This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Luxurious Spa and Wellness Center
Indulge in relaxation at our spa with an indoor pool, sauna, and hot tub.
Scenic City Views
Enjoy the picturesque city views from the terrace in every room.
Convenient Location
Located just 1.6 km from Roman Tomb Hisarya, with easy access to nearby attractions.
Book your stay at Astrea Deluxe for a truly unforgettable experience!
A deposit may be required at the property.
Нощувахме в апартамент -стая 9. Огромен с две спални, две бани с тоалет, дрешник,голям хол с диван и детски играчки в него. Децата имаха много място за игра на криеница и бягане. Настилката е мокет в помещенията и децата можеха да обикалят боси, което също е плюс. Най-много ме изненада наличието на асансьор, който се задвижва с чип и спира в коридора на апартамента, което би било улеснение на посетители с бебешка количка. Освен това децата ни слизаха направо по бански до СПА-то. Басейнът беше много чист, с достатъчно хлор, че да не се притеснявам за чистотата. Апартаментът имаше три тераси,което дава свобода на всеки от хората в апартамента. Бяхме ол инклузив и храната също беше на ниво - достатъчно разнообразна и вкусна. За вечеря на блок маса имаше избор между 6-7 вида салата (с хубави зеленчуци), четири различни основни, няколко вида маслини, сирене, кашкавал, мезета + български алкохол и вода (виното беше на ниво, друго не сме пробвали) . Закуската беше от плодове, зеленчуци, яйца, макарони и зърнени закуски. Обядът - както вечерята с различни основни обаче. Кухнята явно е много чиста . Като човек с алергия към глутен, дори аз имах какво да хапвам
Препоръчвам без замисляне и ще посетим отново!
Няма такова нещо
Персонала е много отзивчив! Апартамента беше оборудван с детски книжки и играчки и е много просторен.
Спалното бельо е доста износено.
Sakin di
Pek yoktu
Бяхме в апартамент, който беше много чист и просторен с красива гледка! Басейн и СПА супер. Много мил персонал, вкусна храна и невероятно кафе!
Никакви забележки
Храната беше изключително вкусно приготвена.
Персонала е много любезен и отзивчив.
СПА центъра е добре поддържан.
Персоналът има отлично отношение, местоположението е перфектно. Много чисто, апартаментът е огромен, има даже кът за деца. Налице са всички условия за един дългосрочен престой. При възможност, отново бих отседнала.
Нямам забележки
Мястото на хотела, отношението на персонала
Храната, някои зони в спа центъра
Достатъчно големи стаи - удобни и комфортни. Рецепционистката е много усмихната и предразполага към приятна почивка.
Голям басейн.
Много слабо изхранване, 3 вида Манджи алкохол само по времето на изхранване, което не е споменато в офертата.
Your guide to the flawless travel experience