This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Luxurious Accommodation
Experience air-conditioned rooms with modern amenities like a flat-screen TV, safety deposit box, and a private balcony.
Convenient Digital Key
Enjoy hassle-free check-ins with our digital key system, providing access via SMS and email for a seamless arrival experience.
Relaxing Amenities
Unwind in our garden, terrace, or restaurant, and stay connected with free WiFi throughout the property.
Experience a luxurious stay at Wapen van Hengelo Residence Suites - book now for a memorable getaway!
We are an unstaffed hotel so check-in is contactless via phone.
We do NOT serve breakfast and cannot offer it.This property does not accommodate bachelor(ette) or similar parties.
Payment before arrival by bank transfer is required. The property will contact you after you book to provide instructions.
A deposit may be required at the property.
Top lokatie
Niks
Goeie bedden mooie suites
Geen ontbijt mogelijk
Zeer ruime kamer. Schoon en centraal gelegen
Það var erfitt að komast inn án þess að vera með app. Síminn var að verða rafhlöðulaus og ég þurfti að hringja til að fá aðstoð. Var bent á að fara að hliðardyrum en vandinn er sá að það eru fleiri en einar hliðardyr. Þetta hafðist þó að lokum.
A good place to be
The facility
Ruime kamer met een keukentje en een koelkast
Slechte kussens, lelijk uitzicht
De airconditioning en de ruimte. Met de warme dagen heerlijk geslapen.
Room, convenience, cleanliness.
Key access did not work , first door i tried was broken. Second door worked just by chance.
Nadat ik telefonisch hulp gad gevraagd met de aparte inlogwijze werd ik verwezen naar: “ga het maar vragen aan iemand in het café”. Die was wel behulpzaam.
Over personeel: alles gaat via mail. En dat is lastig. Geen balie, geen sleutel, beperkte instructie. Je digitale sleutel voor diverse deuren die verstopt zijn rondom het gebouw. De lift deed er 2 minuten over naar de tweede verdieping.
Voor de duidelijkheid: de kamer heeft GEEN airco, ondanks vermelding dat dit aanwezig is. Er is een apparaat dat geluid maakt, maar koelen zeker niet. Ter indicatie. Ik kwam op mijn kamer en het was 27 graden (warme dag). Ik stelde de airco in op de laagste stand, en toen ik drie uur later terugkwam? 25,3 graden. In die temperatuur geslapen.
Bed is doorgelegen. Gesteund met de sierkussentjes om het dragelijk te maken.
De deur van de kamer sluit vanzelf… maar ook niet. Toen ik 23.00 uur terugkwam stond de deur op een kier. Dat zag ik ook bij andere kamers. Gelukkig had ik uit gewoonte mijn laptop mee op pad genomen.
Paar dingen die niet kloppen: bij aanmelding/aanlevering sleutels wordt er geen inloggevens voor de wifi meegegeven. De kraan van de wastafel is erg onhandig geplaatst. De (ruime) kamer is wat zielloos ingericht. Belichting schijn recht op de zithoek met tafeltje. Dus… locatie… kweenie. Uitzicht op het bouwval achter het hotel kun je de uitbater/eigenaar niet kwalijk nemen. Maar gezellig is het er niet. Maar dat is secundair.
TLDR: ik heb veel hotels meegemaakt; dit is een hotel waar je mij niet terug gaat vinden. Never.
(Foto’s van deuren op kier/niet sluitend, en temperatuur bij aankomst en na drie uur “airco” aan.
The room, design
Not much, but lack of coffee in the room
Your guide to the flawless travel experience