This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Luxurious Accommodation
Experience stylish and air-conditioned rooms at the first Hilton-family hotel in Slovakia. Each well-appointed unit comes with a flat-screen TV, minibar, and elegant en-suite bathrooms with complimentary toiletries.
Wellness Area
Indulge in relaxation at the free wellness area offering a sauna, hot tub, and fitness facilities. Unwind after a day of exploring the historic city center of Košice.
Business Convenience
Stay productive with our business center, high-speed internet access, and meeting rooms. Our 24-hour reception and concierge team are ready to assist you with any needs during your stay.
Book now and elevate your stay at DoubleTree by Hilton Kosice for a memorable experience in the heart of Košice!
A deposit may be required at the property.
Public parking is possible on site (reservation is not needed) and costs EUR 20 per day.
Pets are allowed. Charges may be applicable.
WiFi is available in the hotel rooms and is free of charge.
When booking more than 9 rooms, different policies and additional supplements may apply.
Children of any age are allowed.
Children up to and including 3 years old stay for free when using an available cot.
Children up to and including 12 years old stay for free when using an existing bed.
Children up to and including 12 years old stay for free when using an available extra bed.
People 13 years old and over stay for € 40 per person per night when using an available extra bed.
Any type of extra bed or child's cot/crib is upon request and needs to be confirmed by management.
Supplements are not calculated automatically in the total costs and will have to be paid for separately during your stay.
Friendly staff, lovely modern hotel, nice bar, very clean rooms.
Nothing really
Hotel je priamo pri Starom Meste , pár krokov od Domu sv.Alžbety, výborná dostupnosť kamkoľvek, hneď vedľa hotela Aupark a oproti hotelu OC Dargov. Tiché a voňavé priestory, odporúčam využitie vírivky, ktorá je v cene pobytu, je tam aj sauna, ktorá ale funguje len 10minut 🙈 Raňajky veľký výber, rôzne druhy, každý si príde na svoje, dokonca aj káva je jedna z tých lepších hotelových.
Ako tu už bolo v komentároch spomenuté, jeden paplón je veľká nevýhoda naozaj a ešte nevyhovujúce za nás bola hlavica na vodu v kúpeľni v umývadle, veľmi nepraktický rozptyl vody do vrchu.
vsetko
nedela lano a zvuk vrtacky po celom hotely
Rýchla a presná práca recepcie.
Čistota.
Vynikajúca lokalita.
Kvalitne a bohaté raňajky.
Priestranná garáž.
Bezproblémový zjazd z dialnice.
Nagyon jó helyen lévő hotel, szépen felújított, kedves és segítőkész személyzet.
Vynikajúca poloha, krasna izba, mily personal, vyborne jedlo
Nemam co k tomu napisat lebo som bola nadsena:)
Lokalita, vyber na ranajky
Po prichode trvalo ubytovanie asi 20 min a cela rodina sme stali na recepcii. Recepcna pozadovala udaje ktore som uz predtym uviedol pri rezervacii.
Riesila ci chcem pristelku, vravel som ze nie lebo som bral dve izby. Ona ze omylom tam pristelku dali a ze ju pojdu odobrat. Ci mozu teraz hned. Tak vravim ze ideme sa ubytovat a potom nech ju idu odobrat. Ked sme sa konecne dostali na izbu zisťili sme ze tam ziadna pristelka nie je. (?) K cene ubytovania brali navyse zabezpeku 100€/ izba. Vzhladom na nadpriemernu cenu ubytovania to povazujem za neprimerane a nevhodne.
Wellnes - jedna mala sauna a jedna virivka asi pre 5 osob s kyslo zapachajucou penou na povrchu. (To snad ani nemozno nazyvat wellnesom)
Za parkovanie v hoteli sa plati 25€ za pobytovy den. S tym ze recepvna ma ubezpecila ze teraz uz je moja znacka ECV v systeme a ze sa mozem lubovolne pohybovat cez rampu. Cez rampu om potreboval prejst az rano ked sme opustali parkovisko. Rampa nereagovala. Obsluha po zavolani - recepcia sa ma cez telefon pytala ci som bol ubytovany (nemaju to nijako systemovo prepojene) po potvrdeni minoznamil ze posuela SBS ktory nam otvori. Naozaj sme sa velmi ponahlali a otvatanie nenastali ani po druhom zavolani. Aby sme dve minuty cakali na rampe kde sme za noc zaplatili 25€ mi pride neprofesionalne a vlastne ubohe.
Takze velke sklamanie z hotela kde clovek ocakava vysoky standard. Vyborne tradicne cookies trn amaterizmu zial nezachrania.
My second stay at this hotel and everything went great. Will come again :)
+ Pohodlná posteľ aj dostatok vankúšov
+ Krásny výhľad, škoda že nie priamo na Dóm :)
+ Personál recepcie aj reštaurácie 👍
- Extrémne slabý prúd vody z umývadla aj sprchy
- Chcelo by to väčší výber na raňajkách
- Horšie odhlučnenie z chodby (najmä ráno počuť buchanie dverí z ostatných izieb)
- Menšie fitko aj wellness (na tak veľký hotel by to chcelo väčšie)
- TV sa často zasekávali programy
Your guide to the flawless travel experience