Hotel & Appartementen - De Zeven Heuvelen

Hotels
7.2 (1021 reviews)
Cranenburgsestraat 23b , Groesbeek , nl

Free
Children allowed

Facilities

Health or beauty spa nearby
Offsite parking discounted rates available
Electric bicycle charging station
Fitness facilities (surcharge)
Non-smoking rooms
Swimming pool
Terrace
Family rooms
Lift / Elevator
Luggage storage
See all facilities

Review Highlights

Pros:
Friendly staff
Good location
Cons:
Cleanliness issues
Inadequate amenities

Categories

Cleanliness
6.76
Room was a mess and overall cleanliness issues were noted.
Service
8.23
Staff were generally friendly, but reception issues were mentioned.
Location
8.27
Convenient location close to amenities, though some noise issues reported.
Room Quality
6.72
Rooms had issues with cold temperatures and furnishings.
Amenities
6.75
Basic amenities were available, but kitchen utensils were lacking.
Value for Money
7.21
Price was deemed higher than the quality of accommodation.
Food and Beverage
6.26
No breakfast provided and other dining options limited.
Overall Experience
7.43
Overall mixed feelings due to various mentioned issues.
* This sentiment is summarized by AI based on user reviews.
Updated at: 2025-12-07 20:43

Property Description

Luxurious Accommodations with Stunning Views

Spa and Fitness Retreat

Convenient Location with Easy Access to Nijmegen

Experience a stay at Hotel & Resort De Zeven Heuvelen where you can unwind in rooms with balconies and kitchenettes. Enjoy complimentary Wi-Fi, parking, and access to the wellness center with a sauna, pool, and gym. Indulge in beauty treatments for a truly relaxing getaway. With a bar and group lessons, every moment is tailored for your leisure. Just a short drive from Nijmegen, our hillside retreat offers the perfect blend of relaxation and convenience. Book now for a rejuvenating escape.

Important information:

Guests who expect to arrive outside of the stated check-in times must contact the property directly as soon as possible. Contact details appear on the Booking Confirmation issued by this site.

Please note that check-in on Sundays is possible until 17:00.

This property does not feature a reception desk. Information about the stay and check-in is done by email.Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation.
Payment before arrival by bank transfer is required. The property will contact you after you book to provide instructions.

Check-in and check-out hours:
Check-out: 11:00 AM
Airport code: EIN

Property Policies

  • Parking

    Free public parking is possible on site (reservation is not needed).

  • Internet

    WiFi is available in all areas and is free of charge.

  • Children and extra bed policy

    Children of any age are allowed.
    Children up to and including 1 year old stay for € 15 per person per night when using an available cot.
    You haven't added any extra beds.
    Any type of extra bed or child's cot/crib is upon request and needs to be confirmed by management.
    Supplements are not calculated automatically in the total costs and will have to be paid for separately during your stay.

  • Pets

    Pets are not allowed.

Location

Guest Reviews

7.2
Based on 1021 reviews
Cleanliness: 6.76
Service: 8.23
Location: 8.27
Room Quality: 6.72
Amenities: 6.75
Value for Money: 7.21
Food and Beverage: 6.26
Overall Experience: 7.43
D
Dineke family_with_children nl
7
2026-04-10 via Nuitee
V
Vaneveld family_with_children nl
6
Prima verblijf als je verwachtingen niet al te hoog zijn.
Pros:

Bedden waren goed en kamers waren ruim.
Vaatwasser aanwezig
Ruime badkamer

Cons:

Lift was kapot, geen personeel/receptie aanwezig.
Voor deze prijs mag je toch wel verwachten dat er voldoende glazen en bestek aanwezig is, er was geen broodmes, ook qua glazen was het echt armoe, geen longdrinkglazen aanwezig. Frisdrank moest je dus in een theeglas drinken.
Wij hadden maar,
2 koffiebekers
4 theeglazen
2 melkbekers
En dit terwijl wij in een 4 persoons appartement zaten.

Ook ging het brandalarm in de ochtend af, omdat er geen personeel aanwezig was moest er een noodnummer gebeld worden, een medewerker was onderweg om het alarm uit te zetten, we hebben daardoor ruim een half uur in een flinke lawaai gezeten.

Wat ik echt stuitend vond is dat er een paar dagen een auto op de parkeerplaats stond met 2 mensen erin die daarin woonden. Dit is geen gezicht. Ramen waren geblindeerd met plastic zakken en aan de achterkant van de auto tot aan de dak gevuld met vieze troep.

Badkamer was erg ruim, doordat het erg ruim is had ik persoonlijk het toilet apart gebouwd. Nu kon je niet naar de wc als er iemand stond te douchen.

2026-04-07 via Nuitee
J
Joris couple nl
4
Pros:

Na klachten over vieze kamer snel geholpen aan nieuwe kamer, helaas was die ook niet helemaal schoon. Wel ter compensatie een wijntje en nieuwe kamer werd snel alsnog beter schoon gemaakt.

Cons:

Vieze kamers. Lift deed het niet, zonder dat dit van te voren is verteld. Kan echt niet, we zijn gelukkig goed ter been, maar als je dat niet bent….

2026-04-07 via Nuitee
M
Mariëlle couple nl
4
Een keer en nooit meer.
Pros:

De badkamer was netjes en schoon. De muren waren ook netjes. Het bed sliep redelijk.

Cons:

De toegang van het hotel was door een small nauw donker gangetje niet prettig als vrouw zijnde. Verder loop je direct langs/door de groepsverblijven en het defecte sportveld. De lobby is nooit open en er is geen receptie of iemand aanwezig. Ons balkon was groen van de aanslag en het meubilair erop was defect. Het balkon keek ook uit op een sportfaciliteit van het hotel welke al verschillende jaren niet meer in gebruik is en een ongelooflijke bende is om op uit te kijken.

De TV is oud, mist zenders en al het beeld is te rood. Het bed was aan de onderzijde aan elkaar geducktaped.

Het kookstel "kookt niet" het smelten van boter duurt 25 min, en het bakken van een ei is een totaalklus van 45 min. Je ei heeft dan geen kleur. Verder is de keuken zo krap door de magnetron en kookplaat dat zelfs een bord niet op het aanrecht past. Dit geld ook voor de tafel. Hierop is een plateau geplaatst met koffiemachine en theeketel, hierdoor past je bord echter niet meer recht vooruit op de tafel. Je kunt dus niet eens normaal eten. Ook kun je verder niets meer kwijt op de tafel dus even gezellig ontbijten zit er niet in.

Het hotel is heel gehorig en wordt ook verhuurd voor groepsactiviteiten. Je hoort alles dus ook al was de groep niet vervelend, slapen is er niet bij. Personeel kun je door gebrek aan receptie niet bereiken. Er is alleen een noodnummer die alleen gebruikt mag worden voor echte nood. (met dreigementen dat als ze buiten hun tijden moeten komen je een boete krijgt) Wij konden nergens melden dat ons tuinmeubilair defect was, en dat de wastafel in de badkamer lek is. De wellness die er volgens de brochure op de kamer wel is is nooit open.

2026-04-07 via Nuitee
P
Pim family_with_children nl
2
WAARDELOOS
Pros:

Helemaal niets!!! Je kunt het eigenlijk geen accommodatie noemen. Het is een lugubere bende. En het is vies!

Cons:

Zie hierboven! We hadden een familie kamer/appartementje; de keuken was zó vies en vet dat je deze niet kon gebruiken. Er lagen welgeteld 1 mes en 1 lepel aan bestek.

2026-04-05 via Nuitee
D
de Graaff couple nl
7
2026-03-29 via Nuitee
M
Marek couple de
6
2026-03-22 via Nuitee
M
Mariel family_with_children nl
6
Eenvoudig ongezellig verblijf.
Pros:

De behulpzaamheid van degene die je kon bellen bij problemen.
De omgeving van Groesbeek.
Elke dag schone handdoeken.
De grootte van het appartement.

Cons:

Het rook er niet fris.
Grote scheur in de vitrage.
Weinig keukengerei.
Ongezellig ingericht, kale muren, geen gezellige lampjes.
De tv stoorde heel erg.
Het duurde minstens 2 uur voordat de verwarming warm werd.

2026-03-21 via Nuitee
P
Paul family_with_children ie
6
Spacious and in a nice location.
Pros:

Spacious apartment with a separate bedroom and 2 balconies. Everything you need is there (not a washing machine, which I didn't need). Plenty of parking. Groesbeek is a very quaint and quiet village in the country side, very close to Nijmegen. Lots of shops nearby. Great bakery on the main street next to Kruitvat.

Cons:

No staff at all. Pick up the key from a lockbox on the property. I've stayed there many times over the years and there is no substitute for the personal touch. Apartment is a bit dated but functional. No double bed but 2 singles pushed together. Mattresses ok and I didn't wake up in bits but I've seen better.

2026-02-12 via Nuitee
P
polina couple ua
8
Pros:

Хорошее месторасположение. Возможность самостоятельно заселиться. Чистый номер.

Cons:

Не достаточная шумоизоляция. Кухня не продумана. Есть недостаток в некоторых приборах (лопатка для жарки, тарелка для салата большая) кровати раздельные, но как по мне их нужно продумать как скреплять.

2026-02-09 via Nuitee
M
Marieke family_with_children nl
7
Kwaliteit niet zoals voorgaande jaren maar toch fijn.
Pros:

Komen al jaren. Hele fijne locatie met mooie hotelkamers en faciliteiten.

Cons:

Het hotel was dit jaar nauwelijks bemand. Eerdere jaren goede ervaring met het hotel. Dit jaar keken we weer uit naar een heerlijk ontbijt en zwemmen met de kinderen. Beide waren helaas niet beschikbaar. Dit was niet duidelijk op de website/tijdens het boeken.

2026-01-19 via Nuitee
J
Jan Willem couple nl
9
Fijne ruime kamer vriendelijk personeel mooie omgeving
Pros:

Ruim fijn balkon

Cons:

Lengte Bedden aan de kleine kant

2026-01-19 via Nuitee
H
Henk couple nl
8
Pros:

geen bijzonderheden

2026-01-19 via Nuitee
A
Andre couple nl
7
Waar is sauna en zwembad?
Pros:

Moderne kamers

Cons:

Geen verwarming van 18 tot 22u

Thermostaat op 20 gr maar radiatoren bleven koud!

2026-01-18 via Nuitee
H
Helena extended_group cz
8
2026-01-05 via Nuitee
A
Aulich couple de
8
Pros:

Check in unkompliziert

2026-01-04 via Nuitee
M
Marcin couple pl
9
2025-12-20 via Nuitee
S
Sammy Jane Kira couple es
5
Pros:

De bedden warn erg comfortabel

Cons:

Heel veel dingen,
kapotte douchekop
Geen personeel
Beschadigd aanrecht
Lag best wel veel stof in de kamer
En er lagen lege blikjes op het balkon

2025-12-14 via Nuitee
N
Nikos extended_group gr
10
2025-12-14 via Nuitee
W
wim solo_traveller nl
7
2025-12-06 via Nuitee