכל היה קר. ראינו שהיה בשר על הגריל אבל כשביקשנו נאמר לנו שנגמר. ממש חבל
Your guide to the flawless travel experience