This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Tranquil Oasis in Valkenburg
Garden Retreat: Hotel Rido offers a serene escape with its lush garden, perfect for a relaxing stroll or a morning coffee.
Convenient Amenities: Enjoy the convenience of free private parking, a shared lounge, and a terrace for unwinding after a day of exploration.
Business & Leisure: Whether you're here for work or leisure, take advantage of the on-site bar, laundry service, and business facilities to cater to all your needs.
Experience comfort and convenience at Hotel Rido. Book your stay now for a memorable Valkenburg getaway.
A deposit may be required at the property.
Free private parking is possible on site (reservation is not needed).
Pets are allowed on request. Charges may be applicable.
WiFi is available in all areas and is free of charge.
Children of any age are allowed.
You haven't added any cots.
You haven't added any extra beds.
De ligging was prima.
Wij boekten Hotel Rido als ontspannen afsluiting van een mooie rondreis. Helaas eindigde onze vakantie in een grote teleurstelling.
Wij kregen een kamer op de bovenste verdieping toegewezen. Bij aankomst was deze al uitzonderlijk warm. De eigenaar erkende dit direct en vertelde dat hij probeerde de temperatuur te verlagen door ramen tegenover elkaar open te zetten en de rolluiken gedeeltelijk te sluiten.
Toen wij rond 22.30 uur terugkeerden, bleek de kamer nog veel warmer te zijn geworden. De hitte was zo extreem dat normaal verblijf en slapen voor ons onmogelijk was. Binnen enkele minuten waren onze kleding volledig doorweekt van het zweet. Omstreeks 23.00 uur hebben wij daarom besloten onze vakantie af te breken en nog dezelfde nacht ongeveer drie uur naar huis terug te rijden. Van de overnachting en het inbegrepen ontbijt hebben wij daardoor geen gebruik kunnen maken.
Wat ons het meest teleurstelde was de reactie van de eigenaar achteraf. In plaats van begrip of een passende oplossing gaf hij aan dat wij in de zomer maar een hotel met airconditioning hadden moeten boeken. Ook nadat Booking.com namens ons contact met hem had opgenomen, weigerde hij iedere vorm van compensatie.
Wij begrijpen dat niemand invloed heeft op een hittegolf. Wij vinden echter wel dat een hotel verantwoordelijk is voor het leveren van een kamer waarin redelijkerwijs kan worden overnacht, of – als dat niet mogelijk blijkt – een passende oplossing of compensatie te bieden.
Op basis van onze ervaring kunnen wij Hotel Rido daarom helaas niet aanbevelen.
Goed ontbijt. Vriendelijke personeel.
Wij zaten op het bovenste verdiep met >30 graden en helaas geen airco. Kamer was helaas een sauna en er hing een rare geur in de kamer.
Personeel
Geen wc op kamer
Omdat we al een nacht elders in Valkenburg waren geweest, hadden we onze auto laten staan en waren we met de fiets naar dit hotel gereden.
Via een zij-ingang van het hotel waren we naar binnen gegaan en bij binnenkomst liepen we de eigenaar van het hotel, Ruud, tegen het lijf.
Ruud is een geweldige kerel die je gastvrij ontvangt en je gelijk het gevoel geeft dat je van harte welkom bent.
We hadden de budget kamer geboekt (kamer zonder douche en wc op de kamer) omdat het voor ons echt een plekje was om alleen maar te slapen omdat we de hele avond weg zouden zijn. Deze kamer was geweldig en een stuk groter als de kamer van een gerenommeerde hotelketen waar we de nacht daarvoor hadden geslapen.
De kamer was lekker licht en de ramen konden heerlijk open waardoor er veel frisse lucht naar binnen kon. Ook de bedden waren heerlijk om in te slapen.
De volgende morgen stond er een heerlijk ontbijt voor ons klaar (inbegrepen bij de kamerprijs en niet nog eens minstens 18 euro pp)
Dit is een hotel wat de liefde van de eigenaar voor zijn vak en zeker voor zijn gasten uitstraalt. Verwacht niet het modernste van het modernste maar geniet van het goede en van de warmte en hartelijkheid.
Een lieve groet,
Bert en Jacqueline
Helemaal niets viel tegen.
De eigenaar is een heel aangenaam persoon
Een iets dikkere matras
Was nogal dun in onze kamer
Gratis eenvoudig ontbijt, aardige eigenaar, prima bedden en ruime kamer
Niks
Alles
We hadden om half 7 al ontbijt, ideaal voor de wielren tocht Limburgs mooiste
Blijf wel positief, dat is lastig in Nederland vanwege alle regels en controlfreaks maar blijf altijd bij je zelf en positief.
De gastvrijheid van Ruud is ouderwets goed. Hij zorgt echt voor zijn gasten. Graag wens ik hem goede laatste maanden in Rido en daarna een gelukkig en gezond pensioen.
Kamer en sanitair waren super schoon.
Ik had niet goed gelezen dat de wc op de gang en de douche beneden was. 🙈 Dat was mijn eigen fout.
Kamers zijn erg gehorig.
Absolutely great host. Such a nice person and sweet to everyone that stays here. The location is extremely convenient. Being placed next to Valkenburg and a gas-station in case you do any motorcycling in the area. Rooms were well maintained and very nice. Beds were a bit hard, but for what I got, that's the only slightly negative side to it.
The beds were "okay" I didn't like nothing. I'm very tolerant and didn't really take notice.
Ruud de gastheer is heel erg fijn in de omgang met zijn klanten . Ook het ontbijt is zeer ruim in keuze en vers. Het was voor mij en mijn zoon de tweede keer dat hij onze gastheer kon zijn en dat met veel plezier wederom ondergaan. Ook de slaapkamer en douches worden goed onderhouden tijdens het bezoek. Ook het eerste bezoek was uitstekend.
Helemaal niets ....
Mooi authentiek Limburgs pension dat historie ademt. Rustig. No nonsens, relaxte sfeer. Geweldige eigenaar Ruud al 49 jaar in het vak. Goeie prijs kwaliteit.
Emplacement calme, propriétaire très gentil et serviable
Your guide to the flawless travel experience