This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Historic Charm and Modern Comforts
Unique Dining Experiences
Convenient Location for Exploring
Experience the perfect blend of history and luxury at Grand Hotel Praha. Individually decorated rooms with modern amenities await you. Indulge in Czech and international cuisine at the on-site restaurant, or unwind in the sauna and hot tub. With a prime location in the Old Town of Jičín, explore nearby attractions like the regional museum, art gallery, and outdoor activities. Book your stay now for a memorable experience at Grand Hotel Praha.
A deposit may be required at the property.
WiFi is available in all areas and is free of charge.
Pets are not allowed.
No special conditions apply for groups.
Private parking is possible on site (reservation is not possible) and costs CZK 125 per day.
Children of any age are allowed.
Children up to and including 3 years old stay for 350 Kč per person per night when using an available cot.
People no matter the age stay for 700 Kč per person per night when using an available extra bed.
Any type of extra bed or child's cot/crib is upon request and needs to be confirmed by management.
Supplements are not calculated automatically in the total costs and will have to be paid for separately during your stay.
הגענו למקום בשעה 17:00 הקבלה היתה סגורה.אך השאירו מפתח.עלינו לחדר ובדקנו את המקלחת הטלפון של המקלחת היה מלפני חמישים שנה מלא באבן ומשפריץ לכל הצדדים.לאחר בקשה החליפו לחדש.כשהגענו לקראת 22:00 לחדר לישון היה רעש מהפאב למטה שלא איפשר לנו לישון.הדבר נמשך עד שעה 00:45 עד שהמלצריות סידרו את המקום תוך כדי גרירת כסאות ושולחנות ושיחה ביניהן שהתנהלה בקול רם.ירדתי אליהן וצעקתי עליהן שיפסיקו ויתנו לנו לישון.כשקמנו בבוקר ניסינו להתלונן המנהל התורן ביטל את תלונתנו ושלח אותנו להתלונן בפני ההנהלה בפראג.ארוחת הבוקר היתה מבישה הגרועה ביותר שאכלנו .
לסיכום מלון המתהדר ב4 כוכבים ברמה של אפילו לא כוכב אחד.
We arrived at the hotel at 5:00 PM, but the reception was closed. However, they had left a key for us.
We went up to the room and checked the shower. The shower head looked like it was fifty years old, covered with limescale, and sprayed water in all directions. After we complained, it was replaced with a new one.
When we returned to the room around 10:00 PM to go to sleep, there was loud noise coming from the pub downstairs, which made it impossible for us to sleep. The noise continued until 12:45 AM while the waitresses were cleaning up, dragging chairs and tables and talking loudly among themselves. I went downstairs and shouted at them to stop and let us sleep.
When we got up in the morning, we tried to complain, but the duty manager dismissed our complaint and told us to address it to the management in Prague.
Breakfast was embarrassing—the worst we have ever had.
In summary, this hotel claims to be a four-star establishment, but in reality it does not even deserve a single star..ws would to get refund for the distress ..
Pokoj č26 je totální katastrofa
-okna do dvora se zdála jako výhra , bohužel tam je kuřárna, kde se snad kuřáci střídali na směny, takže jako astmatik jsem stál před volbou zabedněná okna vs. záchvat…spal jsem nakonec u zavřených oken JEN 3hodiny
-wifi zde nemá dosah
-TV měla poškozený koaxiál, který jsem si musel opravit, abych mohl sledovat večerní zápasy MS
- absence dostupných zásuvek k dobití mobilních zařízení
- podlaha s parketami by snesla setření hadrem s vodou, ta pavučina nad sprchou(foto) vypadá děsivě, ale bohužel v denním světle není moc vidět
Vše bylo v pořádku , příjemný personál , krásné prostředí , čisto .
Jen malý detail,malý prostor u snídaně , kde byly švédské stoly s jídlem ,fronta na kávu , kde lidé čekali , šlo by vyřešit , dát třeba kávovar a nápoje na pult k baru .
Locatie, kamer, diner, ontbijt
Nvt
Hotel má hezkou atmosféru a styl.
Jednoznačně zklamání z hotelové restaurace a z obsluhujícího personálu. V podvečer jsem šel na večeři, v restauraci bylo všeho všudy kolem 15-20 lidí. Hosté predemnou odešli, protože je nikdo delší dobu nepřišel obsloužit. Já jsem si cca po 15 minutách došel pro jídelní lístek sám. Celkově byly na terase slyšet připomínky hostů restaurace na personál.
Snídaně... Nemyslím si, že bych byl nějak rozmazlený na snídaně - spíše hodnotím na základě zkušeností z hotelů napříč republikou. V 9:15 prakticky nebylo moc z čeho vybírat. V boxech zůstaly unavené dva plátky sýra, pár plátků šunky. Karafy s pitím byly tři - jedna prázdná, ve druhé bylo na dně a třetí s vodou plná. Míchaná vejce pryč, volská oka byla 3 a sladký segment - 3 malé koláčky. Nikde žádný personál. Cca po 15 minutách přišla nějaká dáma za bar, která ani nepozdravila (a její titulky na obličeji mi také neříkaly nic dobrého) a o doplnění čehokoliv nebyl vůbec zájem.
Normálně žádné recenze nepíšu a do nedostatků nerýpu - přeci jen nikdo nejsme dokonalý. Ale v tomhle případě mě to fakt mrzí, protože hotel sám o sobě má příjemnou atmosféru. Velká škoda!
Líbilo se nám ubytování,pokoj s fotografiemi Adiny Mandlové,zvláštní,hezký pocit ,že i ona tu někde byla ubytována.Restaurace,snídaně výběr,měli jsme bez večeře,jednou jsme si zašli,pochutnali si.Welnes úžasný,krásný relax.Milá paní Recepční.Ještě někdy se určitě vrátíme do jiného pokoje a určitě i jako dárek využiji.Doporučuji ubytování se vším.
Snídaně formou švédského stolu. Míchaná vejce i volská oka.
Malá pícka na opečení toustu. Nejvíc ocenili děti.
Okno šli špatně otevřít. Protékající záchod. V koupelně byl cítit odpad. Chuchvalce prachu pod skříní.
Der Gesamteindruck ist „eigentlich“ beeindruckend. Stilvolles Restaurant mit historischem Schick. Ein schöner Innenhof und tolle Flure. Die Rezeption super schnuckelig und urig. Sieht alles aus wie aus 1910-30. ein historisches Schmuckstück
Aaaber: Sauberkeit und Modernität der Badezimmer schlecht, Personal wirkte genervt, WLan ging nicht, Frühstück dürftig, Abendessen schrecklich
Was nicht gut war, ist das Essen zum Frühstück und Abend. Lieblos und unprofessionell…zu wenig und zu schlecht. Das Bad unsauber und absolut renovierungsbedürftig
Tiszta, kényelmes lakosztályban töltöttünk 3 éjszakát, bőséges, választékos reggelit kaptunk, nagyon jó a központi elhelyezkedése. Mindennel meg voltunk elégedve, csak ajánlani tudjuk másoknak is.
A fürdőszobában jó lenne tárolóhely, ahová a ruháidat és a pipere dolgaimat le tudod rakni.
Location perfect, big room. Elevator.
Old facilities, dark light ( reminds me of china in old days ), receptionist tired and looks sad, old furnitures, curtains, bad matress.
Ambiente des Hauses
Kein Kontakt zum Personal
Your guide to the flawless travel experience