This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Centrally Located Boutique Hotel
Luxurious Rooms and Amenities
Delicious Breakfast Options
Book your stay at Avenue 23 Boutique Hotel for a memorable experience in Yerevan.
This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties.
A deposit may be required at the property.
Breakfast, location
Отличные завтраки, соответствует описанию
主な見どころは、すべて12分の徒歩圏内。スーパーも多い。レストランも多数7分以内。ホテルの朝食は8時半なので
遅いが、温かいものを除けば、8時前から利用出来る。果物はダメだが、後は野菜類も多く、美味しかった。果物は近くにスーパーで安く買えます。入り口が半地下で、最初は戸惑うが、これが防犯上いい事がわかった。うるさい店が周りにないのが良い。
室内の掃除を2日に1回はしてほしかった。
Добрый день, отдыхала с 6 по 9 июня 2026 года, очень классный отель. Чисто и тихо, вкусные завтраки, по просьбе варят вкуснейший кофе. Рядом огромное количество магазинов и кафе, обменный пункт. А вишенка на торте это в 10 минутах ходьбы отличный парк с водоемом. Я очень довольна 🔥🔥🔥🔥
Nice breakfast, good location
The room was a bit small, but it's not really an issue. Also, our door was just outside of the reception and the breakfast area, which made it a bit noisy
Очень хорошее соотношение цены и качества
Вход в отель с цокольного этажа
La stanza era nel piano interrato e il bagno con sanitrit in po scomodo. Per il resto tutto bene
Все было прекрасно. Отличное расположение, милый персонал, хороший завтрак, качественный номер.
The room was extremely small.
The room was excessively noisy.
Given these conditions, the room was significantly overpriced and did not provide value for the amount charged.
Все хорошо!
We hebben er niet geslapen. We hebben op 10 en 11 mei gebruik gemaakt van het hotel. We hadden toen twee kamers ( vier personen) en twee nachten. We kregen twee kamers in het souterain van 3 bij 3 meter en een heel kleine badkamer. Na die twee nachten hebben we ons beklag gedaan en men beloofde ons dat we de volgende week ( 18 mei )twee grotere kamers zouden krijgen, anders hadden we gelijk al geannuleerd. We wilden eventueel ook bij betalen. Wat schetst onze verbazing toen we ons maandag melde. Dezelfde kamertjes in het souterain. De rest was zogenaamd vol. Hier zijn we niet mee akkoord gegaan en hebben een ander hotel gezocht via u organisatie. Nu wordt me toch 124,51 euro afgeschreven van mijn rekening en dat vind ik zeer onterecht. Hopende u hiermee volledig te hebben geinformeerd en ga er van uit dat dit bedrag wordt terug betaald. Met vriendelijke groet Silwie de Bruin
Dat ze niet waar maken wat ze beloven
lokatie was goed. ontbijt prima
kamers hadden groter mogen zijn
Lage ist unschlagbar
Wir hatten ein Zimmer 3m neben der Rezeption und 5m vom Frühstücksraum und zur Straße mit dünnen Fenstern und Türen. Es war eine Zumutung.
Die Duschtür schloss nicht richtig
Your guide to the flawless travel experience