This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Convenient Location
Hotel De Venne, just 2 km from Genk's center, offers a peaceful retreat with easy access to city attractions and the Hoge Kempen National Park.
Comfortable Accommodation
Each room is simply furnished and equipped with essential amenities like a desk, TV, and private bathroom. Upgrade to a room with a kitchenette for added convenience.
Great Facilities
Enjoy free Wi-Fi, a cozy bar, and a bistro serving delicious Belgian meals. Benefit from a 24-hour reception, garden, and complimentary on-site parking.
Ready to experience a relaxing stay at Hotel De Venne? Book now and explore Genk's charm!
Free private parking is possible on site (reservation is not needed).
WiFi is available in all areas and is free of charge.
Pets are not allowed.
Children of any age are allowed.
Children up to and including 0 years old stay for free when using an existing bed.
You haven't added any cots.
You haven't added any extra beds.
Prima hotel!!
het vroege uur waarop ontbijt beschikbaar is
Er wered gewerkt in het hotel wat niet werd aangekondigd bij de boeking! Niet alle kamers beschikken over dezelfde faciliteiten,zo had slechts 1 vand de 7 personen in onze groep een frigo op de kamer. Onze kamer had duidelijk geleden onder waterinfiltratie (plafond) maar er werd niets gedaan om dit enigszins te verfraaien.het ontbijt buffet stond nog niet volledig en ook het koffiemachine was niet klaar(opgewarmd) ontdanks de belofte dat er kon worden ontbeten vanaf 6u. Verder waren wij met een groep van 7 mensen in het hotel aanwezig en er werd zowel bij de boeking als de avond voordien expleciet gevraagd om 1 tafel voor de volledige groep te voorzien voor het ontbijt. Er werd hier voor onze groep geen rekening mee gehouden. Voor een andere groep werd dit wel bewerkstelligd! partijdigheid dus naar groepen toe! en ook werd er een factuur gevraagd maar we verkregen enkel een proforma document hetwelke geen boekhoudkundige waarde heeft! er is zeker nog werk naar klantenservice toe , jammer!
La situation géographique et la disponibilité des propriétaires.
La lumière froide blanche ( trop hôpital) dans les salles de bain.
Vriendelijk personeel
Het stonk erg in de gangen, het heeft een ongezellige sfeer, koud in de kamer, ongezellige badkamer en kamer. Ontbijtruimte is okee, maar voor dat geld mag er zeker verse sinaasappelsap zijn en meer keuze.
De locatie, deze is dicht gelegen bij C-Mine wat op ons programma stond. Het personeel is erg aardig en behulpzaam. Ook is er een ruime parkeergelegenheid op het terrein.
De radiatorknop in de badkamer werkte niet, was dus best fris na het douchen. De hotelkamer was vrij basis ingericht maar wel voorzien van koffie en thee faciliteit.
geen eigen restaurant
Parking
Niet veel licht op de kamer !
Goed ontbijt, leuke locatie!
Personeel receptie!
Your guide to the flawless travel experience