This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Luxurious Stay with Modern Amenities
The Economy Silesian Hotel offers a comfortable stay with rooms equipped with LCD satellite TV and free WiFi. The classic interior design, complete with private bathrooms, ensures a relaxing experience for guests.
Relaxation and Wellness
Guests can unwind at the Wellness Centre featuring an indoor swimming pool, sauna, and hot tub. Perfect for rejuvenation after a busy day of sightseeing or work.
Delicious Dining and Convenience
Indulge in Silesian and European cuisine at the hotel's restaurant, and start your day with a breakfast buffet. The 24/7 staff, monitored garage, and proximity to the A4 motorway make your stay convenient and stress-free.
Book now for a delightful stay at Economy Silesian Hotel.
Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation.
Guests under the age of 18 can only check in with a parent or official guardian.
When staying at the property with children, note that the property is legally obliged to apply standards for the protection of minors to determine the identity of the minors and their relationship with the adult they’re staying with.
A deposit may be required at the property.
When booking more than 3 rooms, different policies and additional supplements may apply.
WiFi is available in all areas and is free of charge.
Private parking is possible on site (reservation is needed) and costs PLN 40 per day.
Children of any age are allowed.
Children up to and including 2 years old stay for free when using an available cot.
Children up to and including 7 years old stay for free when using an existing bed.
You haven't added any extra beds.
Any type of extra bed or child's cot/crib is upon request and needs to be confirmed by management.
Pets are allowed. Charges may be applicable.
Lokalizacja
Brak ciepłej wody, brak płynów pod prysznic, brak ręcznika do twarzy, niedziałająca roleta
Ogólnie OK, Śniadania smaczne. Pokoje bardzo skromne z widokiem na budowę.
Śniadania bardzo smaczne, jedzenie urozmaicone i smaczne
Restauracja również bardzo OK
W pokoju smród szamba unoszący się z łazienki.
Obok w pokojach i na korytarzu wykonywany remont!
Może lepiej nie wynajmować pokoi w rejonie gdzie wykonywany jest remont
Pokój jak za cenę 260 zł to może być (11/12.06.2026)
1. Brudne szyby okna - cały czas wydaję się, że zaraz będzie padać
2. W łazience cały czas czuć smród szamba - trudno spać w smrodzie. Byłem zmuszony zapchać otwory wentylacyjne w drzwiach do łazienki
3. Obok pokoju był wykonywany remont i w związku z tym ciągły hałas nie pozwalający odpocząć
4. Tragiczne oświetlenie pokoju - jakieś stare lampeczki
5. Listwa oświetlająca praktycznie nie świeci
Zostałem zmuszony do przedłużenia pobytu do soboty.
Poprosiłem personel o możliwość przedłużenia. Pan na recepcji mi powiedział, że owszem tak ale koszt będzie wynosił już 900 zł bo jest jakiś festiwal
Zapłaciłem za śmierdzący pokój bo nie miałem innego wyjścia!
Za cenę pokoju 900 zł szyba w oknie nie umyła się, było czuć smród szamba z łazienki.
Czyli wszystko to co wymieniłem powyżej.
Takie pokoje są udostępniane użytkownikom korzystającym z Booking???????????????
Personel ok ale pokój raczej pamiętam PRL
Jedna noc i wystarczy
Le petit déjeuner était réellement très bon et agréable
otrzymałem pokój do którego recepcja wcale nie powinna wedlug mnie wydawać kart,otóż na wprost tego pokoju jak również obok i jeszcze w kilku innych pokojach dalej odbywają się chyba kompleksowe remonty,prace tam zaczynają się równo po 6 godzinie a kończą przed 22,hałasy pracowników, muzyka głośna z telefonów, głośne rozmowy,przeklinania, opowieści różnej treści na korytarzu,przekleństwa.Ja rozumiem obowiązującą i przestrzeganą ciszę nocną bo do niej nic nie mam ale za dnia przydałby się też jakiś komfort przebywania tam...Zastanówcie się nad wydawaniem kart do takich pokoi gdzie obok przeprowadzacie remonty.Spedziłem na szczęście tylko jedną noc i dzień więc odpuściłem chodzenie po recepcjach i proszenie się o zmianę pokoju.
Miła obsługa, dobra lokalizacja. Umożliwienie zostawienia rowerów w recepcji.
Ok na jedną noc, rezerwowane w ostatniej chwili. Jednak ogólnie cena zbyt wysoka w stosunku do jakości, pokój malutki, surowy. Brak parkingu dla rowerów,
Your guide to the flawless travel experience