This action requires an account to continue. Please log in or create an account in order to proceed with your booking.
Luxurious Castle Views
The Hotel Karlštejn, nestled just steps away from the iconic Karlštejn Castle, offers a unique and luxurious experience. Guests can indulge in stunning castle views from every room, antique furniture, and modern amenities like LCD satellite TVs.
Relaxation and Recreation
Enjoy a tranquil spa area, free seasonal outdoor pool with salt water, sauna, and hot tub for ultimate relaxation. For the more adventurous, bike rentals are available to explore the picturesque surroundings, or head to the nearby golf course and Aquapark for some fun-filled activities.
Dining with a View
Savor aromatic coffee and drinks at the café bar, or dine in the restaurant's summer garden with panoramic castle views. Whether it's a romantic getaway or a family vacation, Hotel Karlštejn offers an unforgettable experience for all.
Book now to experience the charm and luxury of Hotel Karlštejn amidst the historic beauty of Karlštejn Castle.
Please note that private events can be held in the pool area. In such cases, the entrance to the pool area can be limited.
Please note that the seasonal heated outdoor pool is open every year from 1st April to 31st October.
When traveling with pets, please note that an extra charge of 13 EUR per pet, per night applies.
Please note that the property can only allow pets with a maximum weight of 10 kilosPlease inform of your expected arrival time in advance. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly using the contact details in your confirmation.
Swimming pool: Closed from Sat, Nov 1, 2025 until Tue, Mar 31, 2026
Free private parking is possible on site (reservation is not needed).
Pets are allowed on request. Charges may be applicable.
WiFi is available in all areas and is free of charge.
Children of any age are allowed.
Children up to and including 2 years old stay for € 12 per person per night when using an available cot.
Children up to and including 1 year old stay for € 12 per person per night when using an existing bed.
You haven't added any extra beds.
Any type of extra bed or child's cot/crib is upon request and needs to be confirmed by management.
Supplements are not calculated automatically in the total costs and will have to be paid for separately during your stay.
Na tomto ubytování oceňuji především personál – dámy byly velmi příjemné a dobře se s nimi komunikovalo. I když to s některými hosty neměly vždy jednoduché, snažily se situace řešit klidně a rozumně. Snídaně byla dostačující.
Pokoj byl čistý a dobře vybavený. V pokoji číslo 12 mě ale trochu zklamal výhled z okna a také nedostatek denního světla – okna byla poměrně malá, takže bylo potřeba svítit i během dne. Při zapojování nabíječky do zásuvky jsem si navíc musela dávat pozor na hlavu kvůli zkosenému stropu. Nejde ale o nic zásadního, spíš mi chybělo přirozené světlo. Vzhledem k tomu, že jsme trávili většinu času venku a na pokoj chodili hlavně přespat, to nebyl velký problém.
Milá obsluha, moc pěkné ubytování.
Příjemná obsluha, super výhled přímo na hrad jak z pokoje tak aji z vířivky. Můžeme jen doporučit
Vsechno v naproszem poradku, misto lokace a personal na jednicku
Nádherný výhled z pokoje na Karlštejn.
Vše čisté, uklizené.
Snídaně plně dostačující. Paní provozní vstřícná, usměvavá ráda poradí.
Rád se do hotelu někdy vrátím.
Nemám nic.
Hotel má skvělou polohu – s úžasným výhledem na hrad, který si můžete vychutnat především z terasy s bazénem a vířivkou. Parkování zdarma přímo u hotelu je velké plus. Pokoj byl sice trochu tmavší, ale výhled na hrad to dokonale vynahradil. Velmi se mi líbil nápad se samoobslužným barem – skvělý koncept. Největším plusem je rozhodně personál – obě dámy byly nesmírně vstřícné, ochotné a vždy připravené pomoci.
Přes stěny je velmi slyšet ruch ze sousedních pokojů. V koupelně bych uvítala stolek na odložení toaletní tašky.
prosvetlit pokoje pochmurne a teplejsi voda v bazene
Snídaně dobrá, co se nám líbilo? diskrétnost, vlídnost, pohodlí, vstřícnost, netflix ve více jazycích, bar - čokolády,
trochu technických úprav v pokojích, občas něco ne zcela fungovalo, ale dobrý
Úžasná lokalita! Bazén s výhledem na Karlštejn.
Obsluha a komunikace s personálem naprosto vynikající.
Skvělé snídaně.
Das Preis Leistungsverhältnis stimmt in keinem Fall. Der Whirl Pool stinkt und ab 19.00 Uhr ist kein Ansprechspartner mehr da.
Lokalita, snídaně ok.
Malý pokoj bez židlí, nephodlná postel, klimatizace větrákem :), studený bazén bez známek údržby, byť je inzerován jako vyhřívaný. Bazén je v kopci daleko od hotelu. Parkování stylem, kdo koho odře dřív - lepíte se na druhá auta až na dřeň.V lokalitě lze za tyto finance najít i lepší ubytování.
Updt. k reakci ze strany ubytování: Nepovažuji se za anonym. Vaše reakce neodpovídá skutečnému stavu v místě pobytu. Chápu, že někde musíte vydělat peníze, ale považuji reakci spíše za klamání zákazníka a nedostatek sebereflexe. No doporučovat Vám nedudu.
Úplně vše, klid,teplo domova,zázemí personal a bezpečí ,perfektní snídaně jako v hotelu puup v Karlových Varech silně doporučuji párům i jedné osobě třeba k doplnění vnitřního klidu pro běžný život
Your guide to the flawless travel experience