This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Luxurious Amenities
Comfortable Rooms
Relaxing Activities
To book your stay at Spa Hotel Kasnäs and experience luxury and comfort in Kasnäs, visit our website now!
Reception opening hours:
Monday-Saturday: 07:30-21:00
Sunday: 08:00-18:00
If you expect to arrive outside reception opening hours, please inform Hotel Kasnäs in advance.
A deposit may be required at the property.
Hotelli meren rannalla omalla kylpylällä oli luxusta.
Beautiful locatin at the seaside
Läget och utsikten. Fanns mycket att göra.
Man kunde satsa mer på trivseln i rummen. Sängarna var superbekväma men annars är inredningen ganska spartansk och sliten. Utsikten är fin men man kunde ha torkat bort åtminstone en stor vit fläck och en fasttorkad död fluga från fönstret. Bl.a. badrumsdörren och runt strömbrytarna på sänglamporna fanns en hel del äckliga smutsfläckar även om rummet i övrigt kändes hyfsat rent.
Merinäköala, luonto, rauhallinen paikka,hyvä ruoka
Aika kallis 1 yön hinta
Nothing …
Terrible room , bathroom uncomfortable at all …if you make shower the bathroom flooding
Kylpylä ja ravintola olivat loistavia
Hotellihuoneen äänieristys oli todella huono.
Henkilökunta ystävällisiä.
Luontopolun tietopisteiden tekstit olivat osittain lukukelvottomia.
Aamupala oli todella hyvä. Sijainnin mukaan valitsimme paikan.
Sisäänkirjautuminen oli todella erikoinen ja kesti kauan, noin 20-30min. Pitkän työpäivän päätteeksi ja nälkäisenä se ärsytti paljon. Kysyinkin jossain kohtaan oliko joku ongelma, mutta ei kuulemma. Bookingin kautta kun oli varattu niin epäilen että tahallaan viivyteltiin.
Asiakaspalvelu oli hyvää sekä ravintolapalvelut tasokkaat. Kylpylä oli siisti ja kauniissa merimaisemissa.
Huoneessa tv-signaali pätki ja lopulta ei kuvaa saatu ollenkaan. Huoneessa oli paljon lentomuurahaisia joiden hävittämiseen meni suurin osa ajasta. Siisteydessä parantamisen varaa, ikkunat ja ikkunoiden välit todella likaiset. Terassilla maassa oli tupakantumppeja paljon siivoamatta. Hintalaatusuhde ei kyllä tässä tapauksessa kohdannut.
Sijainti oli hieno ja se että majoitus rauhallinen
Siitä en pitänyt että paikka hyvin nuhjuinen. Koin että yö olikin kallis koska paikka niin kulahtanuy. Maali roikkui katosta, kylppärin kaapisto maali irti , ulko-ovi vinksallaan niin että vaikka kiinni ylhäällä selkeä rako. Ei kiva jos kyllä ilma. Allas osastolla naisten pukuhuone todella huonosti siivottu. Ilmastointi aukkojen ympärillä pölyrinkular. Seinissä roiskunutta pölyä pari alinta laattaa. Lisäksi suihkupidikkeet kaksi tai kolme aivan irti ja vinksallaan. Jos maksan yli 200€ siitä että harvoin pääsen ottamaan arjesta irtioton niin hiukan ylellisyyttä haluaisin. En tuollaista. Lisäksi ravintola meni aikaisin. Ei keretty uinnin jälkeen lainkaan syömään.
Nach dem Upgrade war es einfach herrlich, ruhig superschöne Räume mit Sauna, herrlicher Blick. Wir haben es genossen.
Vor dem Upgrade hatten wir ein schattiges, zwar schönes Zimmer direkt am sehr, sehr lauten Schwimmbad.
Your guide to the flawless travel experience