This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Recreational Amenities
Indulge in leisure with an indoor pool and a seasonal outdoor pool.
All-Inclusive Experience
Enjoy meals and drinks at onsite dining spots within the all-inclusive packages.
Local and International Cuisine
Savor diverse dishes at Euro Club's two restaurants and coffee shop, complemented by poolside and lounge bars.
To explore the sights near Bugibba Beach, book your stay at Euro Club Hotel now!
* The seasonal pool will be open from May to October.
* Pool access available from 9:00 AM to 6:00 PM.
* The property has connecting/adjoining rooms, which are subject to availability and can be requested by contacting the property using the number on the booking confirmation.
Pets not allowed
No rollaway/extra beds available
Professional property host/manager
Property is not currently implementing any enhanced cleaning measures
Everything
Everything good
Le personnel était très accueillant et à l’écoute
La gentilezza dello staff , le stanze spaziosissime
Prendere l'ascensore era un po' complicato, era lento e spesso inagibile , in piscina il soffitto della parte coperta andrebbe sistemato, c'erano pezzi pericolanti, la colazione dolce un po' scarsa
Lokalizacja hotelu ok, blisko sklepy restauracje, blisko do plaży
W ciągu 6 dniowego pobytu klimatyzacja w moim pokoju działała tylko 1 dzień, tragedia, zgłaszanie do obsługi nic nie dawało, zbywali mnie, mówiąc że za chwilę będzie naprawiona.
Το κατάλυμα ήτανε καθαρό καθαρισμός του δωματίου σε καθημερινή βάση το προσωπικό ήταν εξυπηρετικό υπήρχε πολύ καλή συνεννόηση. Το δωμάτιο ήταν πολύ βολικό και ο τρόπος που ήταν δομημένος σε έκανε να νιώθεις πολύ άνετα στο χώρο.
Δεν υπήρχε μεγάλη ποικιλία στο πρωινό από μεσογειακή κουζίνα. Κάποιες φορές δε λειτουργούσε η κεντρική πόρτα του ξενοδοχείου και έπρεπε να μπαίνουμε από μία βοηθητική δίπλα από την κεντρική του ξενοδοχείου.
Lokacija
Lift ne radi , dorucak nema voca ... Los izbor
Super lokalizacja. Blisko pętli autobusowej. Miły i bardzo uczynny personel.
Do poprawy, nie działająca winda oraz montaż słuchawek pod prysznic.
Kicsit retro
Kedves szemèlyzet,jó svèdasztalos ellátás,megfelelő a tisztaság minden nap van törölköző csere szemetes vödrök ürítèse.
A klímával vannak gondok.
Külön kèrni kell a bekapcsolást,amit egy óra múlva önhatalmúlag ki is kapcsolnak. Ilyen helyen ahol ilyen meleg van,szállodai szinten ez nem kène hogy problèmát okozzon .
Ubicación
Colchones muy incómodos (te hundías), ascensor sin funcionar, aire acondicionado sin mando (hay que llamar a recepción cada vez que quieres encender o apagar), limpieza superficial (dedos marcados por todos sitios, polvo…).
Localização
Elevador esteve sempre avariado.
Lokacija hotela je odlicna. Rezervisali smo standardnu sobu u hotelu, koja je bila ocajna, prljava, budj u kupatilu, docekale nas dlake u kadi i na wc solji. SUtradan smo menjali sobu uz doplatu za apartman-stan koji je bio mimo hotela, ali je bio cist i komforan, Zena na recepciji je bila iz SRbije, pa nam je pomogla.. . Deo hotela je definitivno renoviran, a drugi deo je krs. Voditi racuna sta rezervisete!!!
Dorucak je uvek isti, tako da vam dosadi posle 2 dana
Szuper helyen van, közelben vannak boltok, éttermek.
Szebb szobát kaptunk, mint ami le lett foglalva ennek nagyon örültünk.
Az ott dolgozók nagyon kedvesek, külön kiemelném a fekete hajú, fiatal recepciós lányt.
Minden nap takarították a szobát.
A reggeli nagyon jó, bőséges volt - minden nap ugyan az volt, viszont ez ember függő, mi így is tudtunk változatosan reggelizni, nem untuk meg egyik nap sem!
6 napunkból 6 alkalommal nem működött a lift, nem volt kellemes az 5.emeletre felsétálni minden nap, egy nap többször is.
Azt hiszem 6 nap alatt meg lehetett volna csinálni/csináltatni, nem csak kiírni egy papírra, hogy nem jó.
A klímával ugyan ez volt a gondunk, működni működött, de nem hűtötte le a szobát, zörgött, csattogott, nagyon fura hangokat adott ki.
A mi folyosónkon kifogtunk olyan vendégeket akik hajnali 3-4 kor még hangoskodtak, kiabáltak, a folyosón "letelepedtek"... a szállásnak szóltunk, viszont 1 nap kivételével az összes napon ezt csinálták...
Nic.
Bardzo słabe śniadania. Jajecznica sucha jak wiór z proszku. Nie dało się tego jeść. Brudne stoliki. Brak dodatkowych serwetek. Brak warzyw. Brak klimatyzacji w sensie trzeba było się prosić obsługę o włączenie klimatyzacji. Możliwość na 24 st. I chodziła cały czas tak samo. Bez regulacji. Hotel widać baaardzo zurzyty. Za tę cenę możemy poszukać na pewno czegoś lepszego. Nie działają windy! Nie wszystkie pokoje mają balkony.
Tutto buono
Your guide to the flawless travel experience