This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Luxurious Accommodation and Spa Facilities
Indulge in the opulence of 5-star rooms and a modern spa area with indoor pools, a bathing grotto, and a hot tub. Enjoy sauna, steam bath, massages, beauty treatments, and vinotherapy at the spacious spa.
Exquisite Dining Experience
Savor international and local cuisine, along with wine specialities, at the hotel's restaurant. Unwind at the generous bar in the winter garden or by the open fireplace in the lobby with your favorite drink.
Comfort and Convenience
Relish in air-conditioned rooms with flat-screen TVs, free wired internet, a minibar, and luxurious bathrooms with premium amenities. Benefit from free private parking during your stay at Andrássy Kúria & Spa.
Book your stay now and experience luxury in the heart of the Tokaj-Hegyalja wine region!
When booking 5 rooms or more, different policies and additional supplements may apply.
A deposit may be required at the property.
Free private parking is possible on site (reservation is not needed).
Pets are allowed on request. Charges may be applicable.
When booking more than 5 rooms, different policies and additional supplements may apply.
WiFi is available in all areas and is free of charge.
Children of any age are allowed.
Children up to and including 2 years old stay for free when using an available cot.
Children up to and including 2 years old stay for free when using an existing bed.
Children from 2 years old to 11 years old stay for € 32 per person per night when using an available extra bed.
People 12 years old and over stay for € 64 per person per night when using an available extra bed.
Any type of extra bed or child's cot/crib is upon request and needs to be confirmed by management.
Supplements are not calculated automatically in the total costs and will have to be paid for separately during your stay.
שירות ברמה גבוהה, ספא נהדר , מסעדת המלון טובה מאוד.
היה ריח מוזר בחדר, יכול להיות מהחומרי ניקוי , אבל פתחנו חלון לאוורור וזה עזר.
לא היה מים בחדר, רק מיני בר.
Fantasztikus ételek. Nagyon szép a wellness részleg és gyönyörű a kilátás.
Nem volt.
Raňajky super, izba pekná čista, postel bola pohodlná a na vyber veľkosti vankúšov čo je super. Lokalita super
Veľký vnútorný bazén bol studený.
Večera nieje vo forme bufetových stolov
Leventét es Zsombort ki szeretném emelni mert rajtuk érződött hogy szívvel végzik a munkájukat es szeretnek ott dolgozni.
Szülinapot kivételesen egy vidéki 5 csillagos helyen szerettem volna ünnepelni külföld helyett, de sajnálatos módon csak az épület méltó az 5 csillagra, a személyzet mélyen alulmúlta az elvárásokat es a tapasztalataim alapján nem érzik át, hogy miről szól a vendéglátás ebben a minőségben. Első napon wellness bárban volt részünk egy nagyon rideg es kellemetlen szervizben, 3 órányi vezetés után más elvárások voltak ettől a helytől. Ezt követte a tragikomédia további részei, wellness részlegen nem működött az egyik szauna ami természetesen megtörténhet bármikor ( es tisztelet mert sikerült másnapra helyreállítani ), recepciós kolléga ajánlotta a kültéri szaunát alternatív megoldásnak, de amikor felmentem es teljesen kihűlve találtam es vissza mentem hogy érdeklődjek, hogy esetleg ott is valami nem látott gond van, majd emlitette, hogy elfelejtették bekapcsolni az nap de rögtön felmelegszik. Ezután be sétáltam a bio szaunába ahol nem volt bent víz, gondoltam feltoltom a tárolót, de annak egy óriási lyuk volt az alján es ki omlott minden víz belőle ahogy töltöttem… Ezután kértünk vasalást ami komoly kihívásnak bizonyult a recepciós kolléga testbeszéde alapján de sikerült több kevesebb sikerült megoldani, annyi gond volt, hogy gyűröttebben kaptam vissza az ingeket mint ahogy oda adtam…szóval sajnos ez rányomta a bélyegét a szülinapi ünneplésnek.
Másnap este este 8 órára volt foglalásunk vacsorára, ahova 15 perc késéssel érkeztünk, elnézést is kértem a kellemetlenség miatt, mire az étteremvezető/ helyettes (?) a háttérből fel hangosan mormogással jelezte hogy a szakácsoknak 9kor haza kell menniük mert messze laknak…majd hangosan szóló zene szurodott at a konyhából az étterembe, elképesztő , hogy egy ilyen minőségű helyen ezt kellett tapasztalni…
A hely gyönyörű de sajnos kiábrándító volt ez a minőség amit a személyzet nyújtott, de látván a vezető viselkedését nem is meglepő…
To był nasz 5 pobyt w tym hotelu. Chyba to, że wracamy jest najlepszą rekomendacją. Odpowiada nam kameralność hotelu, można wypocząć i się zregenerować. Restauracja TOP!
-
Veľké čisté izby, pekné welnes, vonkajší bazén, raňajky boli vynikajúce! Celková atmosféra bola výborná. Personál bol veľmi milí. Cítili sme sa výborne. Ďakujeme
מקום שקט ומושלם
אין
Krasna kuria s vkusným zariadenim
V mochite som mal zamrznute cierne listy mäty.
Minden
A reggelit az nem volt olyan pompás mint más 5 csillagos hotelban, ott azért meg lenne javítani való.
Your guide to the flawless travel experience