This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Discover the charm of Europeum Hotel, nestled in the vibrant heart of Wroclaw, just a short stroll from iconic attractions.
Recreational Amenities
Unwind after a day of sightseeing with our sauna, invigorate yourself in the fitness center, or explore the city on one of our rental bicycles for an unforgettable experience.
Comfortable & Modern Rooms
Retreat to one of our 36 well-appointed guest rooms featuring refrigerators, LCD televisions, and complimentary Wi-Fi to ensure a restful stay.
Convenience & Connectivity
Enjoy our 24-hour front desk service, multilingual staff, and on-site banquet facilities for seamless business and leisure activities. Start your day right with our delicious buffet breakfast served on weekends till 11 AM.
Don’t miss out on the chance to stay at Europeum Hotel – book your stay today!
Pets not allowed
Essential workers only - NO
Professional property host/manager
Wunderschönes Hotel direkt an der Altstadt!
Sehr bequemes Bett und hervorragendes Frühstück!
Sehr gute Lage, Tiefgarage, Frühstück inbegriffen, trotz der Fenster zur verkehrsreichen Hauptstraße relativ ruhig in der Nacht.
Es könnten im TV außer RTL und Pro7 auch andere deutsche Programme angeboten werden, es war Fußball-WM.
Insbesondere die Lage nahe der Altstadt. Zimmer, Bad, Frühstück und Personal waren alle ok.
Es gab nichts was man deutlich kritisieren müsste.
Świetna, lokalizacja, czysto, smacznie, miła obsługa. Polecam
Posizione comodissima 5 minuti a piedi per arrivare alla piazza centrale. Parcheggio comodo nella struttura ( a pagamento ma era specificato al momento della prenotazione). Colazione abbondante e varia di ottima qualità. Molto pulito. E su una strada trafficata di giorno ma noi avevamo la camera sul dietro ed era silenziosissimo ma credo che sia tutto insonorizzato.
Niente
bardzo dobre śniadanie, łatwy dostęp (nie trzeba szukać gdzie jest podawane), miłe wnętrze
podziemny garaz
dosyc ciemny pokoj i lazienka - bardzo slabe oswietlenie, szczegolnie dla kobiety, dla ktorej uczesanie i makijaz jest bardzo wazny. Wszedzie automatyczne odswiezacze powietrza.Juz przy samym wejsciu robi sie od tego niedobrze. Na pietrach jest to samo - zapach przedostaje sie az do pokoi. Bardzo wspolczuje pracownikom, ktorzy musza wdychac to codziennie, bo to naprawde niezdrowe.Jezeli regularnie utrzymuje sie czystosc i dokladnie sprzata srodkami czystosci, to takie urzadzenia nie sa wogole potrzebne. Dopiero wtedy jest to dla mnie gwarancja, ze hotel jest naprawde czysty.
Mysle, ze mozna byloby to poprawic, bo poza tym jest to bardzo dobre miejsce na nocleg.
good location
spacious rooms
good wifi
good breakfast (excepting coffee)
underground parking (but pay attention when entering and exiting)
no espresso machine at breakfast
narrow entry/exit in the parking
no support for opening/closing suitcases in the room
Großes Zimmer, Parkplatz vor Ort. Dank Außenparkplätzen mussten wir nicht die schmale Einfahrt in die Tiefgarage nutzen.
Die Freundlichkeit der Mitarbeiter.
Die kurze Entfernung zur Altstadt.
Das Frühstücksbuett ist zwar klein aber köstlich.
Vielen Dank!
Die Einfahrt in die Tiefgarage ist sehr eng.
Op 250m van het centrum. Nette kamer en badkamer. Op het ontbijt was niets op te merken.
Inrit van garage is onpraktisch, steil en daardoor geen overzicht. Rood en groen licht zou al helpen.
Lokalizacja blisko rynku, parking w garażu podziemnym
Dokonując rezerwacj kierowałem się bardzo dobrą lokalizacją, i faktycznie hotel jest położony blisko centrum ale niestety przy bardzo ruchliwej ulicy co było mega uciążliwe- nie dalo się spać. Pozytywem jest dostępny parking.
Hotel zlokalizowany przy bardzo ruchliwej ulicy, po przybyciu zapytałem w recepcji czy jest możliwość otrzymania pokoi po drugiej stronie jednak nie było takiej możliwości ale recepcja zapewniała nas że hałas z ulicy nie będzie słyszalny w pokojach. Niestety całe natężenie ruchu było mocno słyszalne w pokojach, nie dało się spać- słyszyszalne były tramwaje, motocykle i samochody. Ponieważ wszyscy wstaliśmy niewyspani i zmęczeni, poprosiłem rano w recepcji o anulowanie drugiego noclegu tym bardziej, że hotel nie spełnił naszych oczekiwań, jakość pokoi w tym śniadania nie adekwatne do ceny. Wyposażenie pokoi i całego hotelu trąca PRL-m. Decyzja jednak należała do menedżera, który miał z nami rozmawiać za 15 minut, później się okzało, że menedżer nie wyraził zgody na anulowanie drugiego dnia pobytu i nie spotka się z nami. Pani w recepcji była napastliwa i niemiła tym bardziej chcieliśmy zmienić hotel. Hotel nie wyraził zgody na anulowanie derugiego dnia pobytu, zapłaciliśmy za cały pobyt tj. 2 dni pomimo iż spędziliśmy w hotelu tylko 1 dzień. Było to bardzo przykre doświadczenie, zero zrozumienia i empati po stronie hotelu, nigdy w żadnym hotelu nie byliśmy tak źle potraktowani. Dlatego nigdy tu nie wrócimy i nie polecamy.
Your guide to the flawless travel experience