This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Modern Aparthotel Offering Comfort and Convenience
Convenient Amenities for a Relaxing Stay
Prime Location Near Major Attractions
Experience comfort and convenience at Pierre Apartments in Odesa. With free WiFi, family rooms, and modern amenities, your stay is sure to be enjoyable. Explore nearby attractions such as Odessa Theatre of Opera and Ballet during your visit. Book your stay now for an unforgettable experience.
This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties.
Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation.
Managed by a private host
A deposit may be required at the property.
Номер маленький, но имеется всё необходимое: чайник, микроволновка, кондиционер. Всё в отличном рабочем состоянии. В целом чистенько, сравнительно свежий ремонт. Есть убежище. Рынок «Привоз» и автовокзал - 15 минут пешком по дороге со съездами с бордюров - удобно, если вы с чемоданом.
Немного тесновато, вид из окна - в окна угрюмого здания, находящегося в паре метров. Не хватало какого-то приспособления (швабры?) для обсушки пола в санузле после принятия душа, и было бы здорово дополнить набор столовых приборов ножом.
Близько як до залізничного вокзалу, автовокзалу, так і до центру міста, що дуже зручно при короткому перебуванні, чисто, всі необхідні речі у номері є.
Дуже гарний номер. Приємні меблі, в номері є все необхідне. Дуже зручне ліжко. Дуже чисто. Гарні штори, багато вікон. Менеджери дуже привітні, добре пояснили як знайти отель.
Не сподобалося, що не було нікого на рецепшені, і довелось чекати 20 хвилин щоб заселитися в номер (але зробили невелику знижку за цю помилку). Ще в номері деякі дрібниці - кількість розеток (наприклад можна підключити або мікрохвильовку, або холодильник), також немає розетки біля тумбочки. Зранку в номері чутно що відбувається в коридорі - розмови, двері і тп.
Відпочиваю вже не перший раз в готелі.Все супер!!! Але великий мінус взимку (а ми були вперше тут саме зимою), НЕРЕАЛЬНИЙ ХОЛОД. Спати неможливо.
Обов’язково повернемось, але тільки влітку)
Льодяна температура в номері.
Близость к жд вокзалу
Не понравилась душевая комната, так как когда принимаешь душ, нет ни шторки не ограждения и все вокруг намокает(
Your guide to the flawless travel experience