This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Charming 3-Star Hotel in Leeuwarden
Modern Amenities: In de Brouwerij offers air-conditioned rooms with top-notch facilities including a coffee machine, fridge, and flat-screen TV. Some rooms even boast scenic city views for a truly delightful stay.
Ideal Location: Conveniently located near popular attractions such as Leeuwarden Station and Fries Museum, guests can easily explore the vibrant city of Leeuwarden. The hotel is also just a short distance from transportation hubs, making it perfect for travelers.
Leisure Activities: Guests can indulge in various activities like cycling in the picturesque surroundings of Leeuwarden. Whether you prefer cultural visits or outdoor adventures, there's something for everyone at In de Brouwerij.
Book your stay now at In de Brouwerij for a memorable experience in Leeuwarden!
No internet access available.
Children of any age are allowed.
You haven't added any cots.
You haven't added any extra beds.
Public parking is possible at a location nearby (reservation is not possible) and costs EUR 10 per day.
Pets are not allowed.
Centrale ligging in mooi pand aan het Zaailand, hartje Leeuwarden. Vriendelijk personeel. Prima ontbijt.
Konumu çok iyi. Çalışanlar 👍
Oda temiz. Kahvaltı güzel.
Die Lage ist sehr gut.
Ich habe 2DZ mit Frühstück gebucht. Bei der Bestätigung der Buchung stand dann, dass die Getränke beim Frühstück extra bezahlt werden müssen. Eine Tasse Kaffee 3,60€. Es wäre schön, wenn man dies angegeben wird, damit man entscheiden kann, ob man hier buchen möchte.
Besser Frühstück mit Getränke anbieten, dann gibt es keine Missverständnisse.
Hier muss man auch online einchecken. Das Personal war freundlich, Sauberkeit war ok.
Centraal in Leeuwarden, mooie suite!
We hadden inclusief ontbijt geboekt. Vreemd genoeg zat hier geen drinken bij. Dit moest je apart afrekenen.
Bonne localisation en plein centre
Un petit dej extrêmement léger, alors que je m attendais à un buffet
Locatie: absoluut top: aan het plein bij het Fries museum.
Alle (winkel)voorzieningen op loopafstand.
Uitstekend diner op een heerlijk rustig terras aan het plein.
Binnen prachtig verbouwd, met heel mooie wandschilderingen en met behoud van originele elementen.
Prima kamer, klein ,maar alles is aanwezig. Locatie midden in het centrum, auto kun in de parkeergarage onder het plein parkeren. Simpel maar goed ontbijt. Aardig en gastvrij personeel. We komen zeker nog eens terug.
Deur van de badkamer klemt. Geen haakjes voorde handdoeken in de badkamer.
Er is geen lift.
Je moet apart voor de thee /koffie betalen. Beter om dit te vermelden.
Gedoe met steeds naar binnenkomen met een app
Lekker centraal gelegen. Mooi interieur van de kamer. Makkelijk inchecken met je telefoon en deuren openen met je telefoon.
ook op een maandagavond druk terras voor de deur wat lawaaierig is. Je moet door de sigarettenrook om naar het hotel te komen. De kamer was erg klein en er was geen bureau om aan te werken.
Location is super!
There is no opportunity to go outside your room. Like a balcony.
Meget godt hotel i centrum af Leeuwarden.
Fint værelse selvom man skal op af en del trapper.
Restauranten havde et godt udvalg og ganske udemærket øl
Den elektroniske udcheckning fungerede ikke, men det er i småtingsafdelingen.
Personeel en toplocatie
wij waren in Leeuwarden voor een bruilloft. toen wij het personeel vertelde, waren ze erg enthousiast, en 'leefde' samen met ons mee in de stemming. op een moment was ons broek gevallen op de gang (niet opletten dat het afgeleed van een hanger..O: - later hadden ze ons verteld dat het netjes weer bij de bar was om op te halen. toen wij terug kwam op de dag, waren ze allemaal benieuwd hoe het ging. oh, en ook nog handig, vroegen wij naar een struikplank en struikijzer om te lenen! ook super geregeld. super persooneel en super ervaring. bijna vergeten, ook geweldig - een welkomst drankje , natuurlijk een bier van eigen brouwerij. in een word samengevat: super!
het uitzicht vanuit ons raam was geblokeerd met een ander dakopbouw - maar een voordeel was dat het erg stil was om te slapen (geen straatzijde geluid)
Prachtige kamer, mooi uitzicht. Heerlijk bed, fijne badkamer.
Hadden geboekt inclusief ontbijt, maar moesten apart betalen voor koffie/thee. Dat was ik nog niet eerder tegen gekomen ; )
Your guide to the flawless travel experience