This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Luxurious Accommodation
Indulge in the opulence of individually designed rooms with high-class furniture and marble bathrooms at Platinum Palace Boutique Hotel & SPA.
Culinary Delights
Savor a varied breakfast at the Platinum Restaurant and later, relish fusion cuisine. Unwind with a wide selection of whiskey at the elegant Insomnia bar.
Wellness and Convenience
Enjoy complimentary access to the wellness and fitness center, 2 saunas, and a hot tub. Benefit from 24-hour concierge services and free electric car charging stations on-site.
To experience unparalleled luxury and convenience, book your stay at Platinum Palace Boutique Hotel & SPA now.
Guests are required to show a photo ID and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply.
If you require an invoice when booking a prepaid rate, write this and your company details in the Special Requests box.
When staying at the property with children, note that the property is legally obliged to apply standards for the protection of minors to determine the identity of the minors and their relationship with the adult they’re staying with.
A deposit may be required at the property.
WiFi is available in all areas and is free of charge.
Private parking is possible on site (reservation is not possible) and costs PLN 80 per day.
Pets are allowed. Charges may be applicable.
Children of any age are allowed.
Adults stay for 90 zł per person per night when using an available extra bed.
Any type of extra bed or child's cot/crib is upon request and needs to be confirmed by management.
Supplements are not calculated automatically in the total costs and will have to be paid for separately during your stay.
Śniadane było super, bardzo smaczne, duży wybór. Lokalizacja ekstra. Piękny park obok, wszędzie dogodny dostęp, świetna komunikacja z centrum. Cena parkingu adekwatna.
Układ pokoju z umywalką de facto na cypelku w pokoju, prysznicem niezamykanym i nie w wyodrębnionym pomieszczeniu i toaletą zamykaną nieszczelnymi drzwiami jak do szafy. Dodatkowo na ciemnych meblach widać już zużycie. A już szczególnie kiedy gość przyjeżdża na weekend to zdecydowanym niedopatrzeniem jest zapraszanie go na do spa z 10% zniżką, ale tylko od poniedziałku do czwartku...
Super hotel, śniadanie oraz SPA
Śniadania.
Biorąc pod uwagę aspekty, za które przyznawane są gwiazdki, nie można mieć zastrzeżeń. Hotel bardzo ładny, z potencjałem. Wnętrza bardzo ładnie zaaranżowane. Drobny minus to ciasny parking, jednak jestem w stanie zrozumieć, że jest to w pełni uzależnione od dostępnej przestrzeni.
Niestety, w mojej opinii, pomimo ogromnego potencjału hotel nie wykorzystuje swoich możliwości.
Według mnie obiekt 5*, to coś więcej niż spełnienie wymagań technicznych zapewniających taką ocenę. To panującą w nim atmosfera, podejście do gościa, dbałość o każdy szczegół.
Obiekt oferuje śniadania w cenie 89 zł/os. , cena choć wysoka mogłaby być w pełni uzasadniona. Z przykrością stwierdzam jednak, że za tę cenę moglibyśmy zjeść lepiej na mieście. Śniadania można byłoby uznać za ok, jednak czy to powinno być wystarczające dla hotelu 5* i restauracji z odznaczeniem Gault Millau - wydaje mi się, że nie, a śniadania powinny być swego rodzaju zachętą do skorzystania z oferty hotelowej, co niestety nie nastąpiło w naszym przypadku.
Jajka na twardo serwowane na bufecie były zimne (w temperaturze lodówkowej), duży minus, ale potrafiłabym to sobie wytłumaczyć, gdyby nie fakt, że jajka na twardo w śniadaniu zamawianym na życzenie również były zimne, a nie przygotowane na świeżo (co jest bardzo zaskakujące biorąc pod uwagę czas oczekiwania na danie, w którym jedyne elementy wymagające oczekiwania to tostowany chleb oraz wspomniane jajka na twardo). W sobotę po wejściu do sali, w której serwowane są śniadania zauważyliśmy informację na stolikach o dostępności śniadań na życzenie - opcja dostępna w dobrych hotelach, bardzo ciekawe propozycje dań. Niestety nikt nie zapytał nas, czy chcemy skorzystać i zamówić coś spoza bufetu. Sami zapytaliśmy obsługę, która przyjęła zamówienie i tu nastąpiło bardzo długie oczekiwanie.
Różnorodność dań również na minus, brakowało mi lokalnych specjałów, dań z zaskoczeniem (deser w słoiczku naprawdę może być zaskakujący, ale trzeba byłoby dodać coś oprócz jogurtu, chia i czekoladowej posypki). W niedzielę 2 z 3 ciast były powtórką z soboty, ok rozumiem niemarnowanie jedzenia i całkowicie popieram, jednak w hotelu 5* można byłoby się spodziewać lepszego zaplanowania ilości jedzenia, tak aby codziennie móc zaskoczyć gości czymś wyjątkowym.
Alles andere:D
Nur Cardiogeräte im Gym...
Sehr komfortabeles Zimmer , sehr geräumig und sehr sauber . Das Frühstück war hervorragend!
Es gibt nicht auszusetzen!
Snídaně byla chutná a pestrá. Personál velmi ochotný. Místní produkty velmi dobré.
Hluk z ulice, houkání policie a sanitek v noci. Nepříjemně ostrý a nedostatečně označeny příjezd k hotelu z hlavní ulice. Poprvé jsem ho s autem minul a musel jsem se dlouhým okruhem vracet.
Your guide to the flawless travel experience