This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Recreational Amenities
Indulge in our indoor pool, sauna, and the option to rent bicycles for exploration.
Gastronomic Delights
Savor delectable meals at Restaurant Mr. Sandman with a relaxing bar/lounge, or enjoy the convenience of room service.
Luxurious Accommodations
Experience 4-star quality with free Wi-Fi, flat-screen TVs, and modern bathrooms with complimentary toiletries.
With a stay at Fletcher Hotel-Restaurant Noordsee-Ameland in Nes, you'll be steps away from Nature Center Ameland and a quick drive to Wadden Sea. Book now to enjoy a luxurious seaside retreat!
Pets not allowed
Green Key (Foundation for Environmental Education)
Contactless check-out is available
Essential workers only - NO
Professional property host/manager
Pets not allowed
Green Key (Foundation for Environmental Education)
Contactless check-out is available
Essential workers only - NO
Professional property host/manager
Contactless check-in is available
Goede ligging vlakbij gezellige Nes
Oude kamer, muffe geur, niet echt fris
De kinderen waren enthousiast over het zwembad. Het ontbijt buffet was zeer goed verzorgd. Fijne bedden.
Het was nogal gehorig, met name bij geopende ramen aan de binnentuin zijde.
Dobře vybavené pokoje, skvělá snídaně.
V menšI ložnici jen jedna zásuvka.
De locatie en de vriendelijkheid van het personeel! In het restaurant was een meneer met een baard, de manager. Hij was heel behulpzaam en vriendelijk voor ons!
Eigenlijk viel er niet echt iets tegen.
Zwembad
Niets
Heerlijke bedden.
Te warm, geen Airco
Ligging, centraal. Ontbijt fantastisch. Bedden goed
Wel gehorig, hoorden de tv van beide buren.
De ruime kamer, alles was schoon. Een royaal balkon! Genoten van een heerlijk uitgebreid ontbijt. Zeer goede bedden.
Ruim, schoon prima lokatie
Ontbijt was vreselijk.
Schone ruime kamer
Prima bedden ( voor mij net te zacht )
Koelkastje
Ruime badkamer
Als ik dan moet klagen dan is het jammer dat de lampjes boven de wastafel niet apart aan kunnen
Nu was het wel heel veel licht
De ligging van het hotel is prima, op loopafstand van het centrum. De kamers waren wel schoon.
Het hotel is (wij denken na de overname door Fletcher) niet meer wat het was. De ontvangst bij de receptie matig en niet het warme gevoel van welkom. Daarnaast was het een enorme klus om onze bagage in het hotel te krijgen, aangezien we onze eigen fietsen bij ons hadden, konden we alleen een taxi huren die de bagage naar het hotel bracht. Terug was het nog dramatischer. Het taxibedrijf De Boer deed het overigens prima. Dan waren de kamers weliswaar vernieuwd maar echt zo sober ingericht. Je kon nergens je spullen kwijt, de badkamer had geen ruimte voor tandenborstels etc. Dit terwijl de kamer geschikt was voor zes personen. Niet te doen. Er was geen airco wat ons redelijk slapeloze nachten bezorgde. De koffiemachine stond op een klein plankje met daarbij twee kartonnen bekers en ook in de badkamer kartonnen bekertjes. Voor een vier sterren hotel niet ok. Het ontbijt was rommelig, veel kant en klaar voedsel, en ook werd veel niet meer aangevuld. Kortom jammer, we gaan niet meer naar dit hotel. De prijs / kwaliteit verhouding is niet meer ok.
De lokatie.
De koelkast deed het niet. En het personeel bij de receptie kijkt niet op of om als je langsloopt. En qua vriendelijkheid en het gevoel van welkom zijn hoort dat er wel bij. Heerlijk geslapen, gegeten en een goede lokatie. Overdekte fietsenstalling puilt ook uit met fietsen. Moeilijk nog een vrije plek te vinden.
Your guide to the flawless travel experience