This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Luxurious Accommodation with Mountain Views
Experience a luxurious stay at Nachiku Hotel in Bukovel, just 41 km from Hoverla Mountain. Indulge in comfort with rooms featuring balconies offering breathtaking mountain views. Enjoy modern amenities including flat-screen TVs and complimentary toiletries.
Exceptional Dining and Entertainment
Savor delicious meals at the on-site restaurant or unwind with a drink at the bar. With free private parking available, explore Bukovel with ease. The 24-hour front desk is always ready to assist, ensuring a seamless stay.
Convenient Location
Located just 93 km from Ivano-Frankivsk Airport, reaching Nachiku Hotel is hassle-free. Whether you're here for leisure or business, our convenient location makes us the ideal choice for your stay.
Book your stay at Nachiku Hotel now and elevate your Bukovel experience!
Managed by a private host
A deposit may be required at the property.
Краєвид з вікна але тільки якщо не дивитись в низ. Бо навколо все будується.
Відсутність води до 9 +-. Розрито дитячий майданчик. На території будівництво. Вода в крані виглядає чистою але коли набрати в ємність то вона дуже брудна. Шум від будівництва. Малий вибір сніданку. І рецепція не працює 24/7 як це вказано. Також в кінці травня там виявляється отравилась група дітей. Тому нам повезло що хоть це нас оминуло.
Спа хороше, номер відповідає фото, персонал привітний, 20 хв пішки до центру Буковелю
Шумоізоляція погана, на території будівництво і не було дитячого майданчика, як вказано на фото, є на чому посмажити шашлик, але немає де його їсти окрім номера, що не дуже зручно.
Сніданки дуже хороший вибір, у будні все супер, у вихідні приходячи на сніданок на 9 вже практично нічого не буде, потрібно чекати щоб донесли, не вистачає посуду
Приїхали на 2 години раніше, адміністратор привітно відразу поселила. З номером були зміни з технічних причин , поселили у гарний комфортний . Всі питання та побажання відразу вирішуються . Відчувається що готель на боці клієнта і репутація їм важлива. Рекомендуємо!
Сподобалось чистота , і спа дуже сподобалось . Єдине шо спа окрема будівля і не дуже зручно виходити з готелю йти в спа переодягатись і так далі. Класний шведський стіл , все смачно
Не сподобалось шо немає ліфта. Мені з двома дітьми дали 3поверх ,це незручно . Але позитивні емоції це перекрили , спа дуже круте чисте, басейн теплий,всі залишились дуже задоволені
Номери чисті та просторі. Сподобалась розважальна зона - більярд, аерохокей.
Спа із басейном надворі теж варте уваги. Досить низька ціна за такий перелік послуг.
Зіпсувала настрій відсутність води вранці перед виїздом.
Заздалегідь звернулися з проханням про пізніший виїзд (до 13:00), оскільки планували ще провести пів дня на лижах. У цьому нам відмовили, тому ми спланували виїзд вранці, щоб встигнути покататися.
Водночас вранці, перед виїздом (до 8:00), у готелі повністю була відсутня вода - довелось чистити зуби зі своєю мінеральною водою, а про душ я взагалі мовчу.
Відпочивали сім'єю, номер комфортний, чистий, зранку були смачні сніданки, обід та вечерю замовляли окремо.
Ввечері після насиченого дня ходили у SPA, все дуже сподобалося, повернемося ще.
Персонал, спа, розваги
Одного ранку не було води, щоб помитися перед сніданком використав бутильовану воду.
Неймовірно чудова масажистка у СПА!
Привітний персонал, смачні сніданки, є Спа, басейн
Топ за свої кошти, хороше СПА, смачні сніданки, смарт ТВ, великий балкон, 15 хв пішки по прямій до першого паркінгу та підйомника, майже всі наші побажання та прохання були враховані.
В день виїзду захворіли на ротовірус((
Нічого! Мені відмінили бронювання і просили бронювати напряму, а не через Букінг.
Жахливе ставлення до клієнта. Не рекомендую. Забронювала номер 4.01 на дату 7.02 заїзд, на букінгу, прийшло підтвердження, далі через тиждень я по телефону уточнила чи все ок, підтвердили, що так. А 29.01 телефонують і кажуть: «скасуйте бронювання, або беріть 2 доби». Тобто? Навіщо виставляти на Букінг доступне бронювання «1 доба»? Я сказала, що не планую скасувати, бо мені все підходить, тимпаче, що ми планували з друзями 1 машиною, котрі на 1 добу. І вони такі: «ну ок» і тиша, але бронювання висить, на сайті моя карта була привʼязана. Я питаю коли скасують(кажуть-само скасується. Це як? Коли прийде 7.02 і мені знімуть кошти? Далі ігнор, мовчать. Шахраї! Зіпсували відпочинок і всі плани і настрій.
Привітний персонал
1. Звукоізоляція жахлива - було чути кожне слово за стіною.
2. Спа потребує реставрації - всюди якісь шланги, провода. В спа дуже мало місця, вода в басейні холодна, планували 2 дні відвідувати спа, посиділи 30 хв і повернулись в номер. В роздягальні немає стільців, лавок, тільки 2 маленькі кабінки і шафи спільного користування.
3. Сніданки з 8:00 до 10:00, ми були о 9:00, половини їжі вже не було, виделок чистих не було.
4. Хотіли замовити кальян, запитали на рецепції, сказали, що можна до 21:30. Виявилось, що в них кальяну взагалі немає і замовити його неможливо.
Your guide to the flawless travel experience