This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Terrace, Restaurant, and Bar
Hotel Zuideinde offers a charming terrace where guests can relax and unwind, a delightful restaurant serving delicious meals, and a cozy bar for enjoying refreshing drinks.
Comfortable Rooms with Modern Amenities
Each room at Hotel Zuideinde is equipped with a wardrobe, a flat-screen TV, a private bathroom, and cozy bed linen and towels, ensuring a comfortable stay for every guest.
Ideal Location for Outdoor Activities
Located in Nieuwkoop, guests can enjoy popular outdoor activities like hiking and cycling, with bike hire services available at the hotel for exploring the picturesque surroundings.
Experience a delightful stay at Hotel Zuideinde and book now to enjoy the perfect blend of comfort and convenience.
Please inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation.
Free private parking is possible on site (reservation is not needed).
Pets are allowed on request. Charges may be applicable.
WiFi is available in all areas and is free of charge.
Children of any age are allowed.
Children up to and including 2 years old stay for free when using an available cot.
People no matter the age stay for € 45 per person per night when using an available extra bed.
Any type of extra bed or child's cot/crib is upon request and needs to be confirmed by management.
Supplements are not calculated automatically in the total costs and will have to be paid for separately during your stay.
A great base off the beaten track.
Dicht bij mijn werklocatie.
De hygiene: scheermesje en haren lagen in de douche. Op de vloer lag veel viezigheid. Er liepen meerdere zilvervisjes op de kamer rond.
Het leek of er begonnen was de kamer te poetsen maar op de 1 of andere manier dat het niet afgemaakt was....( vloer en douche niet schoon, voldoende koffiecapsules en theezakjes maar geen kopjes...)
Voor ons niet voor herhaling vatbaar ondanks de lage prijs.
Wij zijn er maar 1 nacht geweest, kwamen aan in donker, gingen weg in donker.
Kamer was oke, personeel was vriendelijk, bed was lekker, douche was heerlijk warm.
Dus prima
Restaurant beneden zag er gezellig uit!
N.v.t.
het ontbijt was heel goed
niks
Ruime kamer, genoeg handdoeken, koffiezet apparaat op de kamer.
De stortbak van de wc bleef nonstop lopen. De gordijnen waren slechts voor het zicht, hielden geen licht tegen. Harde bedden. Voor het verblijf meerdere keren contact gezocht via mail en voicemail. Helaas geen reactie.
Het personeel was erg vriendelijk en behulpzaam! Voor het diner was er een driegangen menu voor een prima prijs. Door de weeks is het wat voordeliger, dus mocht je krap bij kas zitten is dat een optie. Het eten was goed en de drankjes waren ook lekker. Ook het ontbijt was uitgebreid en er was gelegenheid om het ter plekke te laten aanpassen. De vriendelijke gastheer maakte in de ochtend het onbijt vers klaar, daarom kon hij makkelijk iets aanpassen. Opzich waren de kamers ook voldoende voor de prijs die we betaald hebben.
Onze kamer was wat stoffig bij aankomst. Gezien de ligging van het hotel (aan het water) waren er wel meer insecten. Het gebouw is wat gedateerd, dus er is bijvoorbeeld geen airco (overigens hadden ze wel de kamer voorzien van een waaier).
Habe mit Familie und Freunden meinen 50. Geburtstag bei prima Service verbracht.
Die Natur rundherum ist umwerfend und die angebotene Bootfahrt war sehr romantisch!
Amabilidad del personal , habitaciones amplias y cómodas , ubicado en un lugar muy tranquilo y de belleza espectacular rodeado de naturaleza. El restaurante con una gran calidad, todo lo que comimos estaba buenísimo y buenos precios
No tengo quejas
De locatie en de persoonlijke benadering van eigenaar Okke; heel fijn!
Ook het fluisterbootje was geweldig!!
Ik miste een badkamermatje, verder niks.
Het terras was niet zo verzorgd maar intussen misschien wel...
Betere informatie over kamerschoonmaak en handdoeken verschonen.
Heel persoonlijke en vriendelijke begroeting. Ontbijt was echt een verwennerij. Kamer heel ruim en gezellig ingericht.
De handdoeken ruiken muf en zijn aan vervanging toe.
Vriendelijk onthaald en behandeld:)
Locatie was prima, goed te bereiken en veel parkeergelegenheid
Kamer is basic, koffieapparaat was stuk maar na melding werd deze niet vervangen. Bij uitchecken om 9 uur was er niemand aanwezig waardoor we de sleutel maar in de kamer hebben gelaten.
locatie
geen
Ruime en schone kamer, rustige locatie, koffie en thee faciliteiten op de kamer
Het restaurant was een positieve verrassing. Niet te duur en buiutengewoon goed klaargemaakt. Echt genoten.
Wel merkwaardig dat men geen alcoholvrije wijn in huis wilde halen, maar we mochten met bijbetaling zelf meenemen. Men is hier en daar wat aan het renoveren denk ik want de toiletruimte was nog niet helemaal afgerond. Verder prima.
Niet iets specifieks
Your guide to the flawless travel experience