This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Historic Neo-Gothic Building:
Step into history at Conferentiecentrum Bovendonk, housed in a stunning Neo-Gothic building designed by renowned architect Pierre Cuypers in 1907.
Tranquil Surroundings and Free Wi-Fi:
Enjoy the serene green surroundings that envelop the property, offering a peaceful retreat for guests. Stay connected with complimentary Wi-Fi throughout the hotel.
Convenient Location:
Explore the nearby cities with ease - Roosendaal is a short 15-minute drive away, while vibrant Breda is just a 20-minute car ride from the hotel. Don't forget to plan a day trip to Antwerp, a mere 40-minute journey by car, to visit the iconic MAS Museum.
Experience the charm and convenience of Conferentiecentrum Bovendonk - book your stay now!
Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation.
Guests under the age of 18 can only check in with a parent or official guardian.
A deposit may be required at the property.
Children of any age are allowed.
Children up to and including 2 years old stay for free when using an available cot.
Children up to and including 2 years old stay for free when using an existing bed.
You haven't added any cots.
You haven't added any extra beds.
Free private parking is possible on site (reservation is not needed).
WiFi is available in all areas and is free of charge.
Pets are not allowed.
Kaffee Automaten (kostenlos) überall.
Ausreichend Parkplätze
Nettes Personal
Sehr hellhörig, man hört den Nachbarn unfreiwillig beim Schnarchen zu.
Sehr laut, die schweren Holztüren, die zum Innenhof führen knallen beim Zugehen durchs ganze Kloster.
Sehr spartanisch eingerichtete Zimmer.
Bad aus den 60ern, sollte dringend mal saniert werden. Keine Ablage in der Dusche.
alles wie im vorfeld gelesen,also wie erwartet.schöne unterkunft.uns hat es gefallen.
für uns alles ok.
Ik vind het idee van dit oude gebouw een hotel te maken al helemaal top. Ik vond het zo waanzinnig hier door gangen en zalen te lopen en het binnen plein wauw. Laat je je fantasie de vrije loop voel het als een sprookje hier te mogen slapen.
Ik heb hier in de ontbijtzaal van een ontbijt mogen genieten nou das eerlijk waar echt een goede start hier. Personeel zijn ook toppers hoor zeker met warmte van afgelopen dagen. Dikke pluim
Nou ik kwam net na hittegolf en je kan geen airco verwachten uiteraard op z'n gebouw als er een oplossing is om kamers te koelen ooit dan is dat enig puntje van kritiek. Verder gewoon alles tip top voor mekaar
De accommodatie is schitterend en de kamers simpel maar netjes, grootste tekort koming in deze tijd van het jaar,is het niet aanwezig zijn van AIRCO, het was op de kamer ruim 40 graden en dat is niet te verhelpen met een ventilator, hèt is een prachtige locatie en gebouw maar ik begrijp niet waarom daar niet aan is gedacht. In de warme periode zal ik het zeker niet aanraden om daar te verblijven helaas 🥴🫣😴😴, slapen is niet te doen in die temperatuur laat staan genieten.
Het ontbreken van Airconditioning 🥴🤔😉.
Een prachtig gebouw op een al even mooie lokatie.
Het was heel erg warm en het gemis van airco met name op de hotelkamer was groot.
We hebben het 'snachts erg warm gehad en konden er niet zo goed van slapen.
Vriendelijk personeel en goed ontbijt
Nog nooit een douche en toilet in één gezien. 1x douchen en alles natuurlijk zeiknat.
Evenementen locatie was beide dagen erg druk, kon geen parkeerplaats vinden, erg luid en rumoerig (snap dat dit niet altijd zo is). Het is vrij groot, dus ff een doolhof om mijn kamer te vinden
De historie
-
Ik hou van kloosters en kerken en dit is echt een mooie!
Te warm
Alles
—-
Sehr schöne Location. Ruhig. Nachtessen fantastisch.
Comfortable bed
Great breakfast
Stunning buildings
What's not to like
Your guide to the flawless travel experience