This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Luxurious Accommodations
Indulge in air-conditioned rooms with modern amenities like a fridge, microwave, and flat-screen TV. Some units even boast a private balcony for a touch of elegance.
Convenient Location
Located just 700 meters from Theatre De Nieuwe Doelen, our hotel offers easy access to nearby attractions like Cityplaza Nieuwegein and Jaarbeurs Utrecht. Perfect for both leisure and business travelers.
Exceptional Services
Enjoy room service and complimentary WiFi throughout your stay. Our friendly staff and well-equipped conference center ensure a seamless experience for all guests.
Book your stay at Boutique Hotel Karel de Stoute now for a memorable and comfortable experience!
Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation.
A deposit may be required at the property.
Heerlijke en mooie locatie, Een heel fijn bed en goede badkamer. Ook een mooi uitzicht, het voelde heel veilig daar te zijn.
Ook een grappige toiletdeur als je elkaar toch wat meer wil verleiden. Als partners is dat niet verkeerd, maar voor sommige mensen toch spannend dat je kan zien dat iemand op het toilet zit :-)
De toiletdeur ging niet helemaal dicht.
Mooie locatie en aardig personeel, gratis upgrade naar een grotere kamer gehad.
Niks
De locatie was perfect! Vlakbij het historische centrum, langs het water, prachtig! We hadden de duurste kamer en die was groot en mooi. Alles nieuw, fijne douche, goed bed.
Het ontbijt viel tegen, echt wel. Er was te weinig keuze voor een boutique hotel.
Das Frühstück hat von der Anzahl an Wurst und Käse völlig ausgereicht. Frisches Brot und noch warme Brötchen waren vorhanden. Diverse Marmeladen und Quark waren vorhanden. Frische Eier. Für jeden Geschmack was dabei.
Prachtige en rustige ligging. Heerlijke bedden, mooie badkamer en groot dakterras in de penthouse suite. En zeer vriendelijk personeel.
Niets
Ik had gevraagd om een zwaan als handdoek en een foto van mijn stille liefde Jennifer Aniston. En ze hebben geleverd. Geweldig!
Rustige kamer
Uitzicht stelde niks voor: stadsmuur en hoog riet
Good, quiet location, very friendly staff, excellent breakfast.
Mooie kamer, met leuk detail in de vloer, de overblijfselen onder de glazen vloer.
Vriendelijk personeel
Kamer was wel heel smal. Maar als dat het enige is...
De locatie
De puntjes waren niet op de i gezet. Vloer was niet schoon. Indeling van de kamer was raar. Als je onder de douche stond zag je jezelf in de spiegel aan de overkant. Deur van het toilet kon niet dicht vanwege een muur die schuin wegliep. Bed stond links heel dicht bij de muur. Dit bed had ook anders kunnen worden gepositioneerd. Kamer was er ruim genoeg voor. Dekbed was te krap voor het bed. Twee kleine fauteuils in een grote ruimte. Hier had een bank met karpet veel sfeervoller geweest. Lichtpunten in het plafond waren niet afgewerkt. Het ontvangst in het het restaurant was niet fijn, ze hebben er eigenlijk geen tijd voor. Ik werd voor het andere geslacht aangezien, heel onprettig.
This was the nicest room I have ever stayed in:)
Goede kamer, maar zonder kluisje en koelkastje, wel een magnetron??? Op een tweepersoonskamer
Kreeg de sleutel van de verkeerde kamer die al bezet was door andere gasten, ook niet de kamer zoals beschreven en ontbijt was ook zeker niks bijzonders, is niet erg maar wel voor die prijs
Goed ontbijt, prima locatie vlakbij het centrum. Modern hotel.
Your guide to the flawless travel experience