This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Luxurious Rooms with Modern Amenities
Hotel Willowa, nestled in Lublin’s peaceful Sławinek district, presents air-conditioned rooms with free Wi-Fi and LCD TVs. The rooms boast a chic design with vibrant hues complementing wooden accents, each equipped with a work desk and a sleek bathroom.
Convenient Services and Facilities
The hotel offers 24/7 front desk assistance, luggage storage, and secure parking. Public areas are also air-conditioned for utmost comfort. Indulge in delectable Polish dishes at the elegant restaurant or unwind at the on-site bar.
Explore Nearby Attractions
Conveniently located near Lublin’s Botanical Garden and the Open Air Village Museum, Hotel Willowa is the perfect base for exploring the city. Book your stay now and experience a blend of comfort and convenience.
When staying at the property with children, note that the property is legally obliged to apply standards for the protection of minors to determine the identity of the minors and their relationship with the adult they’re staying with.
A deposit may be required at the property.
Free private parking is possible on site (reservation is not possible).
WiFi is available in all areas and is free of charge.
Pets are allowed. Charges may be applicable.
Children of any age are allowed.
Children up to and including 1 year old stay for free when using an existing bed.
Adults stay for 50 zł per person per night when using an available extra bed.
You haven't added any cots.
Any type of extra bed or child's cot/crib is upon request and needs to be confirmed by management.
Supplements are not calculated automatically in the total costs and will have to be paid for separately during your stay.
Комфорт
Парковка
Nie korzystałem ze śniadań, dlatego nie mogę ich ocenić. Lokalizacja odpowiadała celowi mojego wyjazdu. Podobała mi się miła obsługa i czystość. Mimo niewielkiego pokoju jednoosobowego, duża łazienka była dużym plusem.
Pokój jednoosobowy był dość mały, ale nie stanowiło to większego problemu. Nie mam istotnych uwag.
Lokalizacja i Pani która z uwagi na awarię windy sama zaniosła moją walizkę na 2 piętro. Mam dyskopatię i nie wolno mi dźwigać więc to było bardzo pomocne.
Jest mocno podniszczony, krzesła w pokoju są do wymiany- można uszkodzić sobie kość ogonowa bo stelaż wbija się w miednice. Suszarka do włosów to śmieć, przetopiony plastik. Bardzo dużo kamienia na wyposażeniu łazienki - jakby nikt nie wiedział, że są środki które to usuwają. Żelazko jedno na 2 piętra - jest na korytarzu- a jak go nie ma to oznacza, ktoś wziął i Pani w recepcji nie wie kto. Tak więc nie wiesz czy rano wyprasujesz koszulę czy nie. To rozwiązanie rodem z PRL. Kubek plastikowy nie jednorazowy obok umywalki… serio ? Kto odważy się go używać! Obiekt z potencjałem ale potrzebuje doinwestowania i nowej organizacji pracy i zasad obsługi gości.
Nic , mi się nie podobało, tragedia . Personel nie miły , brud w pokoju , pajęczyny ogromne, a smród w pokoju okropny i śniadanie poniżej krytyki . Tragedia z całego serca odradzam
Nic , mi się nie podobało, tragedia . Personel nie miły , brud w pokoju , pajęczyny ogromne, a smród w pokoju okropny i śniadanie poniżej krytyki . Tragedia z całego serca odradzam
Blisko przystanek, działał tv. I tyle.
Łazienka w opłakanym stanie, niezbyt czysto, rozwalone okno.
Nie mam zarzutów, ładna łazienka, pokój na wyjazd służbowy wystarczający :)
-
Duży pokój, ciekawa lokalizacja okien. Dobrze wygłuszone pokoje. Ciszą spokój.
Łazienka prosi się o remont. Wszystko pamięta lata 2000, słuchawka prysznica ledwo chodzi, nie czułem się pewnie pod kątem higieny pomieszczenia. Najgorsze to jakość pościeli i poduszek. Po taniości. Druga sprawa to nie wiem czy piorą pościel.. śmierdziała taką stęchlizną. Kurz wszędzie.. nie czułem się komfortowo i pod tym kątem nie wrócę tam drugi raz. W stosunku do ceny noclegu to jakość słaba..
Lokalizacja, personel
Śniadanie, zapach w pokoju, brudny i stary materac.
Klimatyzacja w pokoju, wielkość pokoju, duża łazienka
Restauracja pod pokojem niestety dosyć głośno wieczorem jak i od samego rana. I dosyć problematyczne parkowanie auta ten sam parking dla hotelu i restauracji bez możliwości rezerwacji miejsca. Brak możliwości otwarcia okna w łazience i tylko uchylenie w pokoju.
Nieduży hotel w spokojnej, cichej okolicy z przyjemną restauracją. Bardzo miła obsługa.
Przydałoby się lekkie odświeżenie.
Your guide to the flawless travel experience