This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
River View Restaurant - Enjoy delicious meals with panoramic views over the River IJssel at our on-site restaurant. Indulge in fresh products from our extensive lunch and dinner menu.
Comfortable Rooms - Relax in our cozy rooms featuring flat-screen TVs and private bathrooms with showers. Experience a comfortable stay just a short drive away from popular attractions like Arnhem and National Park Veluwezoom.
Convenient Location - Explore the charming town of Doesburg, including the Mustard Museum, just a short walk away. With easy access to nearby cities like Doetinchem, our hotel is the perfect base for your adventures in the area.
Experience comfort, convenience, and great views at Stadshotel Doesburg. Book your stay now!
WiFi is available in all areas and is free of charge.
Children of any age are allowed.
You haven't added any cots.
You haven't added any extra beds.
Pets are not allowed.
Private parking is possible on site (reservation is needed) and costs EUR 7.50 per day.
De menukaart diner had wel uitgebreider gemogen
mooie locatie.
kleine badkamer, gehorigheid (gang).
Het ontbijt was goed. Maar het restaurant ‘‘s avonds was werkelijk fantastisch. En zeer vriendelijk personeel. Jong en ambitieus.
Het was goed en prima locatie.
Vriendelijkheid van het personeel
De smalle bedjes.
It was a comfortable room on the edge of town, so perfect for tourists. We decided to treat ourselves after a lovely day in Doesburg. The staff came with extra toothbrushes. Good service ! The breakfast was excellent. Coffee, eggs, you name it. I can definitely recommend this hotel.
A water cooker in the room would be a nice addition
De ligging
Locatie ligt aan de IJssel en is een prima uitvalsbasis om naar het centrum te lopen (5 min) of om de omgeving te verkennen.
Parkeerplaats is onder het hotel en kost 7,50 per nacht. 100 meter verderop is gratis parkeren.
Hotel ligt op de eerste verdieping van een appartementencomplex.
De bedden slapen slecht doordat het matras te zacht is en doorzakt. Je ligt in een kuil (kamer 7). Er is geen bad aanwezig en de douche zit naast het bed, gescheiden met een glazen wand. De wastafel is erg klein en zit daar ook nog naast.
Het ontbijt was redelijk (voor vegetariërs minimaal hartig beleg). De eieren waren niet lekker. Geen bio en erg slap en smaakloos. Roerei was waterig en ook smaakloos. Dame vh restaurant gaf aan dat men nog nooit nagedacht had over bio.
Locatie
Prijs
Het hotel is erg netjes en schoon. De kamers zijn mooi en de badkamer was ruim. Goed gelegen op de rand van het mooie kleine centrum en een fijne uitvalsbasis naar de Veluwezoom en de mooie omgeving.
Het bed was doorgelegen en te zacht. De kamers zijn zeer gehorig. We hoorden de buurman duidelijk snurken en werden wakker van zijn wekker (die enkel op trillen stond). Hoewel het hotel direct aan de rivier ligt, is er geen enkele kamer met zicht op de rivier. Enkel in het restaurant en op het terras is er zicht op het water
Een modern hotel op een mooie locatie. De eigen parkeergarage is fijn. De bedden waren goed, het personeel is vriendelijk.
Standaard ontbijt.
Alleen de grootte van de ruimtes viel een beetje tegen.
Kamer was wat aan de krappe kant.
De plek waar het ontbijt staat in het restaurant is ook best krap, je staat hierdoor in de rij en loopt elkaar in de weg.
De locatie en het restaurant
Wasbak in dezelfde ruimte als toilet
Prima kamer, kleine badkamer. Uitstekend en behulpzaam personeel. Ontbijt en (jubileum)diner prima verzorgd. Locatie fantastisch.
Ontbreken van een make-up spiegel (brildrager).
Goede parkeermogelijkheden
Nvt
Het geserveerde diner was prima.
Prijs- kwaliteit goed. Ook het ontbijt was voldoende.
Het hotel ligt lekker dicht bij het centrum van de stad en de plek aan de IJssel, geweldig!
Terras ziet er erg gezellig uit.
Leuk dat het hotel een eigen krantje uitgeeft..
Tja...prijs/ kwaliteit voor een dergelijke kamer,viel tegen.
Klein,wel compact,maar een beetje kil ingericht.
Geen koelkastje.t.v.programmering vonden we zeer ingewikkeld.
Geen gebruiksaanwijzing erbij.
Er was lekkage in de douche.
Er werd wel naar gekeken,niet opgelost.
Bij vertrek,hoorden we,dat de room out of order was.
Ontbijt was goed, fijne personeel in de bediening. Ontbijt met mooi uitzicht over de IJssel.
De kamers zijn gehorig, vooral het geluid van gasten op de gang kun je zeer goed horen.
Uitgebreid ontbijt. Veel keus en erg lekker met vers fruit.
De medewerkers zijn erg vriendelijk.
Parkeren tegen betaling van 7,50 per dag in de parkeergarage waar we ook de fietsen konden stallen en opladen.
Locatie dicht bij het centrum in een nieuw pand.
In de badkamer is niet veel plek om je spulletjes neer te zetten. En er ontbreekt een ventilatiesysteem.
Your guide to the flawless travel experience